Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

Wiecie az glupio mi sie przyznawac do tego, bo prawdopodobienstwo tego, ze jestem w cizey jest bliskie zeru, ale ja mam takie glupie uczucie...ze moze sie jednak udalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pojawila sie taka baaaardzo blada druga kreseczka, ale niestety po \"regulaminowych\" 10 min. Niestety jak spojrzalam na test wieczorem to juz prawie jej nie idac:( Ja juz rozne dziwne rzeczy na testach widzialam, wiec staram sie nie nakrecac, ale glowka pracuje:) Zreszta o czym ja wogole tutaj pisze. Na testach pisza, ze kreska, ktora pojawia sie po czasie nie powinna byc brana pod uwage.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie nawet bym tego testu nie zrobila, ale to plamienie... no i wzielam sobie do serca to co brydzia mowila, ze lekarz polecil jej zeby jak najszybciej wykryc ciaze. Ale monolog poprowadzilam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie monolog bo ja cie slucham :-) I bardzo dobrze ze zrobilas...wiesz co i jak... ja sie dowiem jutro..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bede sie powtarzac, bo wiesz, ze trzymam kciuki:) Ja jestem w sumie spokojna, bo wiem, ze @ przyjdzie. Tak podpowiada mi zdrowy rozsadek. To byl chwilowy \"szal oczekiwaniowy\":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane! :) Dominiczko...u mnie druga blada, a wręcz niewidoczna krecha wyszła właśnie po tych regulaminowych 10 min :D i co...?? i mamy juz 12 tydzien!! :D:D:D:D Chciałam sie Wam pochwalić,ze od dziś zaczynaja sie moje wakacje :) byłam wczoraj u gina i przepisał zwolnienie, na początek miesięczne, a potem bedzie przedłużał :) kazał duuuzo odpoczywac :) nie badał mnie tym razem, stwierdziła,że byłam tydzień temu i dzidzia ma sie dobrze, wiec teraz mam przyjsc ze wszystkimi wynikami na porzadne pomiary i badania odnosnie chorób genetycznych... Cudnego i pełnego słońca dzionka zycze Wam!! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendoberek... no to milego wypoczynku Luxor a czemu juz na zwolnieniu???? Dominiczku, Eulailo - trzymam kciuki !!!!!! Wczoraj mialam problemy z internetem, potem szkola a potem szybko wyrko .... brydziaa - bedzie dobrze slonce a co do meza - kochanego faceta masz... iti - jak psiak, wyzdrowial????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Luxorku - to masz już wakacje powiadasz :D ? Eulalio czekam na wieści i trzymam kciuki ❤️ Wczoraj wieczorem strasznie bolał mnie jajnik, nie wiem w ogóle dlaczego mnie bolał, bo to był 26dc, do terminu @ zostały 4 dni, wczoraj wieczorem pojawił się też śluz, niedużo go było, ale był przezroczysty, lepki, w ogóle takie uczucie jak w owu było wilgotno. Też mi przyszła myśl aby zrobić test, ale dziś to dopiero 10 dzień po owu, więc postanowiłam poczekać, poza tym dziś mi spadła temp i to możę niestety oznaczać nadejście @ Idę zrobić kawkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia dzięki 🌻 psiaczek niby lepiej, nie jest juz taki osowiały, ale nadal mu leci katar z noska :( i nie wiem czy nie iść z nim do lekarza na kontrolę. Dominiczko może Twoja taktyka okazała się owocna??? Trzymam mocno piąstki aby ten test się nie mylił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwolnienie,żeby sie nie stresowac i dbac o siebie :D jak juz wspominałam moja praca jest baaaaardzo strująca niestety :( i to w dodatku w takich koszmarnych godzinach ,ze drzemki poobiedniej nie mozna przycia.c :( mój lekarz stwierdził,że jestem pod \"specjalna ochrona\" i ze moja ciaza jest w niewielkim stopniu,ale jednak zagrozona...wiec mam sie nie przemeczac i cieszyc swoim stanem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na