Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

Halo załoga :) alez miły dzionek na działeczce :P troszke zefirek przeszkadzał, ale załykałam sie promieni słonecznych :D Brydziu, ja biore doustnie 2 razy dziennie :) wystarczy ze włoże do ust, nigdzie indziej pchac nie musze :P jak strasznych bóli brzucha nie bedzie to mysle ze koło 16 tygodnia powinien mi odstawic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Wybaczcie, ze nie pisalam, ale jakos nie mialam nastroju. Krwawie w dalszym ciagu, chyba nawet mocniej niz zwykle. Mysle, ze nie ma co sie ludzic. Natura zrobila swoje. Pogodzilam sie z tym. Widocznie tak mialo byc. Spokojnej nocy zycze. Dobranoc🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia111.......Ania..........Stockholm.........20.07.80 ....10...9.05 Dominique25.Dominika.......Worcester........28.04.81.... 13.18/20.04 bega...........Agnieszka......Warszawa........15.07.72.. ..11....08.03 Iti................Ewa.............kujpom..........19.11 .77....10.....21.05 Seide26.........Ania............Wieden...........03.04 .80.....6.....02.02 Menia21........Marzena.. .....Gryfice...........21.07.85......?.........? asiorkaaa......aska..........podkarpacie.......13.05.82. ............ madziaro......Magda.........Poznań.............17.11.84. ....2.....10.05 mamusia23......Asia..........Olsztyn................. .................. rossignolka.....Monika........Dublin.............18.03.1 979.........28.02 PRZYSZLE MAMY Miśka_26.......Marta..........lubuskie.........03.04.81. ....T:23.09.07? Shiva24.........Klaudia.....Baden-Württem...28.07.82.... ..T:09.2007 Luxor.............Kamila........Mazowieckie...19.03.81.. ....< br /> OLKA.M..........Ola..............śląskie.........17.12 .78. brydziaa.......Dominika........Berlin...........24.01.79 ........02.12.07 eulalia..........Aneta...........Londyn...........19.06 .80.................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka u mnie @ przyszła jak w zegarku, równiutko 14 dni po owu, w niedzielę rano. Dominiczko cokolwiek się zdarzy, to myślę że ważna dla Was jest wiadomość że się udało. Wiem, że ciężko w tej chwili tak no to spojrzeć. Przytulam mocno ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziś nie będę się udzielać, bo mamy taki młyn w pracy, chyba przed weekendem majowym wszyscy chcą się wyrobić i dlatego, nie wiem gdzie ręce włożyć. Miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, widze ze zamiera powoli nasz topik, szkoda :(:(:( mam od dzis w domu, brata z kumplem, przynajmnej jakies urozmaicenie, lataja mi do sklepu po dziwne rzeczy na ktore akurat mam ochote ;) pozy tym przyplatala mi sie jakas infekcja i lecze sie jogurtem naturalnym. prawdopodobie to wina tych globulek z progesteronem, zastanawiam sie czy ich nie odstawic milego dnia kobietki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam niedawno wróciłam od małego zjadłam obiadek no i zaraz wybieram się do Kołobrzegu. Bo wkońcu ile można siedzieć w domu. Wizyte u nefrologa mam 31 maja , ucieszyłam sie że niemusze czekać pół roku na wizyte. :) 🌻🌻 I też wydaje mi się że nasz topik odwiedza coraz mniej kobitek, łącznie ze mną .:) Postaram się poprawić ale dopiero po 6 maja. Bo dopiero bede w domciu. :) Gorące buziaki dla wszystkich. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko na sekundke - szkola, trening ... Dominiczku - ja nadal wierze ze moze sie udalo....nadal mocno sie modle... u nas ok. wlasnie gin dzwonil a jak weszlismy do domu to list z klinikii- badania rewelacyjne, pytal nawet czym M. faszeruje ze takie wyniki...ciesze sie bardzo - o jedna cegielke blizej celu... nie wiem jakie parametry - musze sie na wizyte umowic i zobaczyc co zaleci dalej... a tutaj pustkami wiedze powiewa - dlaczego nic nie piszecie????oj kochane, kochane!!!! ituniu - mocno sciskam i robaczku maj, ach ten maj..... a z takich przyziemnych spraw - hmm, na diecie od tygodnia, codziennie \"pedaluje\" na orbitreku ...brzszki robie...a waga zamiast spadac to sie cholerka zwieksza, hm,....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej robaczki!:) ANdziu, Słonko aż na serduchu ciepło mi sie zrobiło widzac ze jednak nas nie zostawiłaś :D ❤️ a z wynikami to...