Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

hello :) Olka, nie bój sie, sama osobiscie tego nie miałam, ale zapewne do przezycia 👄 ale ja jednak widze małą zmiane Twojego nastawienia :D bardzo mnie ono cieszY! próbujcie, próbujecie, Wasze jajo niedługo sie wykluje ;) Iti, a Ty ile pączków juz dzis pochłonelas chudzinko? :P Menia, ja mam ogromny zapas pączków, oponek :P za przeproszeniem sie chyba zesram jak to opedzluje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luxorku a 2 pączusieu nas firma funduje pączki, przywieźli tego ogromne ilości u Was tez tak sypie śnieg? ja szczerze to bym chciała wiosny, śniegu jest aż za nadto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meniu do 500 strony to z naszym tempem jeszcze daleko no chyba że nieźle przyspieszymy Lux cięzko Ci już z brzucholkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jest za ciężko jeszcze ;) choc założyc kozaki i ubrac dziecko to juz nielada wyczyn czasem :) ale ogólnie chyba niezbyt duzy jest jak na 7 miesiac ;) przynajmniej tak inni twierdza ;) ale lada chwila wystrzeli i wtedy to dopiero bedzie... boli mnie w krzyzu to jedna z wiekszych udrek teraz :( no i musze przystopowac troche nasze łazenie gdzie sie da , bo potem odczuwam skutki ciagniecia sanek u mnie tez straszna zawierucha :o lubie taka zimowa zime, ale fakt juz ciut by mogło nam dac odetchnąc Iti, a u Was jakie plany na najblizsze tygodnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha palny jako takich nie ma :( praca, domowy kieracik jak to Begunia pisze urlopik po 20 czerwca planujemy - tygodniowy pobyt w Polaicy Zdroju z rowerkami, a latem chcemy na kilka dni skoczyć nad brodnickie jeziora lub w bory tucholskie, ale to i od pogody i od stanu finansów zależne Poza tym pomału zamykamy sprawy ze spłata długów, zamknęliśmy rok linię, muszę konto zamknąć od spłaconego kredytu gotówkowego, tak aby przy zaciągania kredytu nie wychodziły różne kruczki jeszcze karta kredytowa mi została do spłaty i wypowiedzenie umowy, bo to wszystko ma wpływ na zdolność A za tydzień robimy fotki mieszkanka i dajemy ogłoszenie, pomału machina rusza, choć taki zastój na rynku że nie wiem kiedy uda sie te mieszkano sprzedać, w ogłoszebniach te same mieszkania od roku albo i dłużej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa, wiem cos o tym :( koło roku w sumie szukalismy... i ciągle te same mieszkania i toe trafi ;) w cenie znacznie przewyzszajacej standard... ale Was chyba nic narazie nie goni, zreszta z góry nie ma co zakładac ze trudno bedzie znalezc kupca :) duze miasteczko, wiec ktos sie trafi oby jak najszybciej! zezarłam pomidorówke... dziecko mi samo zasnelo u siebie w pokoju czego nie robi od 3 miesiecy :D widocznie ta sniezyca ja wymeczyla ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zobaczymy jak pójdzie ciśnienia rzeczywiście nie ma (będzie jak się cosik w brzusiu pojawi) ale chcemy zmienic osiedle i w końcu miec miejsce na książki, bo teraz po szafach chowam, bo nie ma gdzie stawiać :( w marcu za to czeka mnie wizyta u endo - znowu badanie hormonów tarczycy :( i u ginka przydałaby sie ziyta bo jakoś na przełomie mlutego/marca mija mi rok od ostatniej cytologii, i chciałabym jeszcze usg piersi zrobić My mamy w sumie upatrzone dwa mieszkanka do ewent kupna, no ale zobaczymy czy na nas poczekają :P idę zrobić sobie kawkę i wracam do roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś mam 11 dc, testuję wiec w oczekiwaniu an owu, ale sie będzie działo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1, wielkie polowanie i wielkie strzelanie:):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu cisza!!!!!!!!!!!! co