Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

Domi trzymam mocno kciuki aby te krwawienie ustało niech wszystko będzie dobrze u mnie plamienie, temp dziś w górę 37,00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma dziś ktoś w ogóle ochotę zajrzeć, bo wieje pustkami??????????? aż dziwne, że nikogo nie ma............ ja ma sporo pracy, a poza tym samej do siebie pisać, to nudno i bezsensu chyba. Dominiczko trzymaj się dzielnie, dopiero w poniedziałek będę mogła przeczytać co u Ciebie, mam nadzieję że będą to dobre wieści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia ja rozumiem Ciebie, jeśli jest taka Twoja decyzja to ja ją szanuję, skoro twierdzisz że dla Ciebie, dla Twojej psychiki będzie lepiej to popieram. Ale nie poddawaj się tak łatwo, możesz nie pisać na kafe, ale staranek nie zaniedbuj, to nie ma najmniejszego sensu wg mnie oczywiście. Bega, Dominika, ja i Ty staramy się tu najdłużej i na pewno się uda, Domi właśnie jest taką iskierka przynajmniej dla mnie, że trzeba wierzyć że będzie dobrze. A czy za rok czy za dwa to szczerze nie ma dla mnie większego znaczenia, oby tylko w ogóle Bóg dał nam dziecko. I nawet nie martwię się że 30-tka prawie na karku. Dobrze, że zajmujesz sobie czas zajęciami a nie rozmyslaniem dlaczego się nie udaję, co mogę jeszcze zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie!!:) dopiero tak pozno pisze bo znowu u lekarza wyladowalam, mocne bole i lekkie plamienie.z dzidzia wszystko dobrze. dostalam jakies globulki i zwolnienie na tydzien. mam lezec i sie zrelaksowac bo prawdopodobnie stres jest przyczyna moich plamien... dominiczku, mam nadzieje, ze bedzie dobrze. jak to pokazuje moj przyklad, zadne krwawienie nie przesadza jeszcze o ciazy...trzymam kciuki!! iti, a mialas juz tak wczesniej ze bylo juz plamienie i tak wysoka temperatura????bo to troszke dziwne jest, prawda??? andzia...nie wiem co powiedziec, usciskalaby cie z calych sil gdybym mogla. ..❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no witaj Brydzia uważam, że to super że dostałaś zwolnienie, jak widać mimo że nie podaja progesteronu u Was, to dbają o pacjętkę i dzieciątko, tak więć bądź dzielna, zaufaj lekarzom i naprawdę nie rób nic oprócz podstawowych rzeczy. Niech Ci ktoś podrzuci stosik gazet, ajieś książki, zrobi zakupy, tak abyś jak najmniej ciężkich czy męczących rzeczy robiła. A kiedy wraca Twój mąż???? Brydzia a Twoja mama wie o tym wszystkim??? Jak przyjęła wiadomość?? Brydzia, zawsze tempka mi spadała 2-3 dni przed miesiączką, teraz mi spadła w środę z 36,94 do 36,83 wczoraj była 36,93 a dziś 36,99. Narazie są brunatne plamienia, @ powinna być planowo w niedizlę więc teoretycznie jeszcze temp może spaść jutro i w niedzielę rano, zobaczymy, przestałam mysleć już że się udało. Tak jak Luxorek wolę być zaskoczona niż riozczarowana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja się żegnam, życzę Wam spokojnego weekendu, Brydzia, Olka , Luxorek, Eulalia oszczędzajcie się i dbajcie o siebie i Wasze maleństwa. Dominiczko gorąco pozdrawiam, przytulam i życzę samych dobrych rzeczy ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ Oby wszystko było dobrze. u mnie bez zmian, lekkie brunatne plamienia i śluz zabarwiony tak samo, ja już nie mam wątpliwości. Będę z Wami znowu dopiero w poniedziałek :( mam nadzieję, że same dobre wieści będą Andzia życzę poprawy nastroju na zbliżający się czas staranek. Buziaki dla wszystkich. Ps. pustki tu dzisiaj jak nigdy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och dziewczyny...ciezko mi jest. Rano poplakalam sobie. Chyba musze sie pogodzic, ze sie nie udalo:(Lekarz kazal zrobic test za tydzien, ale ja wiem jaki bedzie ten test. Mam jeszcze malutka nadzieje, ale boje sie tak myslec. Musze konczyc. Odezwe sie wieczorkiem. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominiczku tak mi przykro..:-( :-( wlasnie dlatego ja czekalam z testem az @ sie spózni, bo balam sie ze test wyjdzie pozytywny a @ jednak dostane..to by bardziej bolalo.. Kochana ale skoro test byl pozytywny to wiesz ze mozecie miec dzieci, a to juz dobra wiadomosc, musisz tylko porozmawiac z lekarzem jak zapobiec takiemu wydarzeni nastepnym razem... Trzymaj sie i badz dobrej mysli, bedzie dobrze ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobitki. Dzisiaj byłam z resztą wyników i dostałam skierowanie do poradni nefrologicznej od nerek w Szczecinie. Musze się umówić na wizyte, poprostu super!!! Teraz wiem że to już nie żarty. Nawet moja pani doktor powiedziała żebym tego nielekceważyła. No mówi się trudno. Ale teraz tylko czekam na wyjazd na majówke jade 27 kwietnia i wracam 6 maja więc niemartwcie się że niebęde was odwiedzać . Staram się niemyśleć o tym że mam problemy z nerkami i że mam duży problem bo może tak być że ciężko będzie mi zajść w ciąże ale o to też staram się niemartwić i niemyśleć o tym dużo . Jestem dobrej myśli. :) Przyszłe mamusie niemartwcie się będzie wszystko dobrze, i trzymam za was kciuki.🌻❤️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i bym zapomniała wspomnieć że także trzymam kciuki o kobitki starające się o dzieciątko, ja narazie musze myśleć o sobie wiem że to nienajlepiej brzmi to tak jak bym była samolubem ale na dzień dzisiejszy tak musze zrobić , musze zacząć lepiej dbac o siebie. A jak by się tak stało że bym zaszłą w ciąże to będe się starać o to abym utzrmała ciąże. :) 🌻❤️ Gorące buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominiczku, ja tam wierze ze nie jest to jednak samoistne poronienie. wszysto sie jeszcze moze zdarzyc, wszystko zalezy od tego gdzie i jak zagniezdzil sie zarodek. wydaje mi sie ze kazda kobieta obserwujaca swoj organizm choc troche zauwazy roznice, czy robila wczesniej test czy nie. wczesne poronienie to inne krwawienie, duzo bardziej intensywne i dlugo trwa, nawet dwa tygodnie. tyle sie o tym naczytalam ze az strach. no i przede wszystkim musisz byc pod opieka lekarza. trzymam kciuki zeby okazalo sie to u ciebie takim cudem jak i u mnie. dopiero trzy dni leze a juz mnie to meczy. no coz, dla dzidzi zrobie wszystko.dopiero teraz spojrzalam na zwolnienie ze dostalam az dwa tygodnie, do 3. 05. ale laba:D:D jutro mi znajomi zrobia zakupy-bo twierdza ze po schodach mi nie wolno..inni chca mi w niedziele cos zdrowego ugotowac. ach, naprawde fajnie jest wiedziec, ze sa wokol nas ludzie na ktorych mozna polegac. moj M wraca w niedziele wieczorkiem, strasznie juz za nim tesknie iti, pytalas czy mama wie. pewnie ze wie!!!zadzwonilam do niej zaraz we wtore ja sie okazalo, ze ciaza nadal jest...jest niesamowicie podekscytowana wrecz w szoku, az nocami nie spi!wyszukala w necie wiadomosci o penicylinie w ciazy, ze niby czesto kobiety musza brac i jest ok, jak to wyczytala to w druga noc juz lepiej spala.obiecala zachowac w tajemnicy do konca trzeciego miesiaca, tylko mojemu tacie i bratu powiedziala. tesciowa tez dzwoni,co chwile pisze jakies mile smski typu, ze mam na siebie uwazac. ogolnie jestem bardzo milo zaskoczona serdecznoscia mojego otoczenia. jejku zeby tylko bylo juz dobrze....robie