Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Sweet melody

Wójcicki Polanica Zdrój - operacja nosa

Polecane posty

witam Pisalam wczesniej ze mam operaje 14 lutego, strasznie sie boje bo to juz za 4 tyg !, ale jestem zdecydowana. Czy ktos tez ma tego dnia operacje?. Wstepnie zarezerwowalam pokoj w Oliwii, ale pan Michal powiedzial ze mu to troche nie na reke bo idzie na chorobowe, ale moze do tego czasu cos sie zmieni:). Dziewczyny badzcie dobrej mysli, operacja na pewno sie uda, nie mozna myslec negatywnie, pozytywne myslenie pomaga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexis321
Do : inka66 - hej, ja mam swoja operacje nosa 15lutego, czyli wyglada na to ze sie gdzies tam spotkamy :) jak bys mogla podac mi swojego maila, byloby milo, zawsze mozemy wspierac sie przez te ostatnie dni przed no i tuz po. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albrecht
kurcze, troche się stresuje, za 20 min wyruszam na operacje nosa do dr Lembasa (Sankowski), zdecydowałem się na zabieg i poleciałao maksymalnie syzbko, w zeszły wtorek miałem wizyte a dzisiaj po 6 dniahc azbieg :( Trzymajcie kciuki bo się niepokoje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ITUM
NIKKI 24........Ja na Twoim miejscu podziekowalabym ,bo to prawdziwa przyjaciolka.Martwi sie o Ciebie.Nie obgaduje jak tego nie slyszysz ale mowi wprost.Wolalabys zeby szeptala z twoim mezem wtedy jak Ciebie nie ma.Postaraj wziasc sie w garsc,jestes mloda ,zdrowa,na pewno bardzo ladna,otoczona miloscia.Nosek jezeli nic sie nie zmieni,poprawisz sobie,nie u tego to poszukasz innego dr.Czy placz i zmartwienie w czyms Ci pomogly,nie-wrecz przeciwnie zabieraja zdrowie. Co Ci przejdzie wtedy z ladnego noska jak zdrowie stracisz.Na zmartwienia zawsze przyjdzie czas,po co robic to na zapas.Poprawisz sobie nosek,bedziesz wygladac slicznie i sama bedziesz na siebie zla,ze niepotrzebnie dorobilas sie zmarszczek.Jak bedziesz silna psychicznie a nie ciagle zestresowana ,to i z dr.latwiej sobie poradzisz.GLOWA DO GORY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Inka66 oraz Alexis123 Witam ja mam opercję również 14 lutego też jestem zdecydowana, ale nocleg mam zarezerwowany w Malwie ,w Oliwii powiedzieli mi,że nikogo nie przyjmują w tym terminie ,jeżeli chciałybyście się skontaktować: pgag@interia.pl Pozdrawiam aga0323-trzymam kciuki,żeby wszystko się udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwciak
Do inka66 ja mam operacje 3 dni po Tobie i mam zakwaterowac sie w "Malwie" Mam pytanie do Was wszystkich, szczegolnie dziewczyn ktore sa juz po operacji badz beda miec niebawem czy nalezy sie jakos specjalnie odzywiac na kilka dni przed zabiegiem. Jakies witaminy, bialka, albo przeciwnie czego nie nalezy spozywac ?Bylabym wdzieczna za odpowiedzi pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BOOMBEl 87
Hej, wczoraj miałam operację, i muszę powiedzieć, że nie taki diabeł straszny jak go malują:) jedyne, co mi dokucza to zatkany setonami nos- uczucie podobne do zapalenia zatok, słychać różne trzaski w głowie i ćmi w okolicy czoła. M-c przed operacją brałam Rutinoscorbin, żeby nie popękały mi naczynka po op, ale i tak popękały. Nocuję w Oliwii, Państwo Zachara są SUPER, świetni ludzie o wielkich sercach:) Pracownicy kliniki (łącznie z doktorem) też są bardzo mili, mówili do mnie "nasza dziewczynka" i w ogóle super atmosfera. Dziewczyny, nie bójcie się, wiem, co mówię bo jeszcze wczoraj bardzo panikowałam. Pozdrawiam Wszystkich, buźka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suuuuper ze tyle nas bedzie:) nie bedziemy same:), to wiec jutro dzwonie do Oliwii i przerejestruje sie do Malwy. I tak jutro po 17stej musze zadzwonic do Prof. zeby potwierdzic ze sie zgadam na operacje. Aha i mam jedno pytanie, jak bedziecie placic Prof. do reki czy przelewem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nesiaaaaaa