u was? u mnie owu nie widać póki co jutro 14 dc wiec może bedzie życzę spokojnej niedzieli, wszystkim:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) I wszystkiego najlepszego z okazji walentynek :)❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odkopuję nas z podziemi:):):):) jutro poniedziałek, nie cierpię poniedziałków bo zawsze sie człowiekowi wszytko zwala na głowę,mam jednak nadzieję ze ten tydzień będzie dla nas wszystkich miły i spokojny:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej miłego tygodnia dziewczynki :) Olka jak Twoja owu? na widoku? czy już po? My wczoraj zakmnęlismy konto od kredytu gotówkowego, pomału zaczęliśmy zabierać się za zaległe sprawy, które nalezy wyprostować przed wzięciem kredytu na mieszkanko Ale pogda szara za oknem, ide po kawulca Luxoku miałaś wizytę niedawno? nic nie piszesz? a glukoze już chyba robiłaś co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry! :) Wizyta była pod koniec stycznia ;) kolejna poczatek marca...i wtedy tez usg z potwierdzeniem płci mam nadzieje :) glukoze badałam w piatek, przed wypiciem 90, po obciązeniu 50gram 127 wiec w normie :) Mamy teraz troche na głowie, a w szczególnosci przedszkole dla Oli od wrzesnia. To jakas paranoja...tylko znajomosci! inaczej nie ma szans :o dyrektorka mi mówila ze od marca wydaja kwestionariusze, a dzis dowiedziałąm sie po cichu ze juz wiekszosc złozonych :/ swietnie... mam straszna zgage, meczy mnie dnie i noce :P gardło juz mocno wypalone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lux u nas do prywatnych przedszkoli dzieci zapisuje się zaraz po urodzeniu, inaczej nie ma szans w państwowych to wiadomo, ze tak nie mozna, ale pewnie znajomości i układziki robią swoje cieszę się, ze wyniki ok czekam na relacje z marcowej wizyty, to już tak niedługo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja do prywatnego nie posle bo u nas takich niet ;) a poza tym raczej mnie w tym momencie stac by nie było... to nie jest kwestia noza na gardle zeby od wrzesnia szła bo przeciez bede w domu :) ale boje sie ze jak teraz nie przyjma jej to potem do 4 latków jak bede szła do roboty to juz wogóle ciezko bedzie z miejscem...ech... takie przedszkole lepsze jest niz niania... zobczymy, tylko skąd wziac znajomosci :/ do tego przedszkola blisko nas, bo tylko taie wchodzi w gre, nie bede na drugi koniec miasta jej przeciez zaprowadzac z maluchem w wózku ;) byłam na małych zakupach wlasnie, i mam kuz dosc tego sniegu :( człek sie nadrepcze po tych zaspach, upoci...bleeeeeee mogłby ciut stopiec i niedopadowywac :P Olka, no wlasnie i co z owu??? az tak Ci sie opoznila?? Menia, a Ty jak sie czujesz? reszta załogi do tablicy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luxorku u nas cenowo czy prywatne czy państwowe bardzo podobnie wychodzi, sa oczywiście drożesz ale to wynika z ofert z dodatkowych zajęć, ale różnic nie ma wielkich, u nas koszt przedszkola ze wszystkimi składkami wacha się między 230zł-350zł więc z tego co wiem to i tak dość tanio siostra M w Olsztynie za przedszkole płaci ponad 500zł miesięcznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas za panstwowe tez sie płaci w tych samych granicach 250-350zł :D myslalam ze prywatne drozsze... ide wciągnąc kawał ciasta :P 3 bita, mmmmmm....mega słodkei :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) Ja już po pracy :) Mały śpi ale dzisiaj na przywitanie jak wróciłam dostałam buziaka od synka :D tak mnie zaskoczył a jak m był zazdrosny :P Kochany mój smyk :) W czwartek ponownie testuję więc czekam a w środę idę kupić test :) Ale i tak się nie nastawiam :) Ituniu super że już macie problem