Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

Ale tak szczerze to sie juz powoli głubie kto ma zostać mamusią . Jeszcze sie okaże że sama zostane w tabelce starających się. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale Andzia Ty równo tydzień dalej ode mnie więc możesz mieć objawy, to u Ciebie czas zagnieżdzania jakby nie patrzeć, u mnie dziś 17dc, więc jeszcze sobie żadnych objawów wmawiać nie będę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis tak tylko wpadam i wypadam;) menia nie martw sie, ja ci z cala pewnoscia towarzystwa w tej gornej tabelce dotrzymam, i cos czuje ze przez dluzszy czas jeszcze;) iti, gratulacje!!!tez jakos nie dopatrzylam!!🌻🌻 dzis zegnamy w pracy kolezanke, musze jeszcze kupic ciasta troche kwiaty, cala akcja z tego powodu, napewno bedzie milo!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Brydziu bedziemy same jak te dwa małe pokrzywdzone robaczki. :( widocznie tak ma być . Ale ty Brydziu przynajmniej masz @ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glowa do gory menia!bedzie dobrze !!:D i my sie doczekamy!! to ze mam @ nie ma znaczenia bo wyglada na to ze owu nie mam:( moze to tarczyca mi znowu wojuje, musze to w pzyszlym tygodniu sprawdzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zasadniczo nie. ale mam ogolnie problemy z systemem autoimmunologicznym, wiec na pewno mnie to czeka....:( ostatnio badania krwi pokazaly malutka niedoczynnosc,bralam jod przez miesiac, ide w poniedzialek na kontrolne badanie krwi. no bo problemy z tarczyca powoduja wlasnie ze owu nie ma i cos czuje, ze moglo sie pogorszyc. bo raz ten brak owu prawdopodobnie a dwa jestem strasznie strasznie senna, niewazne ile spie..no zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brydziu może to przesilenie wiosenne i dlatego twój organizm tak reaguje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz meniu, przesilenie przesileniem, czlowiek jest oslabiony....ale ja sie ledwo na nogach trzymam, sa takie miekkie jak z waty, w pracy nie wiem o co chodzi...ogolnie az takich reakcji na przesilenie nigdy nie mialam. no coz, w przyszlym tygodniu sie dowiem, nie ma co gdybac:) wierze ze bedzie ok!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i masz racje brydziaa - nie ma co gdyba a przeciez niedoczynnosc mozna skorygowac jezeli mozna tak napisac...i bedzie dobrze ... nie ma co gdybac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napewno bedzie dobrze. Ja trzymam kciuki. ale jak tylko bedziesz coś wiedziała Brydziu to daj znać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie, mam dosyc gdybania i zamierzam wykorzystac w tym miesiac ubezpieczenie jakie place kasie chorych co miesiac. na niedoczynnosc bierze sie hormony i to niestety juz do konca zycia trzeba byc pod kontrola. przypadkiem to wyszlo i bardzo mnie to cieszy, bo nawet jakby mi sie w ciaze udalo zajsc moglabym miec problemy z donoszeniem..a tak to dobra diagnoza jest juz prawie sukcesem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Menia;););) to tak inaczej troche - nie tak ze mi niedobrze i musze pedzic do kibelka;)...ja mam uczucie jakbym cala tone nie wiem jakich lekow polknela...:( i tyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny, żebym to ja tylko znała tak dobrze angielski jak na to certyfikat wskazuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mama miała problem z tarczycą , moja babcia też, dlatego jak pójde do gina to powiem mu żeby mnie skierował na wszystkie badania. I bede miała spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha bo mnie jak mdliło to musiałam lecieć ale nie za każdym razem bo bym chyba całe wnętrzności wypluła. Dlatego czasami się powstrzymuje. Narazie to mi mineło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uciekam zaraz i moze dzisiaj chociaz cos zakupie;)... bo chumorek troszeczke lepszy ;) znaczy wiem ze na pewno system odwiedze (to taki sklep gdzie tylko i wylacznie mozna alkohol zakupic...) i zapasy winka zrobie ;););) a co tam buty czy garniturek:p jakies zaszewki czy gumki powstawiam i bedzie ok;)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zreszta Ituniu skoro na certyfikacie maz 5 to znaczy że umiesz perfekt. I powinnas sie z tego cieszyc. :), Zreszta gratuluje ci 🌻 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze myslisz menia!:) lepiej dmuchac na zimne!a problemy z tarczyca ma wg statystyk 30procent kobiet!!wiekszosc o tym nie wie i leczy sie na depresje np. tylko dlatego ze lekarze niechetnie na badania kieruja, badz stawiaja bledna diagnoze bez porzadnych badan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem że moge tez mieć problemy z zajściem w ciąże bo mam problem z nerkami. Lekarze niewiedzą co mi jest. poprostu cały czas mam krwinki w moczu. moja mama tez tak miała. No ale teraz ma 2 córy. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola gdzie sie podziewasz???upolowala jajo i zwiala niedobra...:P wracaj do nas!! pedze do pracy, pa dziewczynki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia udanego weekendu no i zakupów rzecz jasna, bo co jak co ale nowy ciuszek, to humorek poprawia. A i na wiosnę coś nowego się przyda. Ja robiłam tylko badanie TSH powinnam zrobić jakieś jeszcze jesli chodzi o taryczce? f3 czy f4?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja np. mam problem z nerkami bo mam krwinki czerwone w moczu. Lekarze niewiedza dlaczgo tak się dzieje. Wiem tez że dlatego tez moge mieć trudności z zajśćiem w ciąże. Moja mama tez tak miała. No ale teraz ma 2 córy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrego weekendu ituniu robaczku i duzo usmiechu 🌻... u Was naprawde tak wiosennie juz??? bo u nas dalej pochmurno i szaro:( iti co do badan to ja bodajze mialam tylko TSH.... brydziuchna - slyszymy sie potem;););) pa Menia i dzieki dziewczatka...🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×