do ania881 , u mnie wielkimi krokami zbliża się pół roku od operacji. I nawet nie wiem kiedy ale też mi się pojawiła taka 'kulka' z prawej strony w części chrzęstnej . I nos wygląda przez to na troche krzywy . już dawno nie wchodziłam na forum i nie moge przejrzec wszystkich postów do strony 105 póki co ze względu na brak czasu i dostępu do normalnego internetu , ale zastanawiam się po jakim czasie to mija ? mam jeszcze pytanie odnośnie skóry na nosie. od operacji łuszczy się i świeci niesamowicie, może możecie mi polecić jakieś skuteczne kosmetyki ? z góry dziękuje :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Metlife
A ile teraz kosztuje całkowita korekta nosa ? I co sadzicie o dr Piotrze Skupinie z Poznania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania881
droga Nesiuuu, ja tą kulkę dokładnie taką jak opisałaś mam od początku. jestem prawie dwa miesiące od op i dalej jest nie zmniejsza się. ale dziewczyny w sumie to jedna pisała że to normalne od narzędzi które doktor wkłada do nosa, i chyba jest 9 miesięcy po op i jej się ta kulka powoli zmniejsza. ale jak nas jest więcej to chyba to jest rzeczywiście normalne. a napisz czy po 2 miesiącach już byłaś zadowolona z noska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania881
aha i mi się nos troszkę łuszczy ale nie świeci tak bardzo. stosuję tonik i krem z garniera zielony:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania881
8000 zł plus 500 za skrzydełka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka 82
do boombel Hej, czekałam na Twój wpis:) Trzymam kciuki za szybki powrót do zdrowia i ładny nosek. Ja jestem 2 miesiące po opeacji i dziwne rzeczy mi się w nosku dzieją. Mam zgrubienia wewnątrz. Miałam się wybrać do laryngologa, ale doszłam do wniosku, że jeszcze troszkę poczekam. Na zewnątrz nosek mam jeszcze opuchnięty, bardziej z lewej strony przez co wydaje się krzywy. Nie jestem z niego zadowolona tak na 100%, nawet na 50% nie jestem. Dalej mam nadzieję, że się jeszcze zmieni końcówka nosa, bo nie jest zbyt ładna. Co do właścicieli Oliwii to masz rację, naprawdę bardzo mili ludzie. Pozdrawiam. do dziewczyn z dłuższym stażem Czy któraś z was była na kontroli u dr Wójcickiego po upływie 6mc lub wcześniej? A i napiszcie czy przy takiej pogodzie jak teraz do 8C zasłaniacie noski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BOOMBEL 87
Do Inki 66- ja płaciłam dr gotówką zaraz przed operacją. Do Majki- hej, też zastanawiałam się, co u Ciebie, bo dawno nie pisałaś na forum... Może ta końcówka to Twoje subiektywne odczucie, tzn potrzebujesz więcej czasu, żeby się przyzwyczaić... Boję się takiego zawodu- tyle cierpień, pieniędzy, czekania, a tu okazuje się, że nie jest dobrze. Trzymam za Ciebie kciuki, żeby wszystko wróciło do normy, i żebyś w końcu wyglądała tak, jak sobie wymarzyłaś (bo przecież o to w tym wszystkim chodzi). Na Toim miejscu napisałabym już maila do dr i wysłałabym mu aktualne zdjęcia. Nie ma na co czekać, Majka, spróbuj wyjaśnić wątpliwości. Mi dr powiedział po op, że będzie ładny nos (chociaż pewnie wszystkim tak mówi). Przed operacją też nie rozmawialiśmy długo, nie było "planowania" i "rysowania" (tak to sobie wyobrażałam). Dr zapytał- jaki Pani chce nos? odpowiedziałam: prosty,lekko zadarty. Ok, zapraszam zaraz na salę... I tyle. Im dłużej o tym myślę, tym więcej mam wątpliwości, czy nie lepiej było zapisać się wcześniej na te konsultacje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ITUM
