Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Sweet melody

Wójcicki Polanica Zdrój - operacja nosa

Polecane posty

Gość do kasilum
No i super. Masz zdrowe podejcie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie pocieszę Was niestety
Kochani przed czy też po op. u Wójcickiego Ja jestem po operacji i poprawce u tego lekarza i niestety ale przechodze dramat... mam problemy zdrowotne... nie moge spać ( problemy z oddychaniem) nos jest krzywy ....nadal mam garbka częśc chrzęstna spartolona!! Szok!! Nadal cięzko mi uwierzyć, że W. mnie tak urządził... Na operacje wydane ok .12 000. Także proszę Was dobrze przemyślcie wybór lekarza!! Ja wybierała b. długo i wydawało mi się, że to jest wspaniały wybór! Nic bardziej mylnego! :( Pozdrawiam ciepło i zycze mądrych wyborów! Tu chodzi o nasze zdrowie. P.S. Takich jak ja(z nieudanymi nosami od Wójcickiego!!!) jest więcej, ale nie koniecznie wypowiadają się na ten temat..przykre, ale prawdziwe! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulm
Z tego co wiem to W najwiecej bierze 9 tys...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedno pytanie "oszpecona" czy to Ty kryjesz sie pod nickiem "nie pocieszę Was niestety". Pytam bo historia jest taka sama. Jesli to Ty to pisz ciagle pod nickiem "oszpecona" zeby nie mylic ludzi. Nie wiemy czy to nowa, niezadowolona osoba czy ta sama. Wspolczuje historiom gdzie po poprawce nos nie jest dobrze zrobiony. Nie wiem naprawde czym jest to spowodowane. Przypuszczam, ze oczywistym bledem lekarza. Nie rozumiem faktu zeby lekarz, profesor, ktory rekonstruuje twarze mogl zostawic krzywy nos po operacji i poprawce. Nos, ktory wczesniej krzywy nie byl. (?) Malo pocieszajacy bedzie fakt jesli napisze, ze osoby takie nie mialy szczescia. Po pierwszej operacji mogly nie miec ale po poprawce (????) Jesli szukalas doktora dlugo i starannie, widzac jego prace, czytajac wypowiedzi innych to ten doktor musi byc dobry. Temu nie zaprzeczajmy. Nie wiem tylko dlaczego popelnil taki blad w Twoim przypadku. Moge zrozumiec fakt, ze nie uda mu sie zrobic nosa krotkiego z Twojego ale zeby byl krzywy.... Jesli to ty oszpecona jestes pod tym nickiem to posluchaj mojej rady - nie znaczy, ze ja wszystko wiem nie odbierz zle. Napisalas juz na forum jaki masz problem, wszyscy to wiedza. Pisanie nastepnego postu z mniej wiecej ta sama zawartoscia nikomu nic nie da. Nie zrozum mnie zle, bo jestem pierwsza tutaj, ktora Cie bardo rozumie i wspolczuje. Dr W mial, ma i bedzie mial nowe pacjentki bo ogolnie jest bardzo dobrym chirurgiem. Ty Dziewczyno dzialaj! 12 tys nie spadlo Ci z nieba. A poza tym ... Twoje zdrowie. Juz nie mowie o nosie, ktory nie jest wymarzony tylko o fakcie, ze spedza Ci to sen z powiek. Niszczy kazdy dzien, zabija radosc. Dbaj o swoja psychike. Dzialaj znaczy jedz do niego. Napisz do niego. Cokolwiek. Nie pozostawiaj tego problemu samej sobie tylko podziel sie z nim bo w koncu wzial za to pieniadze. Musiasz wiedziec na czym stoisz, czego sie mozesz spodziewac. Postaraj sie zeby w nastepnym poscie napisac juz o kolejnym kroku ktory zrobilas. Bedzie to budujace zarowni dla innych dziewczyn jak i - przede wszystki - Ciebie samej. Powodzenia i uwazaj na siebie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ITUM
Zaraz nararze sie niektorym,ale trudno.Nie wierze w ani jedno slowo niezadowolonych.Zle po po prawkach-bzdury.Najpierw rozmawia sie z lekarzem a nie wyplakuje na forum.I co-w ten sposob poprawi sie humor czy nos? To jest zwykle oczernianie.Jezeli ktos wyobraza sobie ,ze po korekcie bedzie mega gwiazda,to nie dziwie sie rozczarowaniu bo tak nie bedzie.Nie bedzie wielkiego kinola ale uroda pozostanie ta sama.Zreszta lekarz mowi jak uwazac na nos zeby sie dobrze zagoil a nie skrzywil.Efekty dopiero sa po roku i tyle trzeba obchodzic sie z nosem jak z jajkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa30