sekundke, przed praca... Chce tylko napisac, ze moj wntuzjazm opadl i wydaje mi sie, ze ta kreska tak naprawde nic nie oznacza, a przekonam sie o tym juz niebawem jak nadejdzie @. Dzis juz brzuch mi ostro napitala, tak @ wlasnie, wiec jestem pewna, ze @ przyjdzie pewnie w czwartek albo w piatek. Powinna byc planowo jutro, ale owu sie przesunela o jakies 2 lub 3 dni wiec nie bede sie nakrecac jak sie jutro nie pojawi. Ciekawe jak tam Eulalia... Iti...trzymam kciuki, by nie przyszla. Zycze milego dnia. Odezwe sie wieczorkiem. Ps. Luxorku...wypoczywaj i korzystaj z wolnego. Och ile ja bym dala, by mnie kotos na zwolnienie wyslal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ah, ok:D...moja tez strujaca:D:D:D..ale jakos nie wyobrazam sobie miny szefowej gdy na zwolnienie ide od 12 tyg..... hej ituniu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziu, ja tez dopoki w ciażę nie zaszłam, nie wyobrazałam sobie jak to mozna isc tak wczesnie na wolne! dla mnie to było wykorzystywanie....i wogóle... ale teraz :) to nie widze innej opcji, tym bardziej,ze szef bardzo dobrze tą wiadomosć przyjał :) i lekarz mi zaproponował leżakowanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mojego szefa miny tymbardziej zresztą wydaję mi się, że by mi zdrowo odwaliło siedząc w domu, no chyba że pojechałabym do mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tym odwaleniem to i ja sie martwie.... bo tydzień, 2 to fajnie :) ale dłuzej nic nie robiac to ogłupiec mozna :P całe szczescie ,ze mamy w mieście działeczke rekreacyjną :) wiec to tam bede w taką pogode spedzac najwiecej czasu i pielic grzadki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luxorku ja myslę, że tak nam się poprostu wydaje, że mozna zgłupieć w domku, ale jak się jest w ciąży i ma się tę świadomość, że to wszystko dla dobra maleństwa, to wszystko wygląda inaczej, z innej perspektywy. Dominiko niech te bóle będą ciążowymi a nie małpowymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a masz laptopka na tej dzialeczce i internet???;);););), co...???? no tak, ja sobie mowie ze jak Bozia zdrowie da to do 7-8 miesiaca bede pracowac...hm, hmmmm....jak Bozia dzidzi najpierw da....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez tak Andzia ówiłam i byłam wrecz przekonana,że dopiero góra na 2 miechy przed rozwiazaniem pójde na L4 :) ale życie płata figle i potem jak Iti napisała,patrzy sie na wszytsko z innej perspektywy :) a laptopika niet na działeczce :( bede w takim razie rankami i wieczorkami napadac Was :P ale kwiatków kolorowych duuuzo,ptaszki śpiewaja...ach....jak przyjemnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Bozia da dzidzi !! i to nie jedno :P całą drużyne da :D Andziu Skarbie da i juz! kazdej z Was❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na tescie wyszly dwie kreski :-D :-D Jedna slabsza ale dwie mimo wszystko Odezwe sie potem bo teraz nie moge pisac Ciesze sie i jednoczesnie boje ze troche za wczesnie na radosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZCZERZE GRATULUJEMY!!:D:D:D:D I zycymy zdrówka :) ależ wiadomosci z samego rana :D trzyamj sie Eulalio :)❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak:D....tylko trzeba sie pospieszyc bo jak sie tak bedziemy ociagac to kapitan druzyny o lasce bedzie chodzil....ha....ale z laska za to:D....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eulalio gratuluję 🌻 nawet nie wiesz jak się cieszę super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dbaj o siebie Eulailo i ciesz sie swoim szczesciem, :D❤️...nawet nie masz pojecia jak duzo go masz.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×