Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Sweet melody

Wójcicki Polanica Zdrój - operacja nosa

Polecane posty

Gość BOOMBEL 87
I jeszcze jedno- dziewczyny, w moim domu jest dość chłodno (ok 14 stopni), nie wiem, czy mojemu nosowi to nie zaszkodzi, i czy np. nie powinnam na noc zakładać na twarz szala- jak myślicie? bo koniniarka to chyba kiepski pomysł, prawda hehe? :D Jak dbacie o nos na mrozie? pewnie trzeba kupić jakiś silny krem ochronny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Berenika10013
wyczytałam na forum, że niezbędnymi badaniami u Wójcickiego są: morfologia, grupa krwi oraz czas krzepnięcia i krwawienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he he
Dziewczynay , życzę wam szczęscia , naprawdę, bo bedzie wam bardzo potrzebne u tego chirurga...... pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Boombel 87 Musiasz dbac o nosek po OP, szczegolnie jak jest moroz bo w pierwszych trzech miesiacach moze dojsc do uszkodzenia termicznego. Pisalam juz o tym. Gruba warstwa kremu ochronnego, na to szalik. Jesli mozna to podjezdzaj samochodem. Nie stoj na mrozie. Powodzenia do he he Dziewczyny bardzo Ci dziekuja za troske i ostrzezenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Berenika10013
he he Jakiego chirurga nam polecasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BOOMBEL 87
Kurcze, powiało grozą, znowu mam zwątpienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulm
Dziewczyny nie sluchajcie tych grozb! Nie wiem czemu ktos tak pisze. Jest tutaj 99% dziewczyn zadowolonych z dr Wojcickiego. Ja Go polecam na 100%. U mnie 11 stycznia minie 3 m-ce od operacji. Nie zamienilabym go na nikogo innego. 3majcie sie dziewczynki! PS. Szczesliwego Nowego Roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he he
Kasiulum- zalezy co kto ma , jezeli miałas tylko ścięcie garba , to nie jest to powód aby sadzic ze ktos jest rewelacyjnym chirurgiem, dobry chirurg to taki chirurg , który podejmuje sie trudnych operacji- korekta całkowita nosa i to jest truda operacja i wiem ze dr .W sie takich podejmuje ale z jakim efektem ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kasiulm
"Dziewczyny nie sluchajcie tych grozb!" - dlaczego negujesz wypowie innych dziewczyn, a swoją uważasz za wiarygodną? co? nie napisałaś nic konkretnego co ci zrobił! inne pisała dokładnie co jest nie tak z noskami. Czy to nie reklama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BOOMBEL 87
Do He He - ja mam niedługo całkowitą korektę ze ścięciem garbu, możesz napisać coś więcej? Też miałaś taka operecję? co poszło nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BOOMBEL 87
Aha, a wracając do badań, dzisiaj pobrałam krew do karty grupy krwi, i od razu zapytałam o krzepliwość i czas krzepnięcia, i to jest to samo badanie. Jak zwał, tak zwał:) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BOOMBEL 87
P.s.s. The Art, dzięki za maila, miło, że tak się przejmujesz wszystkimi i uspokajasz:) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda101
Ja tez mam calkowita korekte nosa y doktora, juz nie moge sie doczekac, jestem nastawiona pozytywnie I wiem ze nos bedzie duzo lepszy, operacja juz 14 kwietnia, niewiem gdzie sie zatrzymac w oliwii czy malwie? Co myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie trudno się domyślić
że te komentarze pisze w kółko jedna i ta sama osoba, żal.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to że dr zepsuł
ci nos to pewnik- widziałam zdjęcia na forum beauty- nie zazdroszczę.... Szkoda że tam piszesz cały czas pod jednym nickiem a tu siejesz ferment pod kilkoma- nie myśląc o innych dziewczynach tylko o sobie i o tym jak zrobic dr na złość. obawaim się że ta propaganda mu nie zaszkodzi a ty i tracisz czas i nerwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HmmmmH@@
Wlasciwie to podpisuje sie pod wszystkim co powiedziala poprzedniczka. Bez trudu odnioslam takie samo wrazenie.:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda101
Ja pisze na forum po raz trzeci, chcialabym tylko uzyskac info gdzie lepiej sie zatrzymac w oliwi czy malwie? Czy ktos moze pomoc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania881
