Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

czesc Luxorek!!ja nie chce cie straszyc, u ciebie to juz ma prawo bolec i rozrastac sie, zreszta juz za pare godzin lekarz cie uspokoi, masz obowiazek zdobyc skanera bo czekamy na zdjecie wiki:P:P!!!! ja tylko tak pytalam o ten poczatkowy stan no i jak widac was krzyz nie bolal od poczatku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem coraz dalsza od nadania naszej córce imienia Lena, jak czytam o znaczeniu imion (a chyba przyznacie, że coś w tym jest), to nie chciałabym mieć córki z takim charakterkiem :) na szczęcie mamy jeszcze inne pomysły na imię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iti, to nie czytaj lepiej tych znaczeń....bo tylko kilka Ci zostanie, i to takich,które sie nie podobają :) ja znowu imiona kojarze z osobami...których np. nie darze sympatią...:P i źle mi sie kojarzą :) i też sporo tą metodą odpadło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):):) wygramoliłam sie z łóżeczka i postanowiłam trochę popracować dla odmiany przy kompie, ale mie sie strasznie nie chce, pogoda okrutna, kiedy wreszcie bedzie ta wiosna ITI ja chciałabym dać na imie córce Milena, podoba mi sie bardzo, niewiem co oznacza, ale ciagle sie jeszcze zastanawiamy, na drugi to będzie chyba Wiktoria, a dla chłopczyka to wogóle nie mamy pomysłu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka moja mama ma księgę imion i tak sobie czytałam niedawno, nam się podoba Iga i to imie jest teraz u nas na topie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ładne, Igusia mozna zdrobnić, ale pasuje do długiego na\\zwiska chyba nie? taka ksiega imion to by wiec chyba darujemy sobie, ładnie jest też Hanna, i Amelia, Wiec Milena, hania i Amelka najbardziej mi sie podobają ale niewiem co w końcu wymyslimy, cięzka sprawa z tymi imionami;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj coś mi wycięło, ksiega imion by mi się przydała, i jeszcze podoba mi sie Helena, ale juz helusia lub helenka niebardzo wiec chyba sobie darujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
az sie mi spac zachcialo,.... do tego juz mnie wlasnie krzyze bola...:( sie @ zbliza😭.... Olka - moja corcia, oczywiscie jak sie kiedys doczekam to bedzie Hania:D...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pogoda robi swoje...dobrze ze to juz wtorek:D:D:D... alez Luxor ci zazdroszcze, jakas malenka istotka ci pomacha..❤️... sama idziesz czy z M????DAJ ZNAC co i jak:D...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):) Andziu kochana, czekam z utesknieniem na prawdziwe ciepło wiosenne!!!! pichcę obiadek, dziś sosik grzybowy z koperkiem, ziemniaczki kotlecik i zupa pomidorowa, ups, kiedy to nie należy mówić o jedzeniu? w godzinach pracy? Mnie sie Hania strasznie podoba i ta Milena mi chodzi po głowie cały czas, a mój M powiedziął ze bedzie myslał nad imieniem jak juz będzie wiadomo co sie urodzi, ale to nie jest taki super pomysł bo jak gin powie ze najprawdopodobniej dziewczynka a potem się okaże że jednak nie, bo są takie przypadki to co? na szybko dla chłopczyka imię wymyslać? wiec go tak kuszę żeby juz myślał ale to ciężko tak sie zdecydować, bo wszystkie imionasie z kimś kojarzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boze jak ja bym chciała, zeby w piatek też mój malutki do mnie czymś pomachał ojejku, Luksorek koniecznie napisz jak było i co widziałaś :):):classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chmm, Olka jak dla mnie to nie ma zakazu mowienia o jedzonku...:D ja wlasnie golabka wamalam....:D jeszcze z liceum znam Milene a super kobietka... piatek tuz, tuz Olka a i pomacha, pomacha do mamy - zobaczysz❤️...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziu :) juz sie nie mogę doczekac, a tymi gołąbkami to takiego mi smaka narobiłaś ze muszę w weekend zrobić koniecznie, moja mama robi pyszne, zawsze od niej mielismy, nigdy jeszcze nie robiłam ale przepis mam wiec trzeba spróbowć kiedys w końcu. W weekend koniecznie bo ślinak cieknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak Was czytam to dopiro czuję jaka głodna jestem :( dobrze, że zaraz do domku zmykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, mi sie juz zkonczyly...a narobilam calutki gar:D:D:D ale meza brat ma troszke duzy zoladeczek i troszke sobie podjadl a i do znajomych wzielismy pare...a proste a pyszniutkie mi wyszly....:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem i jestem pewna ze wyszły ci super pyszniutkie, ITI smaka narobiłysmy na obiadek, a ja juz czuje ze parę cm przybrałam chyba, narazie mieszcze sie w moje dotychczasowe spodnie ale zaczyna mi się robić ciasno, jem dużo owoców i warzyw ale obiad trzeba zjesć, choć troche bo mi niedobrze sie robi, kilogramami będę martwić sie po ciąży! Luksorek czy lekarz cie ważył? bo mnie nie a ja nie mam wagi w domu wiec niewiem czy przytyłam czy nie, myślałam ze mnie tam zważą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no baby wredne!!:D:D:D:P:P a ja wlasnie prace zaczelam, przede mna 7 godzin jeszcze, tymczasem w torbi mam jedna zdechla kanapke. buuuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brydziu a nie masz możliwości kupić coś , przecież z jednej kanapeczki padniesz kochana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej brydziuchna:) ale w domciu zjadasz jakis pozadny obiadek chyba, co???? no mam nadzieje ze nie siedzisz do wieczora o kanapeczce bo jak tak to ci dupsko spierzemy!