Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

Beguniu zdjęcia z nad morza są piękne szczegulnie zachód słońca. A powiem ci że nawet fajnie wyglądasz z tym gipsem :) A jak masz ślicznie w domku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaaa, beguniu wygladasz jak bys miala jedna getre lub cus getropodobnego na nodze....:) i faktycznie ci przywalili niezle!!!! Nie pozostaje nic innego jak kawke popijac, TV ogladac ... bidulo kochana ze tez znowu Tobie sie to musialo przytrafic... sliczny domek masz kochana ;) i fajno ze to nie mieszkanie i jeszcze nie daj Boze bez windy... morze nasze sliczne ale pogoda chyba do bani byla, co??? aaa i chowaj syna bo straszne ciastko z niego;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Andziu:) czekamy na odbiór obrączek. No i 10 sierpnia wyjeżdżamy już na zlot.Koszule do munduru już Krzysiek mi zamówił, mundur mam nowy buty też. Tylko Krzysiek mjeszcze musiał zamówić sobie nowy zeby wyglądał jak chopak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiam sie jaki bukiecik kwiatów sobie zamówić?? A moż epójde na ląkę i nazrywam sobie;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Menia - to Ty mundurek masz???nie sukienke?? ano tak - przeciez to zlot:) co do kwiatuszkow to dobry pomysl - nie ma jak polne kwiatki ale nie wiem jakie teraz kwitna...ja kocham stokrotki i konwalie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczatka moje drogie...dizejuje za uznanie :) ale andziulek do getry temu daleko niestety..nie dosc, ze grube wszystko to jeszcze to... a co do mieszkanka to akurat nieciekawe jakies fragmenty, ale milo ze wam sie podoba!!! a co do mikusia andziu...no jest on takie ciacho ...sama bym go schrupala... meniu wlasnei opowiadalam mojej mamie bo zadzwonila do mnie, jaki bedziesz miala fajny slub! fajnie ...... pogoda nadal barowa...chyba zrobie sobie kolejna kawke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatki jak najbardziej polne taka tak!!! to bedzie bardzo kompatybilne ze sie tak wyraze z cala impreza i klimatem...a jak nie polne to jakies margarytki czy inne nie zobowiazujace, taki przasny bukiet!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może z wrzosów??? Tam w Bornem jest tych kwiatów na polach pełno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meniu wrzosy sa sliczne i pasuja do mundury, ze sie tak wyraze ale jak wierzyc przesadom to smutne kwiatki :( i przynosza pecha...wiec moze nie? tylko dlatego! chyba ze olewamy te glupie przesady, wtedy super!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobacze jak sama nie nazbieram to świadkowa zatrudnie w zbieranie kwiatków;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Menia najchetniej to sama bym ci tych kwiatkow nazbierala;););)...chcialabym byc na takim nietypowym slubie, fajnie macie:).. beguniu ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez chcialabym na takim slubie byc!!!! fajny pomysl meniu!!!!!! andziulek 👄 ale fajnie dziewczynki, ze was poznalam!!! tak jakos sie roztkliwilam...i tak mi dobrze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Begus to w takim razie zmana planów :) Kwiaty będą polne ale nie wrzosy, bo w przesądy wierzę. No napewno nie będę miała podwiązki ale zmana kwiatków będzie. Napewno dzień przed ślubem nazbieram , ale mam nadzieję że mi nie zwiędną .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba o jakims obiedzie trzeba by pomyslec??? hm? zaraz moje harpagany beda zerowac mi tu....co tu by zrobic???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale moze faktycznie popros swiadkowa czy kogos niech narwa swiezych przed slubem...skoro slub o 15 tak?? to zdaza w dniu slubu, bo takie polne szybko wiedna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bega - mam nadzieje ze niedlugo ucaluje Twoja mordke naprawde;););)... Menia- fajnie taki iiny slub!!! ale koscielny tez bedziecie miec za rok o ile dobrze pamietam...??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niema problemu chcecie , przyjeżdżajcie:) Borne Sulinowo godzina 15.00, 18 sierpień. Zapraszamy serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez zmykam do dom bo juz usiedziec nie moge a brzuch mnie tak nawala jak nigdy a @ dopiero na niedziele przewidywana , buuu😭... pa robaczki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Andziu kościelny bedziemy mieli za rok w tym samym miejscu na tej samej imprezie , ale wtedy bardzej kameralny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