Podpisuję się pod wypowiedzią mojej poprzedniczki obiema rękami :-)) Jestem w połowie ósmego tygodnia po. Nosek się zmniejsza , robi się subtelniejszy . Wynik operacji zależy od stanu zdrowia pacjenta . Każdy nos jest inny i niestety rezultat nie zawsze jest idealny.... Ja na pewno , zdecydowanie nie wrócilabym do poprzedniego nosa i właśnie chciałam mieć ściety garb i obniżony nos . Łątkowski niewiele ingeruje pozostawia duże nosy, więc jeśli ktoś taki chce to może niech nie wybiera prof. Wójcickiego. Ciężko się czyta takie wypowiedzi , nie taki czubek, za krótki za bardzo garb zcięty to może trzeba było nie operować skoro nos wcześniej był lepszy !!! Jak można przekrzywić komuś nos który jest krzywy .... Pewnie też się naraziłam niektórym . pozdrawiam , Ewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie pocieszę Was niestety
nie wiem czy to do mnie było: "z tego co wiem W. najwiecej bierze 9 tys." Pisząc 12 000 miałam na mysli cenę za 1 op i cenę za poprawke ( poprawka niestety płatna!!) nie "oszpecona" to ktoś inny ..ja mam tu czarny nick, ale nie chcę się ujawniać. P.S. Napisałam sama prawdę :( a Wy kochane odbierzcie to jak chcecie. Gdyby wtedy kiedy ja miałam op.ktokolwiek napisałby coś źle o W. 100 razy bym się zastanowiła... ale teraz to już po wszystkim ... :( Pozdrawiam ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie pocieszę Was niestety
do ITUM.. nie chcesz to nie wierz, ale po 1 op. byłam pełna nadzieji , że jak za 1 razem poszło nie tak ... to przy poprawce dr to na pewno skoryguje i będzie już wszytsko dobrze... ale tak się nie stało moje pisanie nie ma na celu oczernienie tego lekarza! opisuję tylko swój przpadek nie odosobniomy wcale... same zdecydujcie i docencie to, że "ktoś" mimo "bólu" przy spoglądaniu w lustro i problemów zdrowotnych związanych z nieudaną op. pisze do Was. Tak, abyście mogły świadomie podjąc decyzję. I prosze o odrobinę empatii... Wiem, ze są sliczne noski od W. ale sa też te nieudane :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa30
Do dziewczyn, które mają termin operacji na styczeń 2011r. ile prof. bierze za operację. Ciekawi mi czy ceny wzrosły :-)) bo w październiku było 8 000zł + ewentualna resekcja skrzydełek 500zł pozdrawiam, czy te nieudane operacje naprawdę skutkowaly fatalnym wyglądem nosa, może nie jest aż tak źle, bo każda kolejna poprawka to ryzyko i jest zdecydowanie trudniejsza, nos gorzej się goi łatwiej o komplikacje.. Czy Kobus jeszcze operuje , bo on umie robić poprawki :-)) A co mówi wójcicki o nieudanym zabiegu - przyznaje się do błędu ? Jak tłumaczy taki niezadowalający Was wygląd nosa ? Wspołczuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie pocieszę Was niestety
w moim przypadku W. zachował sie normalnie tzn. jak mnie zoabczył po 1 op . po kilku miesiącach to już wiedział że "nie wyszło" prawa strona nosa totalnie zepsuta tj. nos skręcający prawa strona jakby dłuższa garbek na nosie i brak drozności. Nie robił problemów z poprawką , ale musiałam zapłacić do tego jeszcze koszty w postaci pensjonatu, badan dojazdu. wiecie nie kasę przeżywam tylko fakt, że taki dobry chirurg , który robi mase nosów nie poprawił na poprawkowej op. tego wszystkiego ... i nadal jest źle..to mnie boli i nie pojmuję tego jak można pacjętkę z czyms takim w świat wysłać :( Wam wszystkim przed op. życze udanych nosków taki jak w Galerii u W.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy lekarz ma pozytywne i negatywne opinie, nie słyszałam o lekarzu, który miałby same pozytywy. Prawda jest taka, że nawet jeśli zrezygnuję z niego i np. pójdę do Skupina to jaką mam gwarancję, że nie spartaczy??? Odpowiedź brzmi ŻADNEJ GWARANCJI, ani u tego ani u tamtego, więc po co mam zmieniać decyzję skoro Skupin też ma negatywy, to tak jakbym zamieniła jakąś rzecz na identyczną. Ja nie oczekuję cudów, chcę mieć prosty mniejszy nos bez garba. Nie musi wyglądać jak nos Natalii Orerio czy jakiejś innej aktorki, ma wyglądać jak mój nos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie pocieszę Was niestety
