Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
maria antonina

jak pozbyć się w krótkim czasie blizny?

Polecane posty

Gość zmieszany
Witam, popełniłem błąd jak niektóre tu osoby, mianowicie wycielem sobie na ramieniu gwiazde, cięcia byłe hmm odsc plytkie, zrobiłem ją jakoś w listopadzie, do tej pory jest ona widoczna, na po kapaniu albo gdy jest dosc zimno robi sie ciemno rożowa albo taka sina, wtedy nawet bardzo ja widac, tez mam obawy, bo idzie lato, wyjazdy nad morze itp... jeszcze nikt o niej nie wie. Czy stosaowac ta masc cepan? pomoze chociaz ja rozjasnic? prodze o odpowiedz pozdrawiam, i ostrzegam nie robice tego :) totalna glupota...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomocyyyyy !!!!!
mam blizne na nodze po goleniu dziwnie to brzmi ale po zagojeniu zostala jak by taka ciemna blizna czy plasttry cica car mi na to pomoze prosze pomocy blizna ma 2 lata i jest ciemna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werbla
blizna to poważny ubytek na skórze jedyna metoda na pozbycie się blizny to laser frakcyjny - uszkadza aby skóra ponownie mogła się zregenerować następuje tzw budowa kolagenu innej metody nie ma kremy mikstury tabletki to wszystko jedna wielka ściema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniuuuusiaxd
hej;) Mam na imie Ania i uwierzccie ze mam naprawde problem z bliznami mam 2 rece pociete zaluje tego co zrobial czuje sie okropnie nie dosc ze chodze do szkoly gastronomicznej i tam musze miec rekawy podwiniete a tak bardzo sie tego wstydze chce isc na laserowe usuwanie ale nie mam piniedzy i nie orientuje sie ile to moze kosztowac..przez te blizny mam zmarnowane zycie ... mialam zszywane rece nie wiem co roobiccc ;(:(:( NIE CHCE TAK ZYC ;(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonim.
a ja mam problem tego typu.. ze mialam strupa na twarzy od rany i boje sie ze zostanie mi po nim dziura ;( bardzo bym tego nie chciala czy zna ktos jakis sposob by tego uniknaC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KittySc
A ja polecę zupełną alternatywę.... poszperajcie w google na temat tatuażu paramedycznego :) To na stare blizny - polega na wypełnieniu blizn kolorem identycznym z naturalnym pigmentem skóry, dzięki czemu blizn w ogóle nie widać!!! i efekt jest natychmiastowy. Wiem, że cena takiego tatuażu zaczyna się od 200zł... Mam nadzieję, że komuś może coś pomogłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja Mrągowo
Jeśli masz odłożone trochę kasy to polecam krem Revitol Scar Cream. Z moja blizną po wypadku na rowerze poradził sobie bardzo szybko i skutecznie, tak, że teraz trzeba się naprawdę dokładnie przyjrzeć, żeby ją zauważyć. Ja kupuje go na stronie producenta http://www.revitol.pl/ , bo tam jest chyba najtaniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BIO MEDEX
Szanowni Państwo, rany to jedne z najczęstszych uszkodzeń skóry, z jakimi mamy do czynienia. Zwykle spowodowane są one urazami mechanicznymi, w tym także ingerencją chirurgiczną (tzw. rany pooperacyjne). Zdarza się jednak, że powstają także w wyniku przewlekłych procesów chorobowych, takich jak niewydolność żylna, cukrzyca czy miażdżyca. Powikłania oraz długotrwały proces gojenia to powszechny problem. Istniej jednak kilka sprawdzonych sposobów na to, by proces ten przyspieszyć. Jednym z nich jest metoda leczenia światłem. Fototerapia nie tylko pozytywnie wpływa na gojenie, ale przeprowadzona po zalecanym okresie rekonwalescencji po operacjach czy zabiegach zmniejsza ryzyko zakażeń i powikłań. Bioharmonizer to urządzenie służące naświetlaniu, które może pobudzać przepływ wewnętrznej energii i stymulować organizm do radzenia sobie z wszelkiego rodzaju dolegliwościami, m.in. z procesami gojenia. Po