EWA 30..............Czesc ,zdrowka z okazji trzy-miesiecznicy.Popatrz jak to szybko zlecialo.Dopiero czlowiek podejmowal decyzje,zastanawil nad jej realizacja a to juz tyle po.Nie wiem jak u Ciebie,ale ja przy okazji korekty nosa mam ladniejsze usta.Po lekkim podniesieni noska do gory,gorna warga zrobila sie pelniejsza i wieksza,calkiem ladnie to wyglada.Napisz co u Ciebie ,jak zdrowie i jak zmienia sie nosek.BUZIACZKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka82 Ja bylam na kontroli po 6ciu miesiacach. A co do ochrony noska to ja dbalabym o niego bardzo (szczegolnie na poczatku) bo chociaz jest cieplej to czasami wiatr moze zaszkodzic. Ty jestes dopiero 2 m-ce po OP. Wiem, ze sa dziewczyny, ktore biegaja juz na solarium nawet ale ja dmuchalabym na zimne. Dlaczego nie podoba Ci sie koncowka?? Pamietaj, ze nosek masz jeszcze opuchniety. Ja jestem 11 m-cy po OP a jeszcze budze sie rano czasami z traba sloniowa:-D, pozniej w ciagu dnia ta opuchlizna schodzi. Wiesz, moze jestem tez dziwnym i nietypowym przypadkiem, nie wiem. Wiem natomiast jedno, ze nos goi sie baaaaaaardzo dlugo. Pozdrawiam;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda101
Hey, czy ktos z was Ma operacje 14 kwietnia? Ja bede w malwie juz 13 stego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nortje
Hej Magda ja bede miala 18stego kwietnia a w Malwie bede 17stego wieczorem. Co bedziesz miala robin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka 82
do Boombel Mnie doktor po operacji zapytał się jak się czuję, nic o nosku nie mówił. Natomiast przed operacją powiedział, że nos jest trudny do zoperowania, bo jest mięsisty i wysoki. Może dlatego mam taką butelkową końcówkę. Myślę, że osoby, które miały "szczupłe" noski przed operacją po operacji mają zgrabniejsze noski. do The Art Napisz mi jak było na tej kontroli, czy wszystko miałaś z noskiem ok? Chodzi mi o to czy miałaś jakieś zrosty albo blizny w nosku? Czy za wizytę płaciłaś jak za wizytę przed operacją -100 zł? Z tą ochroną noska troszkę się boję, bo ostatnie kilka dni nie zasłaniałam noska i nie smarowałam go kremem przed wyjściem. Mam nadzieję, że sobie nie zaszkodziłam. Jeszcze cię pomęczę:) Napisz proszę jak długo "wkładałaś" sobie Linomag do nosa i ile razy dziennie. Ja sobie czyszczę nos 2 razy dziennie, czasem 3. A ,i kiedy ci się wszystko w nosie pogoiło, ja nawet nie wiem czy już mi wszystkie szwy powypadały, bo ciągle mnie coś boli przy czyszczeniu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda101
hey Nortje, oczywiscie ze nasz calkowita rekonstrukcje, napewno sie spotkamy, na poczatku mialam miec op 18stego ale niestety nie bylo juz nic wolnego, a ty na nos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Majka 82 No wiec doktorek byl mily,przyjal mnie w inny dzien niz generalnie sa wizyty bo wtedy bylam w Polanicy. Za wizyte pooperacyjna nie placilam nic. Sioegnelam po portfel ale powiedzial, ze nie ma o czym mowic. Wszystko OK bylo tylko moj nos bardzo dlugo sie goi (i ten proces ciagle trwa). Ja czulam, ze mam caly nos pelen szwow od wewnatrz, ale pozniej z czasem jakos sie porozchodzily i mam zupelnie inne uczucie. Jesli nie zaslaniasz noska to blagam smaruj go kremem ochronnym. Ja mam taki bardzo tlusty z firmy Perfecta, jest to zimowy krem ochronny, ktory podobno chroni skore nawet przy temperaturze -20 st. Wiesz, moze Ty lubisz inna firme, to kwestia gustu i nie ma znaczenia. Stosuj jednak jakis krem ochronny. Linomagiem smarowalam nos w srodku dosc dlugo, musze przyznac. Nie pamietam w tej chwili jak dlugo, ale trwalo to troche. Nie sadze zebys zaszkodzila noskowi jak dluzej bedziesz smarowala. Nawilzasz go po prostu od srodka. Smarowalam mniej wiecej 2-3 ray dziennie - tak jak Ty. Oczywiscie, ze wyglad nosa pooperacyjnego zalezy od wyjsciowki. Nie z kazdego nosa mozna zrobic to samo. Pozdrawiam;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nortje
Hej Magda Ja tez nos tylko doktor jeszcze nie wie czy calkowita czy chrzestna. Mnie doktor tez powiedzial ze mam nos trudny bo miesisty. Najladniej to wychodza te co mialay garba. Do Majki czy moglabys wyslac mi zdjecie z przed i po zebym wiedziala czego sie moge spodziewac pls bo pewnie mamy podobne nosy. Widzialam duzo nosow od dr Wojcickiego ale ale tylko te ktore mialay garba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa30