aga.. zgadzam się ja też nie cudowałam, nie zawoziłam żadnych zdjęc i innych bzdetów... mój cel to był- nos bez garba!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka 82
Do nie pocieszę Was niestety Bardzo ci współczuję i jednocześnie cieszę się, że tu napisałaś. Nie przejmuj się wypowiedziami typu "nie wierze w ani jedno słowo niezadowolonych" lub "ciężko się czyta takie wypowiedzi , nie taki czubek, za krótki za bardzo garb zcięty to może trzeba było nie operować skoro nos wcześniej był lepszy !!!". To forum po to właśnie jest, żeby pisać o takich sytuacjach i uświadamiać inne osoby, co do ewentualnych komplikacji. A niby dlaczego mam nie pisać tu na forum co mi się w moim nosie nie podoba, albo jak się zmienia i jakie mam w związku z tym wątpliwości. Nie każdy jest taki sam, mi np. pomaga jaka wejdę na forum zadam pytanie i dostanę sensowną odpowiedź, która mnie uspokoi. Nie każdy miał taki sam nos i oczekiwał tego samego, więc zdania na forum mogą być różne. Ok zgadzam się, że operacja nosa nie zmienia ogólnego wyglądu danej osoby, ale jednak coś się zmienia co może wywoływać różne obawy i wątpliwości. To nie jest henna brwi, ale długotrwała zmiana. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszpecona
Do NIE POCIESZĘ WAS NIESTETY - cześc, jesli chcesz to podaj mi emaila, wymienimy się fotkami, jak czytam twój przypadek, to jakbym o sobie czytała !!! wiesz co , po prostu mam takie nerwy , ze zaraz dzisiaj wysyłam dr moje fotki, i jezeli mnie oleje, ja potrafię się zemścić, tez mam jakies prawa , pomimo ze nie byłam ubezpieczona , mówiąc kolokwialnie " od spiepszonej roboty", na szczęscie mam jakiś śmieszny, niekompletny wypis z kliniki na moją prośbę i ksera poczty internetowej. juz szukam dobrego adwokata. Majka- dzięki, dobrze to wszystko ujełaś. Do Art- NIE, TO NIE JA , NIE PODSZYWAM SIĘ POD NIKOGO. !!! to tylko świadczy o tym ile pacjentek jest w podobnej sytuacji, sama znam kilka takich osób poszkodowanych i nie tylko od dr W. Co oczywiście nie zmienia faktu ze widziałam duzo udanych nosów od doktora, dlatego go wybrałam. Teraz rzecz polega na tym, jak sie zachowuje doktor w takich przypadkach zepsutych nosów, ale znając jego niemiłe i głupie odzywki, "kompleks boga", cwaniaka to ja nie liczę na zadne pozytywne rozwiązanie problemu ze strony "mistrza" jak to mówi pan Zachara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do anulka1975 Witam Cie Napisalas ze bedziesz miala zabiego 14 Lutego ja tez, super wiec nie bede sama.Jeszcze tylko musze pokuj zabukowac w Oliwii. Ja nie mam az tak strasznego tego nosa nie jest garbaty ani taki strasznie duzy ale.. jest zajeb... krzywy.Na kazdym zdjeciu widze tem krzywy nochal. Ja tylko chce od Wojcickiego zeby mi go wyprostowal!.Ale jak rozmawialam z Prof.to powiedzial mi ze wymagana jest totalna korekta nosa, konsultacja odbyla sie przez internet poniewarz mieszkam za granica, Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwciak
Do EWA30 Ja będę miała operację 31.01. Na konsultacji dr mówił że całkowity koszt wynosi 8tys (czyli bez zmian) a dodatkowa reselekcja skrzydełek 500zł, tylko akurat u mnie nie ma takiej koniecznośći.Wiadomo jeszcze koszty pobytu w pensjonacie, samo to tez troche kosztuje. Pojutrze mam jeszcze potwierdzić datę zabiegu telefonicznie wtedy dr mi powie co i jak dalej.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BOOMBEL 87