z głowy z kontem kredytowym :) i chyba teraz z górki będzie ,co ?? Luxorku no chyba lepiej byc nie może skoro wyniki sa dobre :) teraz tylko czekamy na potwierdzenie płci kolejnego forumowego mężczyzny :) Buźka dziewczynki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :):) niewiem co jest dzis 15 dc juz, mam nadzieje ze dziś test owu pokaże, staranka były jak Iti zalecała, co dwa dni (choc nie zawsze), a teraz w tych dniach co dzień, to znaczy wczoraj i przedwczoraj,dzis czekam na owu, test robię zawsze wieczorem, ciekawe czy dzis pokaze Menia trzymam kciuki Gnam bo jutro do pracy, a jeszcze tyle w domu do zrobienia, pa kochane i ściskajcie kciuki:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pokazał owu!!!!!!!!!!!!!!!!! ooooo do dzieła dziś na maxa aż się będzie kurzyło:):):) :):) :):):) :):) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olu ja cały czas trzymam mocno kciuki :D daj tym plemnikom popalić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny Olka trzymam za Was kciuki :) Menia daj znac jak u Was U mnei pomalutku do przodu, zalatwiamy rózne sprawy związane akcją sprzedaż mieszkania, prostujemy sprawy bankowe itp Wczoraj M mnie wkurzył, bez sensu w ogóle ale miałam zepsute popołudnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ituniu no widzisz tak to już jest z naszymi facetami :P A wy macie jakieś konkretne plany jeśli chodzi o staranka ??? Ja mam 2 dni wolne więc sobie odpocznę, i was trochę pomęczę :P mam nadzieję że ktoś tu jutro będzie :D Mały coś kataru się nabawił ale to chyba ja go zaraziłam , jakoś ciężko mi ten paskudny katar wyleczyć . Zaraz będę się kładła bo padam na twarz :( Mały też już śpi więc skorzystam z okazji :) Dobranoc kobietki i do jutra :)🌻👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki :) małemu tak dokucza katar że się wyspał i teraz się bawi , a ja już zgłodniałam i chyba zjem sobie już sniadanie :D I co ja mam zrobić z tym moim łobuziakiem ??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Meniu nocny marku :) pewnie teraz smacznie śpisz My wczoraj byliśmyw kinie, film taki sobie, spodziewała się czegoś innego stąd moje małe rozczarowanie Meniu u nas w kwestii starań in vitro zostało Ide po kawkę i zabieram się za papierki a dziś popołudniu mecz siatkówki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halooo :) ale zorganizowane zycie Itus :) u nas to jak na wariackich papierach ;) a jaki to był film??? czyzby Avatar :D Meniu, to dał Ci troche popalic :P i pomyslec ze tak juz moze byc do konca naszego zycia ;) teraz przez katarek nie daja nam spac a potem beda wychodzic na imprezy i tez bedziemy czekac i nasłuchiwac czy juz wrócili ;) my dzis rekordowo długo spałysmy bo do 8 :D wczoraj wieczór był okropny, momentalnie mnie zemdliło i zyganko bylo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luxorku byliśmy na "the limits of control" Jima Jrmuscha ja lubię jego filmy, ale ten mi nie przypadł do gustu nie wiem czy znacie "truposza" to coś ten styl, mało dialogów, dużo róznych dziwnych scen i muzyka dobrze, ze po obiadku sie przespałam godzinke, bo inaczej pewnie w kinie bym zasypiała no i nie żal wydanych 18 zł za 2 bilety, bo jakbym poszła do multipleksu i wydała prawie 50zł to bym się wkurzyła, że na taki nietrafiony film poszłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendoberek :) ja niestety już znowu od 7.30 na nogach :) Mały juz po sniadanku i się bawi a mi się nic nie chce :( Luxorku święta prawda z naszymi maluchami, oj jak ja to przeżyję :P:D Oj bidulko widzę że dokuczają ci wymioty 👄 Ituniu a kiedy planujecie In vitro ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×