Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Sweet melody

Wójcicki Polanica Zdrój - operacja nosa

Polecane posty

Gość Majka 82
do nikki_24 To mnie przeraziłaś tymi rezultatami po paru miesiącach:( Jestem na razie dobrej myśli. Staram się nie zaglądać do lusterka i nie analizuje co się dzieje z noskiem (rada od dziewczyn z forum). Martwi mnie tylko ta dziwna górka od wewnątrz noska - oby z tego powodu nie miała poprawki, bo nos od tej strony ma na zew. krzywą chrząstkę. Poczekam troszkę i po sylwestrze będę szła do laryngologa żeby zobaczył co to jest, a później zadzwonię do Wójcickiego i powiem mu o opinii innego lekarza i co on na ten temat myśli. Mam nadzieję, że to opuchlizna. Co do mojego wyglądu to już się przyzwyczaiłam, chociaż denerwuje mnie opuchlizna, ale nie tylko ta z noska, a z twarzy, cały czas mam pod oczami jakieś worki. Najgorzej jest rano jak mam iść do pracy:). Ogólnie z boku nos jest ok. Ale z przodu, po tym co napisałaś zaczynam się martwić, mało komu się podoba . Przed operacją miałam profil brzydki a z przodu było ok. Mam nadzieję, że to wszystko opuchlizna. do dziewczyn po operacji śpicie na boku?? mi się to często zdarza, czy są jakieś przeciwwskazania? Pozdrawiam wszystkich cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikki_24 Nie masz racji moim zdaniem. Gdybys uwazniej przeczytala posty to zrozumialabys o czym mowie. Ja jestem ostatnia zeby bronic Wojcickiego, czy jakiegos innego doktora jesli spartolil robote. Sek w tym, ze gdyby mnie to dopadlo (chociaz nie mam wzorowego, malutkiego nosa po OP) nie siedzialabym na kafeterii piszac co drugi post Wojcicki to partacz. Pierwszy moze bylby taki, drugi zawieralby juz wiecej tresci odnosnie tego co doktor mi powiedzial po moich skargach. Nastepny znowu cos nowego - kolejny etap problemu, a mianowicie tego co ustalam z doktorem itp..... Wiesz jak ktos wskoczy na forum i napisze tylko dwa slowa w zlym znaczeniu, pozniej po paru godzinach to samo i znowu to samo - to jest to meczace. Nic nie wnosi a tylko sieje panike. Panike ma sie zasiac faktami. Takie jest moje zdanie. Dziewczynom z zupelnie nieudanymi noskami szczerze wspolczuje. Pozdrawiam;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszpecona
To ja. To ze sie tutaj nie udzielam to nie znaczy ze nie działam i nic nie robię z powodu spartolonej roboty dr, wręcz przeciwnie !!! ale co to da tu o tym pisać. powiem wprost, czeka mnie sprawa w sądzie , bo nie moge na siebie patrzec, a kosztów nastepnej operacji nikt mi nie ma zamiaru zasponsorować a więc chyba wszystko jasne..... Do nikki - napisałaś prawdę ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania881
Droga Bereniko, odnośnie ceny w oliwii to jak przez telefon rozmawiałam z panem Michałem to powiedział mi 120 zł za dobę ale miałam jechać z mężem i dzieckiem, w końcu tak wyszło że pojechałam sama i zapłaciłam 60 zl za nocleg. bardzo się ucieszyłam bo liczyłam że zapłacę więcej:) na pewno się dogadasz z p. Michałem co do ceny. i jeszcze zapomniałam wcześniej dodać że pan Michał codziennie rano pyta czy coś potrzebujesz ze sklepu lub na obiad - obok jest bar w ktorym sa obiady za 8 zł. Ja akurat miałam swoje jedzenie zupki chińskie itp. ale jak potrzebowałam leki bo mnie przeziębienie wzięło to pan Michał mi wszystko przywiózł z apteki. i wez sobie książki i gazety do czytania:) a ja ciągle obserwuje mój nosek i tu też do dziewczyn które się zastanawiają jak wyglląda przód robiony przez dr w. mój jest bardzo ładny na razie spuchnięty ale nie mam świnki w sumie to przód jest taki jak był tylko PROSTY, a profil też bardzo ładny ale nie chcę wychwalać jeszcze dr poczekam aż mi opuchlizna jeszcze zejdzie - będę pisać na bieżąco. a i Bereniczko nic się nie bój to nic naprawdę nie boli, teraz tez mnie nic nie boli i nie mam na nosie żadnych pryszczy co niektórzy pisali.. wiadomo delikatnie smaruję nos kremem bo przy dotyku go czuję ale nie boli:) buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania881