wszystko co w mojej mocy, wiecej nie moge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bydziu...zobaczymy jak to bedzie z tym krwawieniem. Poki co nie jest jakies mocne. Raczej skape, ale ja tak zawsze mam. Nie moge wiele w tej chwili zrobic. Lekarz kazal powtorzyc test za tydzien, ale nie wiem czy po tyg. ten test bedzie miarodajny. Poziomu bety w krwi nie chcial mi zrobic:( A tak wogole to chyba pojawily sie dzis pierwsze objawy... czeste siusianie i zmeczenie:( Ide spac juz. Odezwe sie jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babeczki!!:D:D u mnie kolejny dzien obijania sie, pogoda z oknem sliczna. nie moge sie doczekac az maz wrociwszy, przynajmniej mi cos do czytania przyniesie, niestety weekendy w niemieckiej telewizji sa tragiczne. milego dnia kobietki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobitki hejka!!!:):):):):):):):):):):) Dminiczko! moje kciuki wciąz zaciśnięte! będzie bobrze, życzę ci tego z całego serca a dziś wieczorkiem na małą imprezke idę, bez procentów bedzie , ale co tam dzidzi najważniejsze, czuję sie dobrze, wczoraj byłam strasznie słaba i mdliło mnie tragicznie cały dzień, dziś super, wyspałam sie nic nie mdli i narazie jestem pełna zycia, troche z mężusiem popracowalismy na ogrodzie bo teraz mamy duzo prac porzadkowych, oczywiscie ja tylko lekkie rzeczy i z przerwami ale idziemy do przodu i tro najważniejsze! życzę wam miłęgo weekendu niestety ja jutro w pracy cały dzień, oj oj nie chce się strasznie! Dominiczko wiem że wiele kobiet ma na poczatku ciąży plamienia, nawet tak spore że myślą że to @ wiec mam nadzieję ze w twoim przypadku niedługo będę mogał pusćić kciuki i zaczać się cieszyć, pomodlę sie dziś za Ciebie, obiecuję!:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brydziu robaczek najważniejszy!!!! najciężej jest w pierwszych 7 tygodniach, boli brzuch cżłowiek jest jak wypluty i trzeba duzo wypoczywać, potem brzuch przestaje, przynajmniej u mnie tak jest i jest lepiej bo moza wiecej zrobić i nie trzeba tyle leżeć, ja w tych pierwszych tygodniach, czytałam sporo gazet i broszur o rozwoju dziecka, wiec jakos to czeste leżenie zniosłam w miarę przyjemnie. Poza tym brzuch mnie biolał i przestawał jak leżałam, więc było łatwiej, teraz jeszcze tez staram sie wypoczywać, ale juz aż tyle nie potrzebuję zastanawiam sie nad jednym gin powiedziął ze jak załatwię urologa to mam przyjść, tylko co to znaczy bo ja juz byłam a on mi przepisał ziołowe moczopedne tabsy i kazął brać przez 2 tyg. potem 1 tydzień przerwy i mocz zbadać, i kiedy mam do tego gina isć czy juz teraz i mu powiedzieć że byłam i co i jak czy za miesiać jak juz bedzie nowy wynik moczu????? co byście zrobiły, bo boje się ze za miesiac jak pójdę to mnie ochrzani ze tak późno, a byłam 2 tyg temu i znów isć , i znów na tego kozła siadać to mi sie nie chce ale cóż pójdę jak trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olcia, a nie mozesz zadzwonic i sie zapytac??? ja na kozla siadam niezwykle chetnie :D:D:D, w tym tygodniu az dwa razy zaliczylam, no i fajnie patrzec jak dzidzia w ciau 3 dni 4 mm urosla:D:D a mdlosci mnie dopiero teraz troche dopadly, a to juz 8y tydzien (liczac od ostatniej miesiaczki),ale nie takie mocne tylko ogolnie mnie muli, najbardziej rano i wieczorem, no i zawsze jak jestem glodna, jak cos zjem to jest ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki!! ola ja tez mysle ze najlepiej zadzwonic i zapytac jak masz taka mozliwosc.. brydziu ciesze sie ogromnie ze malenstwo rosnie, odpoczywaj jak najwiecej