Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość znowu zaczynam

23,01,07-95 kg

Polecane posty

Gość znowu zaczynam

zaczynam pisac moj pamietniczek czas zmienic swoja wage i wogóle całe życie jak sie zapre to osiagne cel nr 1 - 80 kilo cel nr 2 - 70 kg cel nr 3 ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu zaczynam
te 95 to chyba przesada ale jakos boje sie stanać na wage:( ale nie zdecydowałąm sie zmienaic zycie wiec właze na wage:) dzisiaj albo jutro rano:) narazie jestem zagubiona niewiem co robic ale wiem ze musze sie bracw garsc i działąć rano zjadłam 2 łyzki platkow i pol szklano mleka 0 teraz jestem po kawusi i jestem głodna bardzo jaka diete mam stosowac, co robic tyle tego wszedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biała oliwka
można się dołaczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiikkkkkkk
myślę, ze sam widok w lustrze powinien spowodowac u ciebie jadłowstręt!!! Boże dziewczyno 95Kg czy 90, jeden kij!!! Ja mozna sie tak zapuścić!!! Czy zarcie jest naprawdę dla ciebie warte tego żebyś wyglądała jak potwór i powodowała u facetów odruchy wymiotne!!! Weź się w garść a bedzie z ciebie jeszcze laseczka. Faceci BRZYDZĄ SIĘ grubymi babami, nawet jeśli twój ukochany mówi że podobasz mu się taka jaka jesteś to KŁAMIE żeby ci nie zrobić przykrości. Uwierz w to i opamiętaj się kobieto!!! Ile masz lat???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biała oliwka
ja waże 70 kg i mój cel to 60 kg, mam 163 cm. wzrostu niby te 60 kg to jeszcze dużo ale ja sie dobrze czułam w takiej wadze dzisiaj zjadłam 2 kromki razowca z plaskierkami wędliny z indyka, jestem w pracy do 15 i mam w planie zjesc jeszcze batonik musli z suszonymi śliwkami i to tyle narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biała oliwka
tak, najlepiej kogos dobic! brawo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu zaczynam
jasne oliwko ze mozesz mam 27 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiikkkkkkk
jesteś młodziutka, życie przed tobą!!! Szkoda marnować go na kompeksy i doły spowodowane wyglądem. Otwórz lodówę i powiedz sobie prawdę że to co tam jest, to przyczyna twojego masakrycznego lustrzanego odbicia. Musisz stracić apetyt! A jak schudniesz już parę kilosków to bedzie dla ciebie prawdziwa motywacja:) Pozdrawiam i trzymAM KCIUKI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze nie tak ostro od razu
nie wiemy ile masz wzrostu, a to -przy ocenie