jeszcze dodam do kasi że po 10 tygodniach nos znowu mógł spuchnąć, mi doktor mówił że po ok 3 miesiacach jeszcze raz spuchnie więc może to normalne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do oszpecona Co Ci doktor powiedzial po poprawce? Broni sie, przyznaje Ci racje? Sadze, ze nie przyznaje skoro piszesz o sadzie. Czy on o tym wie, ze masz zamiar podac go do sadu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Berenika10013
Ania881 Stokrotne dzięki za informacje i krzepiące słowa.Miło słyszeć,że twój nosek dochodzi do siebie zgodnie z normą.Też bym chciała znależć się w gronie zadowolonych nosków.Co prawda nie mam wstępu do GZ,ale widziałam fotki dziewczyn pod postami na forach i muszę przyznać ,że noski doktora W. są zgrabne, pasują do twarzy i wysubtelniają rysy,Mały nos przydaje kobiecie dziewczęcego wyrazu.Dlatego nie zniechęca nas ryzyko i pojawiające się również negatywne opinie. Mam pytanie: czy jest już Internet w Oliwii? POZDRAWIAM właścicielki jeszcze obrzękniętych , ale piękniejących nosków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berenika10013 Masz tam zasieg generalnie (w pokoju, w ktorym ja bylam nie bylo niestety) musisz tylko zapytac Pana Michala o haslo. No i miec swoj laptop. Boombel 87 Ktos Ci juz pisal powyzej, ze ekg nie jest potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myyszaa
Czesc Wszystkim Ja mialam operacje pod koniec pazdziernika, nie pisalam bo chcialam poczekac na efekty. No coz ogolnie jest w porzadku ale nos nadal spuchniety zwlaszcza jedna strona dlatego wyglada troche krzywo niewiem czy to normalne? Czy ktos z Was tak mial? Ale juz nie mam garba i jest mniejszy. po operacji bylam strasznie spuchnieta i since tez trzymaly sie dlugo. Cierpiwie czekam na poprawe. Mam nadzieje ze ta jedna strona sie zmniejszy Co do doktora i pobycie w Polanicy to wszystko ok. Do ainia : Przepraszam ze nie odpisalam ale bylam wtedy w strasznym stresie przedoperacyjnym a potem w stresie pooperacyjnym. Dziekuje Ci bardzo za wszystkie informacje - przydaly sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam w sjumie podobnego garbka moj jest pourazowy i nie wiem czy dr jest w stanie zrobic cos z tym Nie chcialkabym zeby majstrowal cos przy koncowce bo mam sklonnosci do bliznowco Wesolych Swiat Bozego Narodzenia dla wszystkich forumowiczek # o no i Szczesliwego Nowego Roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguska_a27
Mam pytanie do wad dziewczyny: ile płaciłyście w tym roku za operację nosa u dr Wójcickiego? Mam zamiar zebrać 9 tysiecy(razem z opłatą za noclegi) ale nie wiem czy mi starczy jak wszystko idzie w górę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguska_a27
Powiedzcie mi kochane ile płacilyście w tym roku za operację całęgo nosa u dr Wójcickiego? Pewnie dużo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguska_a27
Kurcze, myślałam ze tego pierwszego zapytania nie wysłało:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania881
Aguś ja w grudniu płaciłam 8000 za całkowitą korektę ale bez skrzydelłek, za skrzydełka dodatkowo jest 500 zł. a co do noclegu to musisz zadzwonić do oliwii i dogadać się z p Michałem. ale myślę że ok 60 zł za noc. w Malwie jest chyba 89 ale z wyżywieniem. buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguska_a27
Jak nie zapłace za skrzydełka to co? Zostawi mi takie jakie mam teraz? Jest to drastyczna różnica? 8 tysiaków, porażka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frostttt
:) jak nie zaplacisz nie bedziesz miala zrobione:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania881
Aguśka na konsultacji dr Ci powie co jest do zrobienia z noskiem, i mi akurat powiedział całkowita korekta a skrzydełka mogą być :) i jest dobrze:) więc nie martw się na zapas tylko umów się na konsultacje i na miejscu dowiesz się ile Cię to wyniesie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguska_a27