u mnie dobrze, objawów prawie brak poza bólem sutków i brzucha co jakis czas..dzis zrobilam drugi test- krecha gruba i ciemna, duzo wyrazniejsza niz we wtorek. W poniedzialek ide sie zarejestrowac do lekarza. http://www.babyonline.pl/?page=kalendarz_ciazy, wg tego kalendarza ciazy moja dzidzia ma wielkosc glówki od szpilki :-D a juz rozwija sie mózg i rdzen kregowy.... niesamowite :classic_cool: poczytajcie sobie przyszle mamusie, ciekawe rzeczy pisza... bega jak u ciebie nastrój??? iti wiem ze cie nie mam ale mam nadzieje ze @ nie przyszla.... andzoi Kochana domyslam sie jak Ci ciezko chociaz sama tego nie przeszlam bo udalo nam sie szybko...wiem ze zadne slowa nie poprawia Twego nastroju ale cuda sie zdarzaja, czego brydzia jest najlepszym przykladem, ona tez myslala ze ic z tego nie bedzie... I mam nadzieje ze Dominika bedzie kolejnym potwierdzeniem ze nie ma co myslec negatywnie Domi- nadal wierze i kciuki trzymam mocno!!! Menia niech Ci szybko wylecza nerki i wtedy napewno sie uda! Póki co przed wami majówka i wypoczynek..🌻 pozdrawiam Was i ide pichcic obiadek!! A gdzie Luxor sie podziewa????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia111.......Ania..........Stockholm.........20.07.80 ....10...9.05 Dominique25.Dominika.......Worcester........28.04.81.... 13.18/20.04 bega...........Agnieszka......Warszawa........15.07.72.. ..11....08.03 Iti................Ewa.............kujpom..........19.11 .77.....9.....20.04 Seide26.........Ania............Wieden...........03.04 .80.....6.....02.02 Menia21........Marzena.. .....Gryfice...........21.07.85......?.........? asiorkaaa......aska..........podkarpacie.......13.05.82. ............ madziaro......Magda.........Poznań.............17.11.84. ....2.....10.05 mamusia23......Asia..........Olsztyn................. .................. rossignolka.....Monika........Dublin.............18.03.1 979.........28.02 PRZYSZLE MAMY Miśka_26.......Marta..........lubuskie.........03.04.81. ....T:23.09.07? Shiva24.........Klaudia.....Baden-Württem...28.07.82.... ..T:09.2007 Luxor.............Kamila........Mazowieckie...19.03.81.. ....< br /> OLKA.M..........Ola..............śląskie.........17.12 .78. brydziaa.......Dominika........Berlin...........24.01.79 ........02.12.07 eulalia..........Aneta...........Londyn...........19.06 .80................. wpisuje sie mimo iz jeszcze lekarza nie widzialam :-P ale testy chyba nie klamia??? wazne to myslec pozytywnie i wierzyc ze bedzie dobrze, strach jest i bedzie ale nie mozna pozwoilic mu sie zdominowac!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobitki. :) Eulalio jesteś kochana, potrafisz wesprzeć człowieka buziaku dla ciebie:) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rossignolka
hej dziewczynki! dominique jak tam objawy? wogole zycze wszystkim objawow ciazowych ja sie mecze z @ dzisiaj robimy grilka ze znajomymi udanego weekendu i duuuzo mi:)losci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja włąśnie skończyłam robić paznokcie teściowej bo dzisiaj w nocy jedzie do Niemiec do pracy. Zjadłam zupke grzybową a teraz z pazerstwa boli mnie potwornie brzuch, aż musiałam wziąść nospe. :) Łakomczuch ze mnie. Musze iść na djete, bo niedługo w nic sie niezmieszcze.:)🌻🌻🌻🌻🌻 A gdzie reszta kobitek się podziewa??? Jest tu kto???