Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

he Meniu jak kasę uzbieram ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez sie nic nie chce :( ale to chyba wina deprechy zimowej :o mogłby juz zniknac ten snieg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lux nie ma deprechy zimowej jest tylko jesienna a dziś jest przyjemnie, sonko nawet świecie wczoraj było gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ile Ituniu wam jest potrzebne ?? U nas jest -4 i szadź ale już żonkile wychodzą :) Cholera mały nauczył się otwierać szufladkę od pralki gdzie się proszek wsypuje i majstruje tam a musze pilnować bo pranie mi się pierze :P No Luxorku u was w Polsce to dopiero zima , nie zazdroszczę :) a tak po za tym nosiło mnie dzisiaj w nocy i jak mały nie spał to zrobiłam test i wyszedł negatywny. I wiecie co trochę się denerwuję bo u mnie tak jest że @ mogę wcale nie mieć ale i jak tak mam się domyślać czy jestem czy nie jestem w ciąży to mnie stres ogarnia :( I nie wiem co robić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no i zobaczcie mamy już stronę 490 :) juz nie długo do 500 strony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meniu no z 8tys trzeba mieć, a dla spokoju to 10tys nie wiadomo ile kasy pójdzie na leki do stymulacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to spora sumka jest potrzebna , a macie zamiar wziąć jakiś kredyt na to??? A jakie plany na wakacje macie ??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale Ty mnie dzis za język ciągniesz :P żadnego kredytu, odkładamy, ewent wezmę kase z polisy gdzie odkładam na "starość" wakacje, w czerwcu, rowery i górki, jedziemy do Polanicy Zdroju jakoś ok 20 czerwca a w wakacje jak pogoda dopisze to na pare dni chcemy wyskoczyć na pojerzieze brodnickie lub w bory tucholskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ituniu ale przecież mogłaś mi napisać że nie chcesz o tym pisać czy coś w tym rodzaju :P :D W każdym razie podobają mi sie wasze plany na wakacje :) Zapowiada sie ciekawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iti, dobrze ze ciagnie tylko za jezyk :P a deprecha zimowa jest :P u mnie wlasnie teraz, jak widze snieg to mnie mdli ;) to tak w przenosni :) spora sumka faktycznie :( ale najwazniejsze ze jest ona bardzo realna :D a my wakacje tradycyjnie w domu :P no chyba ze beda jedniodniowe wycieczki na Mazury :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lux ja wolałbym być w ciąży i mieć małe baby niż te wakacje, no ale jak nie wychodzi to co zrobić, nie będziemy przecież w domu urlopu spędzać a kasa cóż odłoży się, to nie jest jakaś straszna kwota, z długami wychodzimy na prostą, w końcu :) i wtedy pójdzie ekspresem zresztą zobaczymy, bo jeszcze zmiana chaty w planach a to też kosztuje ale pomału do przodu, nie będę się zamartwiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luxorku ale u Ciebie chyba to Twojego męża cięzko wyciągnąć co? obojętnie czy były dzieci czy nie, coś mi się tak kojarzy widziałam Domi na nk, śliczne ma długie włoski i bardzo ładnie wygląda co gotujecie dobrego na obiad? u mnie dziś leczo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iti u mnie dzisiaj nic :D Nie chce mi się gotować, mały ma tylko obiadek a na jutro planuję ogórkową . I w ogóle to jakiegoś doła łapię :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czemu to Meniu doła łapiesz? ja nie wiem co jutro upichce na obiadek, może M namówię aby zrobił spagetti