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie, kochana trzeba zajadać zdrowo pędzę kochane bo Mężus juz z pracy wraca,zajrzę póxniej :):):):):):):):):):):):):) buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie rano nic nie jem, potem jakas kanapeczke...i nadrabiam dopiero kolo 22:30 w domu:( nie umiem sie przestawic, do 13 nic mi przez gardlo nie przechodzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem wam ze ostatnio nie mam w ogole apetytu. niby juz psychicznie czuje sie lepiej ale jakis wplyw to ciagle wywiera, mam jakis jadlowstret.czuje glod ale jedzenie mi kolkiem w gardle staje. ale szczerze mowiac cieszy mnie to nawet:D:D:D tych faldek to ja mam troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brydzia z Twoich zdjec nie dopatrzylam sie ani kilograma nadwagi o faldkach nie wspominajac :-) Za to ja przyznaje z bólem utylam bardzo :-( W zyciu jeszcze tyle nie wazylam i jest mi bardzo zle z tym 😭 😭 I nie wiem czy brac sie za odchudzanie czy nie bo teoretycznie moge byc w ciazy....dzis 22dc Iti trzymam kciuki aby sie okazalo ze ustrzeliliscie jajo :-) I gratuluje zostania ciocia!! Luxor czekamy na wiesci jak sie malenstwo rozwija, napisz jak najszybciej. Olka dbaj o siebie i nie przemeczaj sie. I przeslij swoja fotke jesli mozesz bo Ciebie jednej chyba nie widzialam jeszcze :-) andzia, brydzia milego dnia w pracy 🌻 U mnie dzis dosc dlugi dzien, niedawno wrócilam. Zjadlam co nieco i troche mi niedobrze (bez skojarzen prosze ;-) ), musze zadbac troche o gospodarstwo domowe- pranie, sprzatanie itp. Bede tu zagladac. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brydziaa - faldki faldkami ale dobrze odzywiac sie trzeba.... cos przykrego cie spotkalo ale pomysl ze musisz przygotowac sie niebawem do przyjecia kogos na 9-miesiecy....ja wiem ze musisz poczekac i zobaczyc jak to wszystko bedzie ale widzisz...jeden cud i jak juz bedziesz w ciazy to moze byc za pozno...trzeba dbac o sibie i byc dobrej mysli..:)Ty silniejsza - organizm szybciej sie regeneruje, odzyskuje sily i jest gotowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za troske kochane moje, ale czekam jak na wyrok na kolejny poniedzialek i bete. dzis w pracy dowiedzialam sie ze jedna jest w ciazy a trzy kolejne zaczynaja sie starac, jejku to sie naprawde jak jakis wyscig robi. chcialabym przesc obok tego obojetnie, ale strasznie mnie ta atmosfeta wkurza!!wiem ze bedzie dobrze, ze uda sie, ze w tym roku zajde w ciaze, musi sie udac!!tylko juz mi sie nie chce czekac, normalnie jak rozkapryszone dziecko sie zachowuje. jesli ktos chce mi dac w pysk to zapraszam, przyjme chetnie :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eulalio, przede wszystkim witam bo nie zdarzylam jeszcze :) dziekuje za komplement ze niby faldek nie mam ale uwierz mi, ze sa...po prostu nie nosze zbyt obcislych ciuchow zeby to zamaskowac..przytylam jakies 5 kg od kiedy w niemczech mieszkam(2 lata)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brydziuchna - ja wiem ze bedzie dobrze, ze ci sie uda i ze juz niedlugo dolaczysz do zaciazonych:D...zazdroszcze optymizmu...naprawde...Ty przynajmniej wiesz ze mozecie miec dzieci a mnie jusz wszystko zaczyna strasznie wkurzac i juiz nie powiem ze wiem ze bedzie dobrze, ze juz niebawem bede sie cieszyc..bo nie wiem:( a w pyszczek Tobie???za co??? to normalne ze niecierpliwa jestes, ze juz chcesz, wlasnie juz... takiego malego szturchanca ci moge dac, takiego malego..:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz mdlosci powiadasz.......:P:P:P musimy kogos ponakrecac, troszke temperature i napiecie na topiku podniesc ;) jak tam po owullacji, jakies przeczucia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj andziulek, ty to zawsze taka dobra jestes, nasz topikowy aniolek :P:P:P ale takie podejscie chce tu i teraz jest strasznie dziecinne i czasami naprawde wiadro wody nie zaszkodzi ;) przeciez jako przyszle mamy musimy sie nauczyc cierpliwosci. a co do twojej sytuacji to cos czuje ze juz teraz bedzie z gorki, tylko nie wiem czemu te badania ktore juz jutro nie napawaja cie nowa nadzieja....przeciez zo moze byc milowy krok slonko!!a ty zamiast zyskiwac nowe sily jakos je tracisz, jak dziurawy balonik :P:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×