begus!!ja tez popieram dziewczyny, toz to ostatni krzyk mody takie leginsy!!:D:D:D tylko na droga noge jakas biala ponczoche samonosna zalozyc i jak znalazl trendy bedziesz chcac-nie chcac D:D:D ja spedzilam przedpoludnie przygladajac sie jak moi znajomi graja w bolling. ja niestety jestem na to jeszcze wiele za slaba. ale nic to, i tak bylo wesolo. teraz moj M pichci mi obiadek :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Brydziu:) Ciesze się że wracasz do zdrówka i widze że masz dobrze z mężem:) To miłe jak kochana osoba pomaga i wspiera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bawie sie w pirata, sciagnelam sobie z internetu film simpsonow, harry potera i nowego shreka-zapowiada sie mily wieczorek:D:D:D-zajelo mi to 3 dni, ale oplacilo sie, super jakosc :P:P mam nadzieje ze jakis organ scigania nie czyta naszego forum;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej brygada...a raczej czesc brygady bo polowe gdzies wcielo:(.. brydziaa ja organem scigania nie jestem ale moj M jak chce sobie cos z sciagnac to mnie gania!!!! normalnie jak to Luxor powiedziala - dupowaty dzien dzisiaj - u mnie 24 dc i plamienia juz mam, aaaaaaaaa i buuuuuuuuuui 😭....jak sie nie spoznia 4 dni to przychodzi 4 dni wczesniej a caly dzien mnie tak brzuch @-wo boli i ciagnie, do dupy, dupy dupy to wszystko... ide sie popluskac i chyba lampke wina wypije, pa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej misiaczki:) Mam dobre wiesci...wredna @ przylazla. Dla ironii tym razem to dobra wiadomosc. Zabieram sie za nadrabianie zaleglosci topikowych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Dominiczku:) no to faktycznie dobrze tym razem...!!!! Ciekawe co ja tak zahamowalo??? Ale ten cykl juz pewnie pod obserwacja Twoja na poczatku a potem juz w Polsce, co??? ach czemu to zycie takie pogmatwane😭,...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Begus...ola Boga...I znow noga w gipsie... Biedaczko...to jakas klatwe tutaj ktos rzucil na ten nasz topik czy co? Ciagle cos nam sie przytrafia:( Slonko...nic musisz przeczekac ten okres. Ale wykorzystaj go wlasciwe...czyt. zapedz rodzinke do roboty:) Niech Ci pomoga:) A ty wypoczywaj, relaksuj sie, bo jak juz wyjdziesz z tego gipsu to znow bedziesz jak strus bedziwiatr:) A co do fotek to mimo tego gipsu wygladasz kwitnaca:) Andzia...a co to za plamienia? Cos mi chyba umknelo wczesniej:( A moze to zapowiedz......no sama wiesz czego:)??? A ja dzis swietuje, bo wreszcie sie doczekalam @. I ciesze sie z tego bardzo, bo juz sie zaczynalam martwic nie na zarty. Przyszla po 51 dniach od ostatniej, 25 dni po terminie. Mam nadzieje, ze to byl jednorazowy wyskok i wiecej sie to nie powtorzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje Andziu, ze uda mi sie jajo podejrzec jak bede w Polsce i ze wszystko bedzie ok. Teraz wiele sie wyjasni. Jesli wyniki M nie beda lepsze to juz wiadomo bedzie, ze \"naturalne staranka\" mozemy wybic sobie z glowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie popoludniowa pora!!! dla mnie tez ten dzien jakis taki bezplciowy... andziulek kochany...nawet juz nie usiluje Ci pisac, ze bedzie super itd....ale jednego jestem pewna!!!! UDA SIE!!!!!! tylko cholera nie wiem kiedy no??? ale nie bede wam lukrowala i pisala bog wie czego...chyba juz wszystkie jestesmy odpowiednio zahartowane ??? nie poddajemy sie....i o to chodzi.... tak sobie marze ze moze jednak szczescie spadnie na nas w szczegolny sposob??? ach.... ja tez mam ochote na winko...i na kapiel :( :( :( ale przez 3 tygodnie musze o niej zapomniec 😭 nawet pazurkow u nogi nie moge sobie pomalowac nic...bede taka zapyziala, tlusta kwoka buuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dominiczko witaj mordeczko!!!!!!!! ciesze sie razem z TOba!!!! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×