Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

Andziu właśnie skoro wspomniałąś o nerwicy to opowiedz mi coś o tym jak to mniej więcej się objawia??? Bo ja włąśnie wstałam zjadłam obiad i bez powodu sie denerwuje wybuchy gorąca , ból w klatce piersiowej i już niemoge usnąć mimo że ledwo co stoje na nogach. No i czy łatwo jest wyleczyć nerwice???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprawilam tylko tabelke... Eulaila - trzymam kciuki zebys w poniedzialek mogla do tej dolnej czesci przeskoczyc:D:D:D... Andzia111.......Ania..........Stockholm.........20.07.80 ....10...9.05 Dominique25.Dominika.......Worcester........28.04.81.... 13.18/20.04 bega...........Agnieszka......Warszawa........15.07.72.. ..11....08.03 brydziaa.......Dominika........Berlin........... .24.01.79........przerwa Iti................Ewa.............kujpom..........19.11 .77.....9.....20.04 Seide26.........Ania............Wieden...........03.04 .80.....6.....02.02 eulalia..........Aneta...........Londyn............19.06 .80.... 2....15.04 Menia21........Marzena.. .....Gryfice...........21.07.85......?.........? asiorkaaa......aska..........podkarpacie.......13.05.82. ............ madziaro......magda.........poznań.............17.11.84. ....1.....12.04 mamusia23......Asia..........Olsztyn................. .................. rossignolka.....Monika........Dublin.............18.03.1 979.........28.02 ❤️PRZYSZLE MAMY❤️ Miśka_26.......Marta..........lubuskie.........03.04.81. ....T:23.09.07? Shiva24.........Klaudia.....Baden-Württem...28.07.82.... ..T:09.2007 Luxor.............Kamila........Mazowieckie...19.03.81.. ....< br /> OLKA.M..........Ola..............śląskie.........17.12 .78.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meniu, jest wiele odmian nerwicy a moja nie jest az takim ciezki przypadkiem... pare lat temu myslalam ze te ataki od czasu do czasu w klatce piersiowej to efekt palenia papierosow ale kiedy sie okazalo ze jestem zdrowa jak rybka lekarz stwierdzil nerwice...u mnie to dziedziczne, mama ma, siostra...do tego takie a nie inne zycie pare lat temu...:( da sie z tym zyc ale czasami jak dostane ataku w nocy to ciezko, jak by ktos szpile wbijal w piersi, duszno, piecze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana, powiedz o tych objawach lekarzowi...na pewno pomoze... ja sie ewakuluje bo maz zaraz bedzie....:) pa dziewczatka... Meniu - duzo spacerow, duzo spokoju i odpoczynku i mniej nerwow i stresow.... ja bylam dokladnie w tym samym wieku co ty teraz i gdybym totalnie wyluzowala wtedy latwiej by mi bylo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziaro cos czuje ze do poniedzielku o nieczym innym nie bede myslala tylko o tym tescie... ;-) ciekawe kiedy nie wytrzymam i go zrobie rzeczywiscie :-) pa andziu, do potem mam nadzieje 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia111.......Ania..........Stockholm.........20.07.80 ....10...9.05 Dominique25.Dominika.......Worcester........28.04.81.... 13.18/20.04 bega...........Agnieszka......Warszawa........15.07.72.. ..11....08.03 brydziaa.......Dominika........Berlin........... .24.01.79........przerwa Iti................Ewa.............kujpom..........19.11 .77.....9.....20.04 Seide26.........Ania............Wieden...........03.04 .80.....6.....02.02 eulalia..........Aneta...........Londyn............19.06 .80.... 2....15.04 Menia21........Marzena.. .....Gryfice...........21.07.85......?.........? asiorkaaa......aska..........podkarpacie.......13.05.82. ............ madziaro......Magda.........Poznań.............17.11.84. ....2.....10.05 mamusia23......Asia..........Olsztyn................. .................. rossignolka.....Monika........Dublin.............18.03.1 979.........28.02 PRZYSZLE MAMY Miśka_26.......Marta..........lubuskie.........03.04.81. ....T:23.09.07? Shiva24.........Klaudia.....Baden-Württem...28.07.82.... ..T:09.2007 Luxor.............Kamila........Mazowieckie...19.03.81.. ....< br /> OLKA.M..........Ola..............śląskie.........17.12 .78. uaktualnilam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was aniolki:) Widze, ze dzis wszystkich na spanie wzielo. Mnie tez sie oczka kleja. Chyba sobie jakas drzemke poobiednia zafunduje dzisiaj. Najgorsze jest to, ze w perspektywie mam dzis mini zakupy. Musimy jechac do marketu jakies miesko kupic, bo w lodowce pustki pod tym wzgledem. Andzia mi ostatnio apetytu na golobki narobila i jakos o nich przestac myslec nie moge, wiec jak dostane jakas ladna kapuche to zrobie ich cale mnostwo:) To tyle jesli chodzi o plany na dzis:) No moze jeszcze wieczorkiem jakies winka i film do tego:) Pogoda u nas sopisuje, a weekend zapowiadasie jeszcze lepiej. Nawet 24 stopnie. A co z Luxorkiem sie dzieje? Milczy juz chyba drugi dzien...