Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

Witam wieczorową porą :) Jak wieczorek?:) heh,chyba bardzo przyjemnie spędzacie skoro pusto ;) poprostu degustujecie usidlonego owadzika w pajęczynie :P:P:P:P Eulalia, bo aż mi ślina cieknie... :P juz niemalze kałuża nakapała ;) bigosik...pyyyycha :) a ja właśnie przeszperałam wszystkie mozliwe zakamarki za czymś słodkim i nic...:( prócz kakao ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie odchodźcie od \"odbiorników\" wróce niebawem....;);););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czolem, Eulalia dzieki za przeslanie pieknego oblicza;) nie wem, ale jakos latwiej sie z kims rozmawia czy nawet klika jak sie widzialo twarzyczke;) czesc mama Luxor i kropeczka mamy Luxorka;););) jak sie czujecie....??? ja mam straszliwe mdlosci, ale to nie przesadzam i do tego wlasnie sutki straszliwie bola i dobrej mysli jestem...;) a zaraz potem sobie mowie ze to pewnie znowu moja wyobraznia mi wciska ze mdlosci i wogole..😭... buuuuuuuuu😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Eulalio nadal spóźnia mi sie @ a do lekarza ide 12 marca. Nadal bolą mnie tylko sutki. no a dzisiaj miałam ochote na śledzie w occie i cały czas ogórki korniszone bym jadła. zobaczymy co powie gin.:):):)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Menie, ogórki powiadasz....mogłabym pochłaniać ich tony :P od zawsze...:) A czuje sie w miare...kropeczka sie troche rozpycha i brzuszek mamę boli ;) i ten przeraźliwy ból głowy...cały dzień było ok, a na wieczór znowu..tak sobie pomyślałam,że może to od Duphastonu...a cholera wie.. a cyce mam jak donice :P:D i to jest mój ulubiony póki co objaw! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super Luxorku że dobrze się czujesz. I ciesze się że wam nic niedolega, A może i ból głowy minie. Dzidziuś napewno rośnie jak na drożdżach, :):):)🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andzia nie chce podsycac Twoich nadzieji ale objawy które opisujesz wskazuja na duze prawdopodobienstwo pojawiania sie w twoim organizmie upragnionej istotki :-) I trzymam mocno kciuki zeby takrzeczywiscie bylo. kiedy @ powinna nadejsc?? Menia sledzie i ogórki... :-P no no. ale nie wróze, poczekaj na opinie lekarska ;-) Luxorku juz masz zachcianki?? :-D marzysz bigosie a szukasz slodkosci :-P ciekawe :-P :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tymi zachciankami to od zawsze je miałam :P i bywało ,że czekoladę zagryzałam ogórkami :D jeśli choszi o ciążowe to dopiero przede mną :) a raczej przed moim M. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Menia , gdzie cisza...? :P my tu jak przekupki na targu ::D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troche się denerwuje przed wizytą u gina. mam nadzieje że ta wizyta wypali bo jak nie to chyba sie wykończe. Mi tez sie wydaje że Andzia bedzie miała maluszka. :) Oj Luxorku , Poziomeczko wasze fluidki działają :)❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to niech sie nam nie wydaje ... tylko niech sie stanie ciałem :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meniu, do wizyty jeszcze kilka dni, jak już tyle czekałas, to te kilka dni nie powinny być udręka :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to chyba juz z przemęczenia tak majacze, chyba zaraz pójde sie wykompać i lulu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnio mam seanse lotnicze tak czesto,że juz wizyta to jak chleb powszedni ;) a i karte stałego klienta mam :P:P:P;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój gin jest mądry bo powiedział że przy następnej wizycie widzi mnie z dwiema kreskami ale jak mam przyjść z dwiema krskami skoro niemam @ , normalnie zrypie go na czym świat stoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma chętnych na pogaduchy to nie! :P idę przyciać komara :D Dobranoc wszystkim :0🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;););););););)... no nich sie w koncu cilem stanie bo zwariuje andzia;);););) do reszty... a @ nie przyjdzie w tym miesiacu Eulaila ;) ale bede sie jak na szpilkach od poniedzialku bo to 27 dc do srody podejzewam bo ostatnio cykl trwal 29 dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra skoro wszystkie kobitki uciekaja to ja tez zmykam. Dobrej nocki życze,:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Menia - po primo to gin musi znalesc przyczyne braku @.... a potem juz cos wykombinuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luxor - te bole glowy to pewnie przez pogode i zmiane cisnienia.. ale jak bedzie tak dalej to migusiem to sprawdzic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lecee,lece.... bo mi paszcza tak otwiera , ze o mao Was nie połknę :P do jutra...:) 🌻 będe niczym ranny ptaszek :)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×