zastosowaniu fototerapii rany goją się szybciej, a powstałe już blizny stają się coraz bledsze i bardziej elastyczne. BIO-MEDEX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystko zależy, jaka to jest blizna, jeśli mała można starać się jej pozbyć za pomocą maści, jeśli bardziej głęboka i starsza to chyba tylko za pomocą zabiegu. A takich jest dość sporo, tutaj http://kobietamag.pl/blizny-zanikowe-znikajcie/ możecie trochę na ten temat poczytać, może komuś się przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam blizne po wypadku... maści owszem trochę pomogły, ale blizna jest nadal bardzo widoczna. Wątpię by jakieś kremy dały jej rade, raczje szykuje sie na zabieg do lekarza i tu pytanie do Was: ktoś może robił tego typu zabueg w gabinecie estetic w szczecinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm, wiesz co no sa naturalne sposoby usuwania blizn, do tego jakies mascie itp. ale to zajmie duzo czasu i wyniki tez nie będą jakies znaczace. Musisz poszukac chyba jakiejs kliniki z zabiegami laserowymi, słyszałam, ze bardzo bardzo to pomaga. Tutaj cos takiego znalazłam www.centrumpodplatanem.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od znajomej, która wlasnie miala problem z bliznami po wypadku uslyszlalam, ze tutaj zdziałali jej cuda www.kurban.com.pl podobno po Pol roku miala znaczace bardzo efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ananasek123
Tak na prawdę czy blizna zrobiona po wypadku czy samemu (różnie w życiu bywa) nie wygląda zbyt estetycznie. Jeżeli jest ona niewielka to nie problem, ponieważ zawsze można skorzystać z kremów itp. preparatów, których jest bardzo dużo na rynku. Gorzej jednak gdy blizna jest na tyle duża, że medykamenty nie pomagają. Sama byłam w takiej sytuacji, ponieważ po wypadku na rowerze miałam bliznę na pół kolana. Dla kobiety to miejsce trochę niefortunne, ponieważ o założeniu krótkiej spódnicy czy sukienki można wtedy zapomnieć. Dopiero gdy skorzystałam z zabiegu redukcji z https://goldclinic.pl/oferta/medycyna-estetyczna/redukcja-blizn-i-rozstepow/ w Gold Clinic mój problem zniknął. Teraz mogę ubierać się w to na co mam ochotę, a nie w to w czym nie będzie widać nabytej niedoskonałości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma możliwości by blizna zniknęła - laser nie pomoże a bardzo często pogorszy sprawę to tylko marketing Wytniesz to będzie nowa większa blizna i proces gojenia od nowa, przeszczep skory=większa blizna, jak blizna wypukła to silikon jak wklęsła to nie bo pogłębi ja, dermapen i nakłuwanie nie skuteczne, maści mogą polepszyć sprawę najlepsze są z wit A i z aloesu zwykle tanie z apteki ew cos z allantoiną lub maść propolisowa te drogie reklamowane maści to nieskuteczne badziewie Ale NIC nie sprawi ze zniknie nauka nie zna na to sposobu - uwaga na zabiegi typu laser czy peeling wydasz dużo kasy a możesz naprawdę nieodwracalnie zniszczyć twarz najlepiej poczekać po 2 latach ostatecznie blizna dopiero dojrzeje i wtedy zazwyczaj o wiele lepiej wygląda CHRON PRZED SLONCEM MIN ROK ZAKLEJAJ JA PLASTREM WTEDY SIE TRWALE NIE ODBARWI I NIE DRAZNIJ ZADNYMI SRODKAMI NAJLEPSZE JEST SZARE MYDŁO jeśli jest wklęsła to wstrzykniecie kwasu hialuronowego jest dobre inne wypełniacze są niebezpieczne nawet własny tłuszcz! GDYBY CIE KUSIŁO NA ZABIEG LASEROWY KONIECZNIE PRZECZYTAJ DYSKUSJĘ OSÓB PO TYCH ZABIEGACH Z MARKETINGOWCAMI OD LASERÓW,w linkach do dyskusji dziesiątki przypadków z Polski i całego świata, zabiegi robione przez dyplomowanych i doświadczonych lekarzy w renomowanych gabinetach a nie z kuponu grupera u cioci zdzisi w garażu, wyniki badań medycznych, przypadki prawdziwe zwykłych osób (nie zdjęcia modelowane z galerii gabinetu/kliniki z laserami) z