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Dominika 🖐️ No wlasnie, Luxorku mamy nadzieje ze u Ciebie wszystko w porzadku, napisz jak najszybciej.. Dominika Ty jestes w Anglii...stosowalas testy First Response??? Kupilam dzis taki... dobre sa? A jak nie te to jakie inne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki! :) co, biednemu Luxorkowi chciałyscie w tyłek nakopac za nie pojawianie sie>...? :P nie ma powodów do zmartwień, wszystko z nami w porządku :D dziekujemy za troskę ❤️ dzis i wczoraj miałam taki młyn w pracy.....:( że nawet siusiu nie było kiedy....a jak juz chwile znalazłam, to nie nadąrzyłam nadrobić zaległosci w czytaniu :D naprodukowałyście że ho,ho...;) obok mego miejsca pracy jest scena...i zaczęły sie dzis wiosenne koncerty okolicznych zespołów...:o dudnią,że az głowa peka 😭 i głowa nie mysli, by Wam cos sensownego nadrukować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luxor nikt przyszlej matki kopal nie bedzie ale wiecej nas tak dlugo nie drecz swoja nieobecnoscia 😠 bo sie martwimy :-) Przynajmniej masz troche wesolo w pracy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tak, bardzo wesoło.....:P szczególnie jak kręci sie pełno małolatów i nie zamyka za soba drzwi! 😠 można sie utyrac...:P ale żyję juz z myślą...byle do wtorku :D a potem leżakowanie i leniuchowanie :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej czesc i czolem....witam was 13 w piatek i z piekna pogoda za oknem.... ja nadal uskrzydlona pomimo paru niemilych akcentow dzisiejszego dnia, ale co tam... pochwale sie wam od 3 dni jestem na diecie juz patrzec na siebie sie nie moglam...ale niestety w zwiazku z tym nie bede mogla napic sie dzis alkoholu...jak ja to przezyje?? :( nie tylko dzis ale i przez 37 dni jeszcze ...buuuu ale zawzielam sie..jedyne co mi moze przerwac diete to ciaza...ale poki co jestem silna w swoim postanowieniu.... eulalio...czekam z niecierpliwoscia na wiesci od Ciebie... andziulek buziaczek!!! luxorku 🌻.... dominiczko ❤️ r5ozkoszuje sie bloga cisza i samotnoscia moi chlopcy poszli do kolegow , a ja delektuje sie tym spokojem.... nie moge doczekac sie jutra...i badania jakbym miala nie wiem co robione...ale jakos nie wiem czemu zaufalam tej gin....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiec jesli chodzi o testy to ten jest ok... Ja uwazam, ze miedzy tymi testami dostepnymi w sklepach w Anglii nie ma wielkiej roznicy. Bynajmniej miedzy tymi najpopularniejszymi, a ten ktory kupilas to do nich wlasnie nalezy. One wszystkie maja taka sama czulosc czyli 25 miu. Czulsze mozna jedynie kupic przez internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Dominika bega mam nadzieje ze jutro wizyta lekarska przebiegnie pomyslnie.. trzymam kciuki za badania i dobre rezultaty ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zrobilabym ten test juz jutro. Powinien juz wykazac ciaze,a jesli bedzie negatywny a @ nie przyjdzie to wtedy mozna powtorzyc za jakies kilka dni, ale ja do niczegi cI nie namawiam, bron boze. Zrobisz jak bedziesz chciala:) Luxorku ciesze sie, ze sie odezwalas, bo juz aczynalam sie marwic. Na szczescie (albo na nieszczescie) to tylko praca Cie \"zatrzymala\":) Begus...no to po wiezycie jutro zdaj nam szybko relacje, bo tu umieraz z ciekawosci bedziemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne, ze dam znac dziewczynki..... ale boje sie bo znajomo zaczyna mnie kluc brzuszek....boje sie ze to owu??? nie wiem wiec czy dzis sie przytulac ? czy nie? co robic??? a jak za bardzo zmecze zolnierzyki na jutro? a jak jutro bedzie po ptakach pojde do niej a tam juz po jaju??? tak bardzo sie boje.....niepokoi mnie ten bol...i sluz juz taki mega plodny...dzis u mnie 11dc, teoretycznie jets czas? ale z moimi cyklami ostatnio roznie bywa....25-28...mam jednak nadzieje, ze bedzie jutro ok!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialam sobie drzemke uciac, a tymczasem przyszlo mi walczyc z dostawca pradu o za wysoki rachunek i chyba mi sie udalo:) A maz mi chrapie az milo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj beguniu rozumien twój niepokój, nie wiem co doradzic..zdaj sie na pania doktor, mam nadzieje ze traficie z przytulankami na czas... buziaki, bede z toba jutro myslami 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dominiczko poczekam...najwyzej strace cykl...a co mi tam...a moze szczescie i cierpliwosc sie oplaci??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane baby:D:D:D...tylko mnie nie bijcie za te baby...:D witaj beguniu, ja bym tam do jutra czekala... Luxor - no!!!bez takich numerow:) b ic ciezarnej nigdy nie mialysmy zamiaru a to ze sie martwimy o Was to normalne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja dieta sie nie sprawdza..:( wlasnie mi sie krokiecikow z barszczykiem zachcialo:D:D:D:D... moze brydzie tym zwabie🌻.... bega - a cuz to za diete cud stosujesz???napisz bo moze ja cos zrobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, andzia jak ty mnie znasz :D:D:D🌻 ja tylko o jedzieniu mysle i to ciagle!!!!!!!!i jak zawsze mam gloda:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×