Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

Cieszy mnie to że u kobitek oczekujących na dzidzie jest wszystko wpożądku. No i że wam brzuszki rosną. :) Niewiem dlaczego ale w tym miesiącu jestem wyjątkowo spokojna, i co ma być to będzie. Wiem że moim błędem było to że chorobliwie myślałam o dziecku, a teraz gdy mogłam mieć mniejsze szanse na dzidzie , ocknełam się i wbiłam sobie wkońcu do głowy że takie myślenie w niczym nie pomoże a wręcz przeciwnie, jeszcze zaszkodzi, Ale to nieznaczy że juz niepragne zostać matką. Najważniejsze że wam kobietkom z topiku udaje się osiągnąć swój cel, i jestem na 100% przekonana że każdej z was się uda , a na mnie przyjdzie czas bo teraz najwyraźniej jeszcze nie pora. Już się z tym pogodziłam, i jest ok. :) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Buziaki dla wszystkich kobitek z naszego topiku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rossignolka
Hej hej! a gdzie sie podzialy wszytkie kobity? leniuchuja czy ciezko pracuja? ja pracuje ale troche nuda w pracy, wiec siedze na necie. pogoda dosc ladna, troche sie dusi ale ogolnie jest calkiem calkiem. myslimy z mezusiem o wakacjach ale chyba dopiero we wrzesniu pojechalibysmy. a jak tam wasze plany na wakacje? pozdrawiam goraco!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Ja cholerka przez cały dzien nie mogłam wejsc na kafe!!😠 jakaś awaria była i serwis niedostępny😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ gorąc na dworzu :D juz 10 stopni :D:D:D no nareszcie...niech te zimno pójdzie w diabły na długo! :P Olus, mój brzuszek wzdety jest od pierwszych dni :) co było pierwszym objawem dla mnie;) ale musze przyznac ze te wzdecie robi sie coraz większe :P a szczególnie na wieczór, po całym dniu az taki napiety i bolący lekko, jakby miał mi wystrzelic :D no teraz to juz z dnia na dzień bedzie rósł :) mi w moich spodniach tez ciasno, i od jakiegoś czasu czesto chodze w ciażowych, choc za luźny pas to chociaz nic nie uwiera i nie doskwiera :) waga stoi bez zmian :D:D:D ale czuje ze jak pójdzie w gore to tylko moment :P Meniu, baw sie dobrze na majówce ;) i nie myśl za duzo :P🌻 Ituniu, trzymaj sie dzielnie Kochana, i chociaz Ty nie uciekaj :) ❤️ Eulalio, Brydziu,Oluś, karmcie brzuszki ....:D i śpijcie ile sie a :), bo potem to juz sie skonczy błogie leniuchowanie :P Andzia, Dominiczko...👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobitki :) Ja też niemogłąm wejść na topik bo była jakaś awaria. Ale jest już ok. :) Ja też wam życze kobitki pieknęj pogody w Majówke, i żebyście się dobrze bawiły. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wutaj Meniu :) Ty jedna na stanowisku :) no dziewczyny, nie ociągac sie tylko meldowac! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie!!:D:D nie bylo mnie troszke, bo gosci mialam. no i dzis powiedzialam sobie, ze juz wiecej sie na takich gosci nie zgodze (moj brat z kumplem) bo po cholere mi teraz nie przespane noce i dodatkowy balagan. w koncu oszczedzac sie musze a tymczasem dzis caly dzien po nich sprzatalam. u nas dzis slicznie, 25 stopni, prawdziwy upal. pojechalam do miasta popatrzec nad jakimis przejsciowymi ciuszkami, bo w zadne spodnie sie nie dopinam. nosze tylko na pasku bez zapinania, ale do tego potrzebne sa niestety dluzsze bluzki. niestety dlugo w sklepach nie wytrzymalam, ogolnie nie czuje sie najlepiej. ale zdarzylam kupic jedne spodnie lniane na gumce w rozmiarze 40, sa dosc luzne wiec mysle ze na troche starczy. ogolnie czas mi na zwolnieniu milo plynie, wcale za praca nie tesknie ;) chodze na spacerki do parku, z M na lody, ach moglabym tak zawsze:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo Brydzia :D ja tez za praca nie tęsknie :D a nawet mogłabym rzec,że juz zapomniałam jak to jest :P to jest rewelacyjne, gdy mozesz przekimac sie koło 15.... albo wziac 4 litery i isc rozkoszowac sie pogoda w sina dal :D tez dzis kupilam lniane spodnie ze sznureczkiem :D a w moich 2 kancikach powkładałam gumeczki zeby zaczepic za guziczek :D bo inaczej to ciasno :P ale masz racje, do tego trzeba dłuzsze bluzeczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamy szczescie bo tego lata moda na tuniki i bluzki-bombki:P:P:P:P ja chce w pracy jak najdluzej zachowac tajemnice ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro ruszam dalej powydawac troszke pieniażków :) bo ciepło idzie, a ja mam wszystki midi :P oczywiscie na początek w sklepach z ciuchami poszperam, bo u nas nowe ciążowe są droższe od \"zwykłych\"..:O ale całkiem niezłe kąski mozna wylukać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boze luksorku jak to waga stoi w miejscu????? jak to robisz? ja mam kilo na plusie niestety oj oj, a ty nic a nic nie utyłąś?? ja tez tak chcę!