Kurde, po Waszych wypowiedziach zaczynam traktować tą operację jak ruletkę- albo się uda, albo nie... a chyba tak nie powinno być, tzn skoro płacimy dużo za operację to mamy prawo żadać, żeby efekt był zadowalający... moim skromnym zdaniem, skoro dr potrafi przyznać się do błędu i powiedzić, że coś spartolił, to powinien w ramach gwarancji zapewnić takiej pacjentce darmowy zabieg poprawkowy, konsultację i miejsce w swojej klinice. A tak poza tym, to zaczynam się poważnie zastanawiać, czy dr nie niszczy rutyna, może to zabrzmi głupio, ale produkuje proste nosy na masową skalę, i może czuje się już tak pewnie, że częściowo zatracił indywidualne podejście do pacjenta, stąd te nieudane operacje... zbytnia pewność w swoje umiejętności też może być zdradliwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka1975
do inka66 Ja dzwoniłam juz do pensjonatu Oliwia,kazali odezwać się po nowym roku,ale powiem Ci ,że naprawde po ostatnich postach walcze ciągle z myślami ,czy powinnam robic tą operację,jak chcesz to odezwij sie do mnie na maila pgag@interia.pl,możemy się wymienić fotkami. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do "oszpecona" i "nie pociesze was niestety" W zadnym momencie nie napisalam, ze ktoras podszywa sie pod ktoras. Mozliwe, ze jestescie dwoma niezaleznym osobami. Zapytalam, bo historie byly bardzo podobne: w tym samym czasie, po operacji i poprawce, w obu przypadkach krzywy nos po OP. W tym samym czasie zastanawianie sie nad nastepna operacja. Zadna z Was jeszcze do dra nie napisala po praz trzeci. Nie przez jakies czepianie sie tylko latwo pomyslec, ze jest to ta sama osoba. Wojcickiemu moze jakis nos wyjsc albo nie (jak ktos zreszta slusznie zauwazyl, ze dotyczy to tego samego doktora) ale malo razy slysze zeby komus po Wojcickim zostal krzywy nos. Dlatego zdziwilo mnie, ze w tym samym czasie identyczne histowie. Jesli sie jednak pomylilam to sorki;-) Oszpecona napisalas: "ale znając jego niemiłe i głupie odzywki, "kompleks boga", cwaniaka to ja nie liczę na zadne pozytywne rozwiązanie problemu(...)" Z ciekawosci pytam o jakie glupie i niemile odzywki chodzi?? Ja osobiscie mialam okazje spotkac sie z nim na OP i konsultacji pooperacyjnej i zawsze byl bardzo mily. Przyznaje, ze jak ktos chce dlugo pogadac z doktorem, chce miec czas to rozczaruje sie. Doktor jest bardzo szybki w podejmowaniu deczyji. Zrobi nos albo nie, to moze zrobic a tego nie. Nie siedzi tam zastanawiajac sie pol godziny. Jednym to odpowiada a innym nie. I jednych i drugich rozumiem. Ale zeby mial glupie czy niemile odzywki ??? Nie usprawiedliwiam go bo moze faktycznie tak bylo, chcialabym zebys napisala cos wiecej. Pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomnialam dodac, ze istnieje prawdopodobienstwo 3% ze prosty nos po operacji moze sie skrzywic. Brrrr szokujace ale niestety, czasami wyjsc tak moze, czego nikomu nie zycze.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Boombel 87 Doszły do Ciebie moje fotki? Operację mam 20.01 i bardzo niepokojące są takie negatywne opinie, ale ok. po to jest to forum. Mam pytanie do "Oszpecona" i "nie pocieszę was niestety" mogłybyście mi wysłać fotki nosa przed i po operacji? Z góry wielkie dzięki. Mój mail to: jagna85@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ITUM