Madziu ja byłam w oliwii i bardzo sobię chwalę, opieka super, pokój bardzo ładny, i pan Michał przed operacją potrafi podnieść na duchu i wyluzować. Polecam!!!! co do malwy to wiem tyle ile wyczytałam na forum ale tam jest drożej bo z wyżywieniem. ale w Oliwii pan michał zawsze pyta czy czegoś nie potrzebujesz obok jest bar w którym są obiady za 8 zł.(byłam w grudniu 2010). ale szczerze mówiąc po zabiegu nie będzie Ci się chciało jeść więc lepiej kupić zupki chińskie i jakieś suche jedzonko i zaoszczędzisz przynajmniej na jedzeniu/) a w niedzielę pani wiesia częstuję rosołkiem i zawsze jakieś ciasto upiecze więc nie zginiesz:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania881
A ja mam pytanie do dziewczyn po, jestem 3 tygodnie po całkowitej korekcie nosa z lewej strony nos mi wklęsł a z prawej mam taką kulkę czy to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda101
Aniu, bardzo dziekuje za odpowiedz, napewno sie tam wybiore, a jak Ty przezylas operacje? Czego wam oczekiwac po? Bardzo boli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda101
Aniu czy mozesz mi podac numer do oliwii? Dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulm
Nie neguje innych wypowiedzi ale nie wiem po co straszycie dziewczyny ktore sa przed operacja? Ja mialam totalna korekte nosa. Moj nos byl dwukrotnie zlamany w dwoch roznych miejscach, a na operacji dr lamal mi go po raz kolejny. Jak mnie zobaczyl pierwszy raz to powiedzial, ze moj nos jest duzy, garbaty, krzywy i z przerosnieta czescia chrzestna. Mimo nie latwiej operacji (jak powiedzial sam doktor) to wszystko sie udalo. W przyszlym tygodniu minie mi 3 m-ce od operacji i zaluje tylko, ze zdecydowalam sie tak pozno (balam sie, ze moj nos moze byc jeszcze gorsze niz przed op). Dzieki temu forum sie zdecydowalam, bo bylo bardzo wiele pozytywnych opinii a wiem, ze jakby byly negatywne to ze strachu pewnie dalabym sobie spokoj. Wiem, ze czasami sie nie udaje. Mi sie udalo wiec jestem szczesciara i tego samego zycze kazdej dziewczyny ktora nadal sie waha.. Pozdrawiam wszystkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania881
Droga Madziu nr tel do oliwii 748-682-837, po operacji wogóle nic nie boli, wiadomo jak są setony w nosie to nie czułam smaku jedzenia i to jedyne utrudnienie:) naprawdę nie wzięłam ani jednej tabletki sama w to nie mogłam uwierzyć ale nic zero bólu. ale ja też mało spuchłam, pod oczami miałam tylko takie żółte kręgi ale po 9 dniach jak wracałam to wyglądałam normalnie, tylko nos spuchnięty ale dla ludzi którzy nie wiedzą nie zauważą ty tylko będziesz to widziała. dalej mam nos spuchnięty z prawej sttrony i czubek ale i tak jest ładniejszy od poprzedniego. nic się bój naprawdę powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BOOMBEL 87
Czesc Dziewuszki, relax, take it easy :) co ma być, to będzie. Mam tylko pytanie do dziewczyny, która która ciągle krytykuje Dra- Kochana, co jest nie tak z Twoim nosem? i jak wygląda taki popsuty nos? (nie jestem zalogowana na for beauty, bo pewnie spanikowałabym jeszcze bardziej). Czy to bardzo rzuca się w oczy i mocno Cię szpeci? pozdrawienia dla Wszystkich:) Aga, dzwoniłam wczoraj do Oliwii, i może okazać się, że bedzie zamknięta (pan Zachara da mi znać), więc może spotkamy się w Malwie. A w ogóle dawno nic nie pisałas, buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda101
Probowalam dzwonic do oliwii ale nikt nie odbiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda101
Wlasnie rozmawiam z Oliwia, juz nie mozna rezerwowac u nich pokoi tylko w Malwie, nawet w kwietniu, wielka szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania881
DZiewczyny czy któraś może mi napisać czy też miała taką kulkę z prawej strony a z lewej wklęśnięte ok 3 tyg po korekcie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BOOMBEL 87
Pan, który prowadzi Oliwię ma kłopoty ze zdrowiem, i być może na jakiś czas będzie musiał ją zamknąć, ale jeszcze da znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo szkoda go, smieszny z niego facet. Bylam ulokowana w Oliwii na czas mojej OP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×