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja patrzylam dzis w H&M i c&a na ciazowe ciuchy. wydaja mi sie megaaa wielkie, jeszcze troche minie nim beda i potrzebne. a i drogie swoja droga. moze popatrze najpierw na alegro albo ebay zanim kupie dzinsy na gumce za 40 eur...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Olus! :) ano tak sobie mysle,że chyba sie popsuła :D zacięła sie i w miejscu stoi :P ale ja i tak sporo ważę...:( bo przytyłam po rzuceniu petów z 5 kilo od wrezsnia i tak juz zostało ...zreszta wysoka jestem i grubokościska :P i lepiej bym narazie nie tyła, bo słonicy okaz niezly ze mnie bedzie :P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znaczy witam wszystkich ale mnie tak poraziło że luksorek pisze ze waga w miejscu ze aż sie przestraszyłam ze ja tu grubnę a moze nie powinnam, witaj brydziu kochana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to u nas Brydzia podobne ceny spodni :( ponizej 100zł sie nie kupi w sklepie... a ja mam kilka sklepów z ciuchami, gdzie na wieszaakach z metkami wisza niektóre, i naprawde warto :) ostatnio za 8zł!! kupiłam sweterek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ola:D:D:D a ja wagi nie posiadam, wiec wazyc sie nie zamierzam:P:P:P ola, to napewno plyny;););) . nie wiem jak wy ale ja pije jak smok, nawet w nocy przyssana do butelki wody jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bez mineralki PEŁNEJ przy łóżku nie zmróżę oczu :D a potem całonocne lunatykowanie do WC :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasem sie M. ze mnie śmieje :D że chloże tą wode jakbym na kacu była :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a mnie sie wogóle nie chce pic a musze bo lekarz kazał, ale brzuch mam wieczorem większy i twardy, jak luksorek, jestem w połowie trzeciego miesiąca, myślicie że kilo to dużo?, normalnie przez dzień jeszcze nie WIDAĆ BRZUSZKA WOGÓLE, przepraszam za caps lock,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to w sumie jak zart narury, czlowiek alkoholu ani kropli nie pije, a zyje na permanentnym kacu:P:P:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olu, kazda kobieta ma inaczej, ja mam wydety brzuch podobnie jak Luxorek od momentu zaplodnienia doslownie.i naprawde widac, ze w ciazy jestem-chyba ze jakos zamaskuje ;). a moja kolezanka jest w piatym miesiacu dopiero teraz widac lekkie zaokraglenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas tez strasznie drogie ciuchy ciazowe, spodnie to od 130 zł, a bluzeczki od 70 kurcze, aż sie przeraziłąm, ale cos tam sobie zakupię narazie w normalnych ciuchach chodzę bo pasują, ale już mi m, kupił jeansy ciażowe, fajne są, ale jeszcze zalużne he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olus w pierwszym trymestrze zwiększenie wagi 1-3 kilo to norma :) więc sie nie stresuj :) a to ze u mnie narazie nic...nie znaczy że lada dzien nie skoczy i to duzo wiecej :D bo i apetycik wrócił :D a jakie pomidorki przepyszne....mniam,mniam, a ogóreczki...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to przynajmniej ja 1 kilo a nie trzy, ale i tak sie troche martwię bo nie chcę byc gruba jak beka, mężus wypatruje brzuszka, a ja sie cieszę że narazie nie widać hi hi:):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie widac i to juz coraz więcej :D i mezuś codziennie głaszcze go i czeka az kopa dostanie :P heh, nawet dzis w pewnej chwili brzuch mi zaczał skakac delikatnie :D ale to gazy zapewne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale macie fajnie, ze juz zostawilyscie praktycznie pierwszy trymestr za soba. ja tez juz tak chce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brydziu Skarbie jeszcze TYLKO 3 tygodnie!! :D jak bedziesz na zwolnieniu to szybko zleci :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide robić kolacyjkę, jutro do pracy więc trzeba trochę pospać, w sumie to czuję sie coraz lepiej, gadajcie sobie buziaczki dla wszystkich, może jeszcze tu zajrzę:):)dziś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×