Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość doradźcie jak wy robicie

Jesli wysyłacie CV i List mot. na maila to piszecie jeszcze coś w treści maila ?

Polecane posty

Gość doradźcie jak wy robicie

Jesli jakaś firma udostępnia swój adres e-mail i decydujecie się wysłać na niego swoje CV i List motywacyjny i dołaczacie je w postaci załączników to pasowałoby chyba napisać coś w treści samego maila a nie tak tylko same załączniki wysyłać. Nie ? Jak myślicie ? Zachęcacie jeszcze jakoś pracodawców w treści maila aby przeczytali wasze CV ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisze np. tak
temat: podanie o pracę, rekrutacja itp. w treści maila: witam, w zalącznikach przesyłam dokumenty dotyczące starania o pracę w panstwa firmie, z powazaniem X.Y. witam, przesyłam cv i list motywacyjny, z wyrazami szacunku X.Y.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość n a p r a w d e
najlepiej w tytule tylko napisac np. Na stanowisko asystentki albo Asystentka albo nr. ref. 123/Kr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisze np. tak
zreszta na stronach firmy piszą co podać w temacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aktualnie zajmuje sie rekrutacja na kilka stanowisk u mnie w pracy i przegladam meile z aplikacjami wiec moge podac kilk wskazowek;) bardzo wazny jest tytuł - aby podać np. aplikacja na stanowisko.... Do firm (takich jak moja) codziennie przychodzi kilkadziesiat meili i wiekszosc to reklamy i spamy, ktorych nawet sie nie czyta i od razu kasuje i takie meile bez tematu (czesto spamy) sie usuwa bez otwierania tekst w meilu jest nie istotny - oczywsicie warto cos napisac. najlepiej stanowisko - bo jesli jest nabor na kilk ato czasem nie wiadomo, o ktore sie kandydat ubiega. szczerze mowiac to czytam 1 zdanie i pozniej mi sei nie chce -wszystko jest (a przynajmniej powinno byc) w cv cv - to zawsze czytam. najbardziej interesujace jest wyksztalcenie i doswiadczenie wiec to najbardziej powinno byc opisane. i dobrze jest wpisac na cv na jakie stanowisko startujeszi do jakiej firmy - to swiadczy o tym, ze chociaz pol minuty posiwcilas na napisanie tego cv do danej firmy a nie wysylasz kilkanascie bezmyslnie do kazdje firmy, gdzie znajdziesz oferte pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doradźcie jak wy robicie
Acha, no to wiem już co i jak ;) Dziękuje wszystkim za rady a szczególnie Madzek za cenne wskazówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet sami proszą
by w temacie wiadomości podać nr referencyjny lub stanowisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzek> jeśli pisze list motywacyjny, to po co mam jeszcze dopisywań nr ref czy nazwę stanowiska na cv?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez tego nie rozumiem madzek
czy ty nie mylisz cv i listu motywacyjnego? przeciez w cv nie pisze sie gdzie skladasz podanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×