\"A NIE MÓWIŁYŚMY!!!!\" :P teraz to juz z górki, napewno lekarz cos zaleci i dojdziecie do celu :) tylko jeszcze ciut cierpliwości... ależ sie zawzięła :D ja to pewnie po 2 dniach bym odpusciła ;) taki to juz zapał słomiany... a waga spadnie,spadnie...to normalne ze na poczatku jest podwyzszona, bo i organizm przestawia sie z trawieniem i miesnie pracuja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mojan dieta jest najlepsza, normalnie dieta cud chyba! :P na kolacyjke kugielek, na deserek pajda swierzutkiego pierniczka , a teraz na dopchanie pistacje :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Nie wiem tak naprawde co napisac. Wiem...a w zasadzie to czuje, ze juz po wszystkim tempka co prawda spadla nieznacznie do 36.9 dzis rano bylo, ale jestem pewna, ze jutro juz bedzie dwie kreski mniej. Nie zalamuje sie...walczymy dalej. Za dwa tyg wizyty u lekarzy i to jest w tej chwili najwazniejsze. Dajcie mi kilka dni aby \"ochlonac\" a potem do Was wroce. Potzrbuje tylko troszke czasu kiedy nie bede o tym myslec. Skupie sie na rozpieszczaniu mojego M:) Zaniedbywalam go ostatnio. Powiedzial mi niedawno pare przykrych slow, ale niestety prawdziwych. Przemyslalam pare spraw i wiem, ze musze troszke popracowac nad naszym zwiazkiem, nas samo soba. Te kilka dni chce spedzic z nim....na wspolnych przyjemnosciach. Nie myslac o ciazy, dziecku, plemnikach, owulacji itp. Takze pewnie nie pojawie sie do konca tyg. Andziu strasznie sie ciesze, ze wyniki M takie dobre! Zobaczysz...juz niebawem...:) Pozdrawiam Was serdecznie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo dziewuszki!! :) Pobudka Kochane!! :P co to za spanie do 9...??;) zaraz w tyłek lańsko bedzie :D ja to mysle,że te pustki przez pogode.... ja sama mało czasu spędzam w domku, a duuuuzo wiecej na działeczce czy spacerkach :) czekam na Was!! :D a teraz ide po śniadanko :) Dominique, jestes wielka, podziwiam Cie za ta wytrwałosc i dzielnosc :)❤️ jasne ze sa chwile zwatpienia...ale teraz u Was nie moze byc inaczej jak tylko cudownie:) buziak, trzymaj sie i wracaj szybciutko :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiscie pusto tu ostatnio :-( Ja chce tylko napisac Dzien Dobry!! Pózniej zajrze na dluzej pa pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Eulalio! :D dziekujemy ;) a śniadanko pyszne :D a moze bardziej rzodkieweczki i ogóreczek :D bo beznich nie ma jedzenia teraz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Ituniu :D zapewne masz dzis znowu nawał roboty , wiec tylko chciałam buziaka Ci przesłac 👄 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, smacznego. Ja śniadanko jadam o 6:30 teraz delektuję się kawką i próbuję ogarnąć nieład na moim biurku, stos papierów, pracy po pachy, za bardzo nie mam czasu tutaj pisać, zresztą wczoraj nawet nie było z kim :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Luxorku za buziaki, duża buzia 😘 dla Ciebie i Eulalii. Dawno Beguni u nas nie było, ciekawa jestem jak tam u niej. Andziu cieszę się, że wyniki są rewelacyjne. Nie trać wiary Słoneczko na pewno każdej z nas się uda. Jak zaczynaliśmy się starać, to nie liczyłam dni, nie mierzyłam tempki i takie spokojne to było, teraz też niby jest, ale teraz codziennie wiem jaki to mój dc, myślenie ciągłe to nie jest dobre, więc chyba przestanę cokolwiek robić aby pamiętać o owu. Co ma być to będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki....... jestem kochane....mialam maly kocolek jak zwykle, poza tym imprezke imieninowa w sobote, poza tym sprawy organizacyjne nazwijmy to (zmienialismy samochod) ilez bylo dywagacji i metlik w glowie..nie wiedzialam, ze kuopowanie moze byc takie wredne...ale jzu mamy to za soba.... andziulejk...a nie mowilam, ze bedzie dobrze? teraz tylko czekac....i nim sie obejrzysz...ach... iti jak u Ciebie???? dominiczko.....czyli jak widac pomimo wszystko udalo sie, wiec przykre to co powiem, ale nawet takie doswiadczenia sa potrzebne bo uzmyslawiajka nam , ze jednak bedzie dobrze!!!!! sciskam Cie mocno i tule i wracaj do nas szybko!!!!! luxorku, eulalio, buziaczek dla was i dla wszystkich WAS!!!!