Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

ja od 3 dni chodzę śpiąca, pijam zwykle 1 kawkę, ale w środę wypiłam 2 a i tak byłam tak padnięta że skończyło się drzemką poobiednią. Wczoraj tez ledwo trzymałam się na nogach, chyba jeszcze przesilenie wiosenne daje się we znaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mimo to że mam wysokie ciśnienie to i tak mi się chce wiecznie spać , kawy teraz wogule nie pije. I dziekuje że odpowiedziałyscie mi na moje pytanie. Teraz ide się położyć, bo normalnie padam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Luxorek to o nas już zapomniała??????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Menia... to ja tez musze sonbie cisninie sprawdzic,...nie mam pojecia jak to u mnie wyglada???? do tego mam lekka nerwice, teraz jest spokojnie ale kiedys miewalam raz na jakis czas jej ataki...okropny bol w klatce piersiowej, klopoty ze snem itp.... a sennosc chyba dzisiaj wszystkich dopadla, cos strasznego jaki czlowiek spiacy.... 😴😴😴😴😴😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam jak pisac z pracy, odezwe sie z domu Co do obiawów to gdzies zanikly, tzn nie sa juz tak wyrazne jak byly takze niczego nie jestem juz pewna :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Eulailo, Tobie rowniez milej pracy:D... a na bolacy brzuszek???hm.....herbatka i masazyk malutki:D..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc eulalio no cos ja wierze ze bedzie dzidzia tylko prosze jak zrobisz tescik to napisz nam trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziaro napize od razu, ale chyba przed poniedzialkiem nie odwaze sie zrobnic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eulalio mnie od wczoraj wieczorem brzuszek pobolewa, ale u mnie to dopiero 6 dzień po owulacji, wiec jeśli co to jutro miałoby być zagniezdzenie się zarodka, dlatego ja moich objuawów za ciążowe nie biorę. Życzę Ci miłej pracy, bo u mnie nudno przeraźliwie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a najbardziej mnie wkurza mój apetyt po owulce, od 3 dni drugie śniadanie znika przed 12-tą i potem chodzę głodna :( rano jem śniadanie, i po przyjściu do pracy jem kanapkę. Teraz powstrzymuję się aby nie zjeść ostatniej kanapki. Koszar jakiś, dlaczego przed @ zwiększa się apetyt???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
itiniu - mysle ze dobrym rozwiazaniem bedzie jak bedziesz wieksze zapasy jedzonka w tym czasie zabierala:D:D:D... ja wlasnie cale korytko salatki z tunczyka wcinam....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no musiałabym brać większe zapasy, tymbardziej że w poblizu nie ma żadnego sklepu :( Jakoś rano zqawsze mi się wydaje, że wystarczy a potem nagły atak apetytu. Z nudów siedzę na aukcjach internetowych i patrzę sobie na rózne ciuszki, buciki i inne drobiazgi miłe dla oka, gorsze dla kieszeni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strasznie mnie glowa boli a oczka to sie same zamykaja... a wody juz cale litry wypilam..andzia zaczyna mala dietke stosowac tj. duzo wody pic przed kazdym posilkiem i ogolnie przez caly dzien:D:D:D... a pogoda cudna, czas na jakies zakupy sie wybrac, garderobe zmienic, pochowac szale, czapy i rekawice:)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iti - chyba dlugopisow nie podjadasz, co??:D pamietam jako dziecko zawsze mialam wszystkie olowki podjedzone z jednej strony:D:D, taka andzia glodna zawsze byla!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po 14-tej pójdę chyba do domu, nie ma sensu tu dziś dłużej siedzić. Andzia co do zakupu pieska, to jest kwestia gdzie będzie przebywał pod Waszą nieobecność, mój psiak ma prawie całe mieszkanie do dyspozycji i niestety ostatnio zaczął nam je lekko demolować, zaczęła się burza hormonów, okres dominacji i niestety zaczął gryść różne rzeczy :( mam nadzieję, że niedługo mu przejdzie, choć i tak drobny remoncik będziemy musieli zrobić. Na pewno lepszym rozwiązaniem byłby dom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie Andzia nie gryzę długopisów ani ołówków, przed chwilą zjadłam ostatnią kanapkę i tak długo wytrzymałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dobrze iti, ja tez niedlugo sie zmywamn a wlasciwie to czekam na M... psiaczka strasznie bym chciala ale no wlasnie-jest pare powodow niestety przemawiajacych za \"nie\"....a jak sie zdecydujemy to sierpien, wrzesien:D ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mysle ze mieszkanie czy dom to az takiej roznicy nie robi, chociaz wiadomo ze dom jest lepszym rozwiazaniem....bo chodzi o to ze i tak bylby sam przez dobrych pare godzin ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nas Andzia wstępnie czeka wymiana listw podgłogowych, to najpoważniejsza strata, poza tym nie mam już jednego kwiata, bo mu wszystkie liście urwał, poza tym rozszarpał maskotkę, rozdarł dwa ręczniki i jeszcze parę drobiazgów by się znalazło niestety :( Mimo że jest kochany, to czasami mam ochotę mu przylać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koło domku jest zawsze ogródek i można mu kupić budę, zrobić miejsce dla niego aby mógł się wybiegać i może przez te parę godzin być na dworze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zmykam już, życzę spokojnego weekendu Eulalio trzymam kciuki, Beguś za Ciebie też, aby wszystko poszło gładko u Pani doktor i aby się udało!!!!! Do poniedziałku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki iti :-) milego weekendu 🌻 Zakupilam swój pierwszy w zyciu test ciazowy :-) I nie wiem kiedy go wykonac...teoretycznie wykazuje ciaze juz 4 dni przed planowana @... Troche sie boje..najbardziej tego ze test w niedziele wyjdzie pozytywny a w pon. dostane @ mimo tego....to byloby gorsze niz poprostu @ o czasie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eulalio jato bym juz jutro tescik zrobila bo nie wytrzymalabym z ciekawosci ja juz w domkyu :-) o 12 wyszlam juz z pracy po drodze do sklepu i juz sobie siedze ale niestety jutro do pracy :-( choc wole do pracy niz do szkoly a tak to mam wymowke ze nie ide do klienci przyjezdzaja noi niestety wtedy czuje sie lepiej nie mam wyzutow ze nie poszlam no bo poprostu praca ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×