Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

protosska

LUMPEKSY

Polecane posty

Witam Was :D już na pewno setki razy było o ubraniach, gdzie kupować, gdzie najfajniejsze szmatki i tak dalej. Ja chciałam sie podzielić z Wami, że naprawde warto odwiedzać second-handy iż tam jest mnóstwo oryginalnych rzeczy ! Niektóre z Was piszą, że nie potrafią szukać albo po prostu nie moga trafić na nic ciekawego, przykuwającego uwagi ! Ja gdy wybieram się na \"SKOK NA CIUCH !\" to kurcze pół dnia :D grzebie w tych boksach gdzie szmatki po dwa złote i kurcze, schodzi 40 minut a ja wygrzebałam dajmy na to trzy super rzeczy :) przejrze wszystkie koszulki na wieszaczkach, wszystkie spodnie. Naprawde trzeba też cierpliwości i chęci, umnie tegonie brak gdyż ja uwielbiam chodzić po lumpeksach :) Chciałam również zaznaczyć, że second-handy są różnego rodzaju, w jednym ubrania mogą być na wage w innym jest tanio jak nie wiem co ale w niektórych to już lepsze są rzeczy, naprawde jak nowe :) i troszke droższe ale i tak o wiele, wiele, wiele taniej jak w sklepach ! Dodam jeszcze, że jest masa firmowych ciuchów w szmateksach ! :D Uwieeeeeeeeeeelbiam, tu jakaś torba, tu jakieś getry gdzie dostane tylko w Anglii, tu jakaś spódnica w kropki czy strój kąpielowy z H&M... a tu zaraz jakieś spodnie levisa za 25 złotych nowiutkie :D ... a jakkupiłam trampki converse za piątke to już mi gały opadły.... :) Mam coś dla Was www hel-looks com z kropkami oczywiście :) Spójrzcie na tychludzi ! Wiele z nich w wypowiedziać mówi, że kupuje rzeczy w lumpeksie !! :) Tak właśnie ubierają się ludzie w Helsinkach ! POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agash
ja najbardziej jestem dumna z pieknego, satynowego gorsetu z prawdziwymi fiszbinami (nie jakimis plastikowymi ktore sie odksztalcaja) jest boski i wygladam w nim super a dalam za niego 13 zl. Czasem naprawde mozna w lumpeksach trafic na perelki ale trzeba miec sporo szczescia.aha kupilam tez skore na motocykl w stanie idealnym, skrojona jak na mnie za 50 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werwerweq
byly juz setki takich topikow :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja cos napisze:) Jestem studentka, ostatnio zaczelam pracowac i mam troszke kasy, myslalam ze bede mogla sobie kupic troche fajnych ciuchow, nareszcie ubrac sie modnie i ladnie,nalazilam sie po centrach handlowych a tu wszystko jakies takie...Nawet nie ma oka na czym zawiesic, nic nie przyciaga mojej uwagi nawet na tyle zeby to przymierzyc i ogolnie bardzo kiepska jakosc przy dosc wysokich cenach.Wszystkie sweterki z akrylu, prawie nic z welny albo chociaz z jej domieszka i widac ze zaraz sie posupli i bedzie do niczego a wlasnie sweterki sa mi teraz potrzebne najbardziej.Nic nie podoba mi sie na tyle zeby zdecydowac sie na kupienie czegos. Dlatego jutro wybieram sie do lumpeksow, dawno po nich nie chodzilam a mam kilka fajnych rzeczy z tych sklepow,lubie je i ciagle w nich chodze. Wiec mam nadzieje cos jutro upolowac. Choc nie ukrywam ze w przyplywie kasy mialam ochote na markowe zakupy, nowe ciuszki, ale po tym co obejrzalam w sklepach wybieram sie jutro na ciuchy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
werwerweq - tak myślałam, dlatego też podreśliłam to w topiku :D Ja również jutro wybieram się na ciuchy ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kupowanie na ciuchach jest fajne, kupuje tam ubranka dla siebie i dziecka, mozna tam naprawde znalezc wiele firmowych ubran rzadko spot u nas a cena!!!marzenie ostatnio kupilam sobie super wiosenna bluzeczke oryginalnej firmy w sklepie warta z 60-80 zl a ja dalam tylko 3zl:) polecam kupowanie jesli jestescie z wawy to gdzie kupujecie, w jakich sklepikach ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, dziś miałam iść ale jakoś się nie mogłam wybrać no... tyleeeeeeeee śniegu nasypało... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NADIKAAAAA
kiedys wstydziłam sie chodzić po lumpach:) ale teraz wle iść do szmateksu niż mam iść kupywać drogą bluzke i która będzie mi służyła krócej niż ta kupiona w lumpeksie. Nie rozumiem ludzi którzy nabijają sie z tych którzy chodzą po lumpach są poprostu głupi!!! Ja tam mam gdzieś takie osoby bo osobiście lubie chodzić na grzebanie i nie wstydze sie tego!!! wręcz jestem DUMNA ze zdobyczy :):) jedyne rzeczy które nie kupuje w lumpach to bielizna i buty a reszta jak popadnie:):) nawet mam swoje kółko znajomych którzy chodzą na szmaty i w dni dostaw szorujemy na lumpy:):) a potem idziemy na impreze i jak jakaś osoba (która z nas śmieje sie że chodzimy po lumpach) powie nam że mamy super bluzke lub inna część garderoby to z dumą i z góry patrzymy sie na taką osobe bo śmieje sie z nas że chodzimy na szmaty a potem chwali rzecz która jest właśnie z takiego sklepu:):) POLECAM SZMATEKSY!!! chociaż powinnam pisać to małymi literkami b będe miała wszystko wygrzebane;p POZDROWKI DZIEWCZYNY I UDANEGO GRZEBANIA!!!!:):):):)))):)):):):))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgfdsg
kupOwać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihihihi :D dokładnie, śmieją się a później chwalą :P sami by chcieli takie fajne szmatki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadikaaaaaaaa
dzisiaj byłam na rajdzie i upolowałam suuuuuuuuper dzinsy firmy h&m i tunike ale są suuuuuuper i jak tu nie chodzić na lumpy :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten facet
Hmmm, w swoim życiu byłam parę razy w tego typu sklepach (różnych) i zawsze wisiały tam stare szmaty. Wychodziłam po paru minutach rozglądając się czy nie widzi mnie nikt znajomy. Nie wiem czy miałam pecha czy tam trzeba spędzać długi godziny grzebiąc w tych szmatach czy są jakieś "specjalne" lumpeksy z porządnymi ciuchami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albo wybralas nieodpowiedni
lumpeks, albo trafilas tuz przed dostawa albo mialas pecha;) nie we wszystkich lumpeksach sa ciekawe rzeczy-czasem sa szmaty sprzed 20 lat ale mam kolezanke ktora sie swietnie ubiera, co chwile ktos sie zachwyca jej ciuchami, a 3/4 ma wlasnie z lumpeksow:) zaczynajac od kurtek skorzanych na bluzkach z konczac ostatnio widzialam we wroclawiu oryginalne torebki dolce&gabanna za 150 zl, w idealnym stanie, wygladaly jak ze sklepu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taktóralubiokazje
Ja tam zawsze coś fajnego wyciągnę. Fakt, trzeba iść w dniu dostawy i czasami bić się babami-handlarami, które całe wory ciągną do konta. Ale to taki folklor, rozrywka. A poza tym dużo fajnych rzeczy możesz w necie znaleźć - NIE ALLEGRO, tam są same szmaty. Jest dużo fajnych sklepików: http://retro.camomille.pl/, www.kuferart.pl fajny pasek i trebkę tam kupiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejejejejeje
70% ciuchów z mojej szafy to rzczy z ciuchlandów..mam 4 pary świetnych butów i 3 torebki-river island, atmosphere.. ciuchy to zazwyczaj- H&M, river island, only. atmosphere, denim.. kupuje tez staniki,ale nowe lub MAŁO zniszczone...triumpha lub H&M...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez jestem studentką
i mieszkam w Warszawie. Odwiedziłąm wszystkie najbardziej polecane lumpeksy- na Świetokrzyskiej kilka, na Marszałkowskiej, Wzorcownię, na pradze wiele, na Mokotowie. I po prostu nic tam nie znalazłam. Kupiłam jedną, prosta, którką, sztruksową spódnicę. I to wszystko. Dla mnie te ciuchy to własnie sterty starych szmat, w których trzeba grzebać, anwet jak wiszą na wieszaku. Albo nie ma rozmiarów, albo te ubrania są stare, nieciekawe, zniszczone. Do tego w kazdym z tych sklepów panuje duszny i zatęchły smrodek, niczym w dawnonieotwieranej szafie...:O Mam swój styl, ubieram się modnie, ale nie przesadzam ze zdobnościa ubrań. Dla mnie modny strój to max. jakiś dodatek i jeden modny ciuch. Nigdy nie ubieram się od stóp do głów w trendy sezonu:O I nie interesuje mnie to, ze modne sa rurki i wielkie swetry. Ubieram się tak, jak lubię i co do mnie pasuje. Ale przy tym zawsze wyglądam modnie. WOlę kupić sobie kilka koszulek nalato, zupełnie prostych, bawełnianych w H&M po 19zł i chodzić w nich i w kilku innych ubraniach całe lato, a za rok kupic sobie kolejne, niż przynieść do domu 30 szmat z lempeksu po 5zł sztuka. Niestety, ja zużyte, zmechacone, znoszone ciuchy wyrzucam i nie widze powodu, dla którego miałabym sobie w szafie robić wysypisko na czyjeś śmieci:O A już noszenioe butów czy staników, rajstop (!!!) albo majtek po kimś, to moim zdaniem porażka... I nie kupiłabym w lmepeksie nic poza spódnicami, bo one mają najmniejszy kontakt z ciałem osoby, która je nosi. Żadnych koszulek, majtek, gorsetów itd., nawet żadnych swetrów, bo nie można ich za bardzo uprać i zdezynfekować. Wolę odłożyc sobi8e raz na jakiś czas 300zł i kupic porządny i łądny sweter z kaszmiru czy jakieś wymyślne wdzianko w Solarze, Monnari itd., niż kupować tygodniowo 30używanych ubrań. Po co mi taka ilość śmieci? Dla mnie to dziwne. I tak szafa mi pęka w szwach- koszulki, spodnie, spódnice, koszule, swetry, piżamy, dresy itd. Mam jedną szfe i za mało miejsca. Gdybym kupowała 10-20 ciuchów tygodniowo, chyba bym nie miała gdzie spać...:O Nie lubie lumpeksów i już. A jak nie mam kasy, albo nie mgę dostać czegos, na co mam ochotę, to sobie np. sama to robię na drutach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUMPEXOVA SCHIZA
KOCHAM SZMATEXY! MOJE SZAFY SĄ ZAWALONE TYMI CIUCHAMI. POLECAM KAŻDEMU!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozia_morda
ja też lubie najbardziej na swiecie chodzić po lumpkach :) w sieci natomiast polecam www.adorevintage.com/ i nasz polski www.vintageshop.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×