droga Itum , dzięki serdeczne :-)) i VICE VERSA mój nosek ma się całkiem nieźle, bardzo dumna z niego jestem i masz racje usta ładniejsze, bo odstęp się zmienił , teraz górna warga bardziej wydatna :-)) tak nosek się starzeje :-)) ciągle się zmienia , ale nie mam żadnych zastrzeżeń do niego ....Czuję się dobrze , pozdrawiam i dużo zdrówka !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa30
do the art :-) a czy wystarczy smarować zwykła wazeliną ? Nesiu ... na pewno cera na nosie się pogarsza, trzeba intensywniej pielęgnować, zastosować jakiś peeling, maseczkę ja robię wszystko to co robiłam przed zabiegiem :-)) pozdrawiam wszystkie dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Truskawkowa80
Hejka laski Ja jestem 9 mies po i tez mam jeszcze opuchniety nos- z lewej strony bardziej. Czubek też nie jest jeszcze idealny. Miałam resekcję i w lewym skrzydełku nie mam jeszcze do końca czucia. Raz mniej raz bardziej mi "mrowi" prz dotyku i jest twardsze niz prawe. Równiez rano nos jest bardziej opuchniety, szczególnie jak śpię w cieple, ale w ciągu dnia opuchlizna sie zmniejsza. Oj długo to trwa, nie ma co się oszukiwać. Ale warto :) Przynajmniej ja jestem zadowolona Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ewa30 Chodzi Ci o wazeline do srodka czy na zewnatz nosa? Nie wiem bo ja nie smarowalam wazelina tylko linomag wewnatrz i krem ochronny na zewnatrz.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nesiaaaaaa
droga aniu ja byłam zadowolona już po zdjęciu gipsu :>. Oczywiście teraz jak patrze na zdjęcia to nie moge uwierzyć jakim avatarem byłam na początku. Byłam zadowolona i po 1 i po 2ch miesiącu i teraz jak zbliża się pół roku od operacji . Doktor mnie przygotował że może się lekko nos przechylać bo miałam bardzo skrzywiony więc nie panikuje bo prócz tej gulki którą jak widać mają wszyscy i lekkiego przechyłu (który ponoć tylko ja widze) wszystko jest w jak najlepszym porządku :) no i w końcu oddycham swobodnie i się wysypiam . także zarówno efekt estetyczny jak i zdrowotny- mistrzostwo . pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka 82
do The Art Odniesione smarowania noska to mam krem ochronny -20C Protect kids z Farmony. Mój lekarz rodzinny powiedział, że najlepsze są kremy dla dzieci, ponieważ są bardziej tłuste niż te dla dorosłych. Nie smarowałam noska przez jakieś kilka dni, smarowałam buzie samym kremem Nivea soft i na to podkład - no ale taki krem chyba nie chroni. Dzisiaj zrobiło się chłodniej i już spacerowałam z szalikiem na buzi, co cieszyło się dużym zainteresowaniem wśród przechodniów. Pewnie myśleli, że idzie jakaś dziwaczka, bo było dość ciepło. do nortje Zdjęć po operacji nie mam żadnych, nie robię sobie bo nie chcę się denerwować. Mam zdjęcia tylko z przed operacji. Mogę ci je przesłać. Ja też miałam garbka, a nawet garba:) Miałam nos duży, długi i garbaty z przerośniętą częścią chrzęstną. Miałam robioną całkowitą korektę. do boombel nie zapomnij wziąć wypisu!! Ja zapomniałam i musiałam prosić doktora żeby mi przesłał pocztą. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BOOMBEL 87
Hej Majuś, odnośnie gipsu-trzeba go później zakładać na noc? Bo różnie mówią, tzn jest ze mną w Oliwii dziewczyna, która była operowana 2 lata temu u dr W i mówi, że on nie pozwala zakładać gipsu na nos, bo on puchnie i przez to może się wykrzywić, ale może teraz coś się zmieniło. Dzięki za informację:) Dziewczyny, czy po op miałyście obie dziurki jednakowo drożne? Bo z lewą jest ok, a w prawej mam uczucie, jakby nadal był tam seton. Chrapię przez to jak lokomotywa, ciągle sie budzę bo myślę, że ktoś odkurza w pokoju:) może to śmieszne, ale też kłopotliwe, mój chłopak powiedział, że nawet jego kumple tak nie chrapią heh, mam nadzieję, że to przejdzie, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×