opisami i zdjęciami osób po laserach zdjęcia przed i po, opinie, też zdjęcia kilka lat po, były nawet przypadki samobójstw przez konsekwencje tych zabiegów: najlepiej czytaj od postu z daty: gość 2015.08.17 LINK DO DYSKUSJI PONIŻEJ PRZECZYTAJ!: http://f.kafeteria.pl/temat/f18/laser-frakcyjny-dziala-p_4248119/21 wklej też gdzieś ten post jak natrafisz na inne forum o tej tematyce można uratować komuś nawet życie bo ludzie nie wiedzą o tym jak wielkie ryzyko jest tych zabiegów(poważnie nieodwracalnie zeszpecona twarz to duży problem, alienacja społeczna, wyobcowanie, ostracyzm społeczny, ograniczone kontakty międzyludzkie, depresja, a może i nawet samobójstwo - twarz to pierwsza i ostatnia rzecz w kontaktach międzyludzkich a skutki tych zabiegów są nieodwracalne - twarzy nie da się zakryć koszulką! PRZECZYTAJ JEŚLI CHCESZ WIEDZIEĆ JAKIE JEST RYZYKO LASERÓW i pamiętaj lekarz nie ponosi absolutnie żadnej odpowiedzialności za to co Ci zrobi tymi zabiegami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Laser pomoże, wiem to z autopsji :) Laserem właśnie usunięto mi bliznę po wypadku samochodowym. Niewielką, ale bardzo mi przeszkadzała. Oczywiście pewnie zależy to od blizny, ale moim zdaniem nie warto tak radykalnie oceniać zabiegów laserem. Wiele osób je wykonuje i jest zadowolonych z efektów. O zabiegu można przeczytać np. na stronie Kliniki Sfera (tam robiłam zabieg): http://www.klinikasfera.pl/medycyna-estetyczna/62-usuwanie-blizn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wierz w oszustwa marketingowe laserów nie zrób sobie krzywdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szeridan
Ja sama zastanawiam się nad laserem na blizny i dużo czytam na tentemat. Jasne, dużo tego, co piszą to tylko marketing, dlatego ja wierzę w zdjęcia. teraz znalazłam info o czymś takim jak "techniki łączone" : http://www.viva-derm.pl/blog/content/1-blog-viva-derm wygląda jakby działało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darius231
Ja pozbywałam się blizn podczas karboksyterapii za pomocą Carbocytherapy Dual MC2 i wyszło to nawet nawet. Skuteczne i bezbolesne. Warto było się poddać temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi sie, że najbardziej efektywne jest usuwanie w salonach kosmetycznych. Ja sie wybieram teraz do http://www.aleja-piekna.pl/ i mam nadzieje, że efekty będą naprawdę szybko widoczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może pomoże kwas hialuronowy. Ale ogólnie będzie ciężko. Bo jak byś sobie rękę odcięła to jak byś chciała to przykryć przed rodzicami. Tak samo jest z takimi głupimi bliznami. Zrobiłaś to sobie i teraz koledzy z forum proponują jakieś cuda na patyku które nie koniecznie będą działały szczególnie po pierwszym zabiegu. Jedyne natychmiastowe działanie widziała bym w kwasie hialuronowy choc nie wiem czy robią go na skórę ręki. Ją gdy miałam problemy z bliznami po trądziku to kwas mógł. Jedyne co musiałam zrobić to kupić dodatkowo do zabiegu krem znieczulający z lidokainą żeby nie czuć uczucia igły na skórze. Swój krem kupilam na stronie www.naporost.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sejka
Fajnie blizn pozbywa się Carboxytherapy Dual MC2 z dwutlenkiem węgla. W ogóle karboksyterapia jest bardzo skuteczna na wiele obszarów, ale zwłaszcza na blizny. Moja na czole bardzo szybko znikła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perfekcyjna90
Laserem można osiągnąć najlepszy efekt. Moja córka chodziła do krakowskiego salonu Vici Clinic. Miała 3 zabiegi ale blizny były dość głębokie. W Vici dysponują wysokiej jakości sprzętem- laserem ResurFx. Sam zabieg podobno jest bolesny ale maścią Emla można znieczulić skórę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×