Uff, troche mi ulżyło. myślę że 9 tysięcy uda mi się nazbierać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka 82
Hej dziewczyny mam pytanie, masujecie sobie noski? kiedyś na forum przeczytałam, że inny lekarz z Polanicy zaleca masowanie noska ku górze żeby nie opadł. Z kolei Wójcicki nie każe noska ruszać. Więc masować czy nie? Czasem sobie masuje jak mnie pobolewa wtedy mniej boli. do myyszaa jestem miesiąc po operacji i też mam jedną stronę na całej długości mocniej spuchniętą, wygląda jak do szpachlowany kawałek. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka 82
inny lekarz - miało być, nie wiem czemu to słowo nie wyświetliło się. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Portal Feelbeauty.eu
Biopsja piersi z implantami pod specjalnym nadzorem ! o tym możesz poczytać na www.feelbeauty.eu ......Zapraszamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania881
Witam, właśnie też się zastanawiam nad masowaniem noska, ja jak go smaruje kremem to robię od dołu ku górze bo nie chcę żeby mi końcówka bardziej opadła bo teraz jest idealna, operację miałam 9.12 więc jeszcze mi może opaść..... i jedną stronę też mam dużo bardziej spuchniętą i przez to wygląda jakby był krzywy:) więc piszcie proszę o tym masowaniu, jak często masować???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguska_a27
Do nikki 24: Hej mam prośbę do ciebie. Kiedyś wysyłalaś mi zdjecia swojego noska na mojego meila. Otóż napisał do mnie jakiś gościu (na meilu pisze imię i nazwisko) i spytał się mnie czy mogłabym mu wysłać twoje zdjęcia noska bo też ma jakiś tam problem i chciał zobaczyć rezultaty. Jeśli mogę je wyslać to wyślij mi je na emaila: aga19891@op.pl albo podaj swojego a ja mu go podam i se pogadacie:) Oczywiście on to napisał dawno temu ale mu obiecałam ze jak będę mieć czas to do ciebie zagadam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ocotucodzi
kto w tych dniach bedzie mial operacje od 7 lutego do 15?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka1975
Termin operacji 14 luty-mam nadzieję,że nie stchórzę,może ktoś byłby tak miły i wysłał zdjęcia po operacji -pgag@interia.pl Pozdrawiam The ArtTy jesteś taka bratnia dusza ,może byś miała ochotę pochwalić się noskiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda101
czesc, po dlugim zastanawianiu sie wybralam dr Wojcickiego, wszystko zaplanowane, juz nie moge sie doczekac, operacja 14 kwietnia, czy ktos ma ten sam termin? pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prośba do dziewczyn PO operacji, chcę się upewnić co do badań. Operację mam 20 stycznia, zaczynam się denerwować i zaczyna mi się wszystko mieszać:) A więc tak, wymagane badania tydzień przed operacją to: - morfologia - grupa krwi - szczepienie przeciw WZW B - krzepliwość krwi czy czas krzepnięcia??? Czy lekarz internista po okazaniu takich badań będzie się orientował czy wszystko jest ok pod kątem operacji? Z góry dzięki. Do Polanicy jadę 19.01 Do BOOMBEL 87 Skąd będziesz jechać? Pozdrawiam wszystkie forumowiczki nosowiczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BOOMBEL 87
Cześć Dziewczyny, Szczęśliwego Nowego Roku! Aga, z rozmowy telefonicznej zapamiętałam "krzepliwość". Z resztą zapytaj w laboratorium o standardowe badania do operacji. Z tego, co przeczytałam wcześniej na forum nie trzeba przedstawiać zaświadczenia o szczepieniu na WZW, chyba wierzą na słowo :).Potrzebna jest jeszcze grupa krwi. Bierzesz Rutinoskorbin? ja biorę od miesiąca, podobno dzięki temu naczynka są mocniejsze i może nie popękają tak tragicznie po operacji. Na jakiejś stronce znalazłam też informację o jakiejś maści, którą trzeba wcierać w nos m-c przed operacją, podobno też wzmacnia naczynka, ale jakoś nie kupiłam... Będę jechać z Bielawy, to jest ok 60 km od Polanicy. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BOOMBEL 87
Aha, napisałaś o grupie krwi, sorki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×