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ituniu może przez dzisiejsze testowanie ?? takie mam samopoczucie. No ale mam nadzieję że mi minie :) A widzę że i twój m specjalizuje się w spagetti :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meniu rozumiem, że byś chciała już drugiego bąbla? no mój M robi spagetti ja sie nawet nie biorę no i rybki robi, a za mną własnie pstrąg na parze chodzi, więc chyba na weekend sobie zamówię u niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ituniu tak ponieważ postanowiliśmy że będziemy się starać o drugie ale nic na siłę. Pisałam ostatnio o tym :) O widzisz mój tez zawsze robi rybkę a szczególnie lubię jak wymyśli coś z łososia lub zupę rybną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki :) co tutaj taka cisza??? meldować się :P :D Małemu katar już przechodzi i dzisiejsza noc była lepsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja wypiłam kawę ale jakoś się rozkręcic nie mogę poszłabym spać, wczoraj było piękne słońce a dziś jakoś pochmurno :( dla poprawy nastroju kupiłam sobie torebkę na allegro, poluję na czerwony płaszczyk i czółenka na wiosnę :) no i umówiłam sie do kosmetyczki na spa manicure (peeling, maseczka, masaż, manicure + malowanie) a po wypłacie idę do fryzjera podciachac włoski i kolorek zmienić na jakiś jasniejszy :) laski wiosna idzie :D bo ja ją już czuję w kościach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iti ja cię czytam to i mi się weselej robi i czuję wiosnę :) ale tak poważnie to u nas już żonkile wychodzą :D Ja też mam zamiar w wannie troche posiedzieć aby się doprowadzić do porządku bo przez pracę i wczesne wstawanie nawet nie mam kiedy :( A ja znowu po wypłacie muszę małego obkupić bo ze wszystkiego wyrasta, a sobie jakieś buciki, płaszczyk mam zielony na wiosnę więc kłopot z głowy ale jeszcze jakieś bluzki i spodnie a z tym u mnie najgorzej bo jestem jakaś nie wymiarowa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u mnie trochę lepiej roboty trochę było i jakoś leci, jeszcze 3 godz i do domu juppi :) po obiadku umówiona jestem z kumpelą, wieczór zleci zaczęłam czytać Stiega Larsona "Mężczyźni którzy nienawidza kobiet" - wciąga..... no jakoś taki dzisiaj pomimo średniego samopoczucia mam dobry dzień ;) jakoś mji radośnie na serduchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iti widzę że mimo pogody , jesteś nastawiona pozytywnie do życia :D trzymaj tak dalej :) a może ja się skusze na tą książkę ??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meniu Andzia na pewno czytała i polecała chyba sobie drugiego kawulca strzelę Bega widziałam zdj na nk, niezła bibka była :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzelaliśmy ale chyba nic z tego :(, teraz tylko czekać !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olu a skąd u ciebie takie nastawienie ??? :P skoro trafiliście w jajo to teraz trzymamy mocno kciuki :D I zacznij myśleć pozytywnie kobietko :) W końcu wam się uda :D Buźka kochane 👄 dobranoc 🌻 :) do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry! :) a gdzie reszta? :P Olka, zmien nastawienie Kochana!!! ono jest połową sukcesu! jajo ustrzelone i tego sie trzymaj! ❤️ my tu wszystkie bardzo mocno kciuki zacisniete mamy :D troche usmiechu ;) Iti, ale zakupy :D ten płaszczyk baaardzooo fajny ;) podpatrzyłąm na drugim topiku :P podeslij jakies swoje zdjecia nowe :) bo wieki Cie juz nie widziałam :D u mnie dzis mega chlapa, kocham taka pogode :P ale chociaz blizej niz dalej wiosenka :D jupi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lux hej problem w tym, że ja żadnych zdjątek nie mam :( posucha w temacie, M mi nie chce fotek pstrykać i w rezultacie jak gdzieś jesteśmy to ja aparat nosze i fotografuje Zrobię sobie fotkę po zmianie kolorku i podeślę a ja się nie zmieniam, nie starzeję, tylko 1,5 kg mi przybyło tu i ówdzie ;) na razie kupiłam sobie czerwony portfel do upatrzonego płaszczyka i buty fajne wyczaiłam http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=925687026

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow!! swietne! :D bardzo mi sie ich kształt podoba :D tylko wysoki ten obcas ;) no no , szalejesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
premię dostałam to szaleję :P a buty super do jeansów prostych, także kupię je na 99% jakoś trzeba sobie zycie umilać nie? dobrze, ze raz na jakiś czas mogę sobie na takie szaleństwo pozwolić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki kochane :D wczoraj sie nie odezwałam bo miałam migrene :( ale dzisiaj jest ok :) Ituniu cudne są te buciki :D I czekamy na zdjecia :D ja też rozglądam sie za butami a podobają mi się takie :) http://www.dorothyperkins.com/webapp/wcs/stores/servlet/ProductDisplay?beginIndex=0&viewAllFlag=&catalogId=20552&storeId=12552&categoryId=178025&parent_category_rn=51581&productId=1613726&langId=-1 http://www.dorothyperkins.com/webapp/wcs/stores/servlet/ProductDisplay?beginIndex=40&viewAllFlag=false&catalogId=20552&storeId=12552&categoryId=178025&parent_category_rn=51581&productId=1539353&langId=-1 http://www.next.co.uk/shopping/women/shoesandboots/37/7 i mam dylemat bo nie wiem które wybrać ale najbardziej to jestem za tymi pierwszymi :D Mamy imprezę dla pracowników i trzeba było by się ubrać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×