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki!:) ja juz na nogach :) i to w dodatku wyspana ;) no tak, nie dziwne, jeśli z kurami chodze lulu :D a za oknem znów zimno :( słonko świeci, ale termometr nic ponad ) nie wskazuje :( a miała byc wiosenka.... wczoraj cały dzień bylismy na wycieczce :) ależ fajnie było, człowiek sie troche oderwał od naszego miasta i od naszych ludzi ;) alez ta kawka jest pysznaaaaa....:) taka aromatyczna :P nie ma to jak INKA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olu, Brydziu, Eulalio,Dominique odpoczywajcie i leniuchujcie ile sie da! :D Dominique, ten tydzień to bedzie dla Ciebie Kochana jak cała wiecznosc, wiem to z własnego doświadczenia, ale uzbrój sie w cierpliwość :)🌻 i Kochane....Eulalio i Dominiczko,nie tyle same odpoczywajcie ,co i mezom dajcie chwile wytchnienia :P lekarz mi powiedział,że w pierwszych tygodniach ciąży powinno sie wprowadzic w domu celibacik ;) coby dzieciątko sie dobrze zagnieździło :) Meniu, nie lekcewaz niczego,wiem, duzo sie zwaliło na Ciebie ostatnio niezbyt dobrych wiadomości, ale wazne ze w czasie lekarze wykryli i wszysto dobrze bedzie:) ❤️ Begus, Andzi,Rossignolka,Iti, Madziaro....i wszystkie forumowiczki, Wam również Kochane całusów i uscisków tysiące przesyłam ❤️❤️❤️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki. :) U mnie za oknem wiosna.🌻🌻🌻🌻🌻 Cześć Luxorku, ciesze się że dobrze się czujesz, wypoczywasz i dziuś zdrowy a to najważniejsze. :) Wiem że niemoge lekceważyć zdrówka, i napewno w tym tygodniu umówie sie do tej poradni, no i juz powoli zaczynam się pakować na majówke zresztą niewiem czy tam sobie tak dobrze odpoczne bo to jest zlot ASG więc bedzie tam ponad 300 ludzi a ja bede pomagać Krzyśkowi przy organizacji całego tego zlotu. Ale najważniejsze że to będzie się odbywać na świeżym powietrzu i spać będziemy pod namiotami. Najgorzej będzie że niebęde mogła was odwiedzać na topiku i będe miała sporo zaległości. No ale bede miała lekture do przeczytania. :)🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam najmocniej chodziło mi o dzidziusia Luxorku. Moja kuzynka urodziła dziewczynke po świętach i nazwała ją Maja. No my Z Krzyskiem tez chcieliśmy dać Dzieczynce Maja na imię jak by sie udało a szczegulnie jak by to sie stało na majówce, No najwyżej beda dwie Maje w rodzinie. Ja mam na imię Marzena i moja ciocia też więc będzie fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze że kobitki disiaj leniuchuja , niedziwie sie skoro za oknem tak pieknie świeci słonko. I jest tak ciepło.:) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻:):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry!!!:) u mnie nic ciekawego, nadal sie lenie, pogoda za oknem piekna. wlasnie zadzwonila kolezanka ze kolo 14 podrzuci mi obiadek-pieczonego kurczaczka:D:D:D:D:D:D w zwiazku z tym juz cieszy mi sie micha. minus tego jest taki ze musze mieszkanie ogarnac ;) i jeszcze pytanie do Luxorka, powiedz mi ty bierzesz duphaston popochwowo czy doustnie??bo to co ja dostalam to tez progesteron, tylko ze tu to sie inaczej nazywa. pytalam lekarke co o tym mysli to dala mi bez dyskusji, nawet do apteki isc nie musialam bo dostalam do reki. jej zdaniem moje plamienia spowodowane sa raczej stresem niz brakiem progesteronu, ale jak poczuje sie lepiej psychicznie to mi da :P:P:P niezla jest:D:D no ale do konkretow: (wrazliwcy prosze nie czytac) mam po tym takie glupie uczucie, bo to cos musi sie potem wydostac, w dosc niemilej postaci, ciagle latam sprawdzac czy to nie krew, wariactwo, no i mam takie uczucie pieczenia jak przy infekcji. jak to u ciebie luxor jest z tym duphastonem??? domi- ja u ciebie sytuacja???? eulalia, a ty jak sie czujesz?? milego dnia babeczki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×