NIEZADOWOLONA ------Zastanawia mnie jedno,piszesz juz od kilku dni o swoich klopotach a do DR.DOPIERO MASZ ZAMIAR wyslac zdjecia,szukasz dobrego adwokata a ZAINTERESOWANY wogole nie wie ,ze zrobil cos nie tak.To moze Ty wogole nie mialas operacji tylko tez masz dopiero ZAMIAR.Przepraszam za niedowiarstwo ale gdybys napisala to wszystko juz po konsultacji a Dr.Cie zlekcewazyl to wszystko byloby zrozumiale,ze jestes wsciekla i ze szukasz adwokata,bardzo ,ale to bardzo bym Cie popierala.Duzo tu bylo juz wpisow ,ze ktos mial poprawke,jezeli zwatpil w lekarza ktory robi operacje,szukal innego ale nikt nie pisal ,ze zainteresowany o niczym nie wie.W ten sposob mozna kazdemu skopac opinie.TYLKO JAKI TO MA CEL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ITUM
Dodac jeszcze musze ,ze bardzo lubie to forum.Dzieki niemu zdecydowalam sie nie tyle na lekarza co wogole na operacje.Wpisy pomogly mi sie do niej przygotowac.a po korekcie pozbierac.Szczegolnie pomogly mi The Art(ostudzila moja panike) I EWA30 (okazala czule serce).Decyzje podejmiujemy sami,a to sa tylko lekarze -nie cudotworcy.Z tym kazdy musi sie liczyc(co nie przeszkadza mniemac ,ze w jego przypadku bedzie to cudotworca) Sadzac po wpisach,w wielu przypadkach sa.Calusy dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do ITUM Napisz mi proszę jak możesz jaki mialaś nos przed operacją? Z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BOOMBEL 87
Do Agi Hej, ja też zaczynam wątpić czytając te negatywne posty, już wczoraj pomyslałam, że dobrze byłoby to z Tobą skonsultować, bo pewnie myslisz podobnie... Ale już się zdecydowałam i nastawiłam psychicznie, chyba zostanę przy Wójcickim, nie ma pewnosci, że ktos inny zrobiłby to lepiej, jakos W. wzbudza moje zaufanie, mam przeczucie, że wszystko będzie ok, chociaż bardzo się boję. Co do meila, to muszę powiedzieć, że wyglądasz bardzo sympatycznie, i że masz sto razy ładniejszy nos od mojego ( z resztą sama ocenisz). Chyba gdybym taki miała, to nie miałabym aż tak dużych kompleksów, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ITUM
aga 0323..........Jak dziup czapli.Tylko kosc kolo oczu mialam ladna ale czym dalej to gorzej.Od polowy nosa zatrzynal mi sie juz czubek,wielki ,szeroki,miesisty,opadajacy w dol,z roku na rok coraz bardziej,na koncowce tak jakos nienaturalnie narosniety.Z boku jak ktos na mnie patrzyl to widzial najpierw nos, potem dlugo,dlugo nic i dopiero ja.Boze jak ja sie ciesze ,ze mam normalny ludzki nosek i jak to niedawno napisala EWA30 -z dnia na dzien SUBTELNIEJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość itum
DO AGA............Wiesz zle napisalam bo zawsze sie balam ,ze jak bede miala wnuki to nie bede im opwiadac bajki o BABO JADZE.No to teraz Wiesz jaki mialam nochal,tylko bez tego wielkiego pryszcza,jak w niektorych bajkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość froost
witam operacje nosa mialam poltora roku temu u MISTRZUNIA Wojcickiego:) Jestem Mega zadowolona ale wierzcie mi dziewczyny to zabieg dla cierpliwych:) do roku nosek puchnie krzywi sie..codziennie jest inny ale teraz....mniam:) WArto cierpliwie czekac na efekt koncowy I nie nalezy sie bac...ja tylko jednego zalujee...ze zdecydowalam sie tak pozno:) POzdrawiam noski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Itum Ooooo ciesze sie, ze w jakis sposob moglam byc uzyteczna.;-) Poza tym do wszystkich dziewczyn Widzialam nos frost i jest wlasnie mniam. Bardzo ladny. Powodzenia dziewczyny;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BOOMBEL 87
Do The Art i Froost- dziewczyny, serdecznie Wam dziękuję, że wniosłyscie trochę optymizmu do tego forum, bo przez ostatnią krytykę zaczęłam wątpić w sens tej operacji, czy bardziej mnie nie oszpeci, ale trzeba wierzyć w swoje marzenia i mieć odwagę je realizowć. Być może do końca życia żałowałabym, że się na to nie zdecydowałam... Jestem dobrej mysli, że wszystko pójdzie ok. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×