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bega u mnie @ trwa, na więcej brakuje mi czasu :( zaglądać będę w miarę wolnego czasu buziaczki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brydzia mam nadzieję, ze się oszczędzasz z maleństwem. Beguś jak zwykle w biegu, ale po tym co się dzieje u mnie w pracy to ją rozumiem :) Dominiczko będzie mi brakować Twojej obecności, tak samo jak Andzi ale rozumiem, sama rozważałam taką możliwość, bo to zawsze oderwanie się od tych głupich myśli, ale jak widać jestem nadal, mimo że rzadziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rossignolka
Hej dziewczynki! idzie kolejny miesiac , kolejny miesiac naszych staran. Glowy do gory na pewno sie uda. ja staram sie wziac na luz i mimo ze to nie latwe moj mezulek mnie wspiera. cieszmy sie ze staran! wszystkim zycze powodzonka! bedzie dobrze!!!:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmykam do domu, ja nie wiem co będzie ze starankami w maju, staram się nie myśleć o tym. Nie będę pierwsza, która napisze że tez ma mały kryzys w związku ale nie wynika on ze staranek Do juterka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobitki witam,ja cały weekend w pracy i wczoraj do 21,00, i dzis juz od samiutkiego ranka, oj oj cieżko było, teraz zjadłam obiadek i padam ale postanowiłam zajrzeć do was, w piątek idę do gina, czuję się ok, choć mdłości i słabosci nie przeszły, brzuszek mi czasem wydyma do przodu, he he, i mężuś mi zakupił jeansowe bojówki ciązowe, byłam w szoku bo to mój rozmiar i pasują świetnie, oczywiście na brzuchu są zaduże bo go jeszcze nie ma! pozdrawiam i zajrzę później a teraz idę się położyć, buziaczki dla wszystkich pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej spalam dzis popoludniu prawie 2,5 godziny :-P tak strasznie bylam senna 😴 teraz juz po obiadku i slodkie leniuchowanie znów :-D Wizyte u lekarza mam we czwartek Skrecilam nogew kostce... boli ale mam nadzieje ze samo przejdzie bo nie chce zadnych masci przeciwbólowyc stosowac.. pozdrawiam i piszcie piszcie bo jakos pustawo :-O pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie kobitki. ze względu że miałąm teraz dopiero pierwszy raz normalnie @ to licząc od pierwszego dnia @ do dzisiaj to wychodziło by że mam dni płodne ale sama niewiem czy to by się zgadzało?? Może kturaś z kobitek wie jak to może wyglądać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Menia a moze kup testy owulacyjne to będziesz wiedziała kiedy owu, bo tak to chyba ciężko wyliczyć skoro masz długie cykle, sama niewiem, kobitki u nas widzę ze chwilowy przestój ale to nieszkodzi my wszystkie jesteśmy poprostu zajęte, ale nasz topik przetrwa bo my tu fajne kobitki jesteśmy i tyle, przez to ze weekend w pracy to mi się jakoś ten tydzień ciągnie w nieskończonośc, jeszcz ew sobotę czekają mnie przykre sprawy do załatwienia z teściami wiec zastanawiam sie jak uniknać wizyty, ale chyba poprostu trzeba przez to przejsć, luksorek jak wielki masz brzuszek bo mój od dwóch dni taki wydęty ze az mnie przeraza bo mi ciasno w spodniach a ciażowe jeszcze za duże, dopadła mnie jakaś zgaga, ale za to biust mniej wrazliwy jakby i chyba zaczynam mieć troche ochoty na przytulanki, bo do tej pory to wogóle , buziaczki kobitki dobrej nocki, Andziu cieszę sie ze wyniki super!!!! to zanczy ze skoro ty, ok i mężus oki, to problem leży gdzie indziej, a to z kolei znaczy ze jesteście blizej do jego odkrycia a potem to bezie juz tylko dzidzi:):):):):)!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się że powinnam dostać normalnie @ bo zaczeły nie pobolewać piersi, a to najważniejsze żeby torbiel się nienawróciła. Co do tych testów owulacyjnych to się właśnie zastanawiam, bo z jednej strony niechcę aż tak o tym mysleć bo może będzie lepiej zajść w ciąże nie myśląc o niej tak a testy powodują to że mysli się o dzidzi 24 godziny na dobe, przynajmniej ja tak mam, ale dziękuje Olu za rade :) Ten miesiąc sobie odpuszcze , narazie czekam na następną @. No i jak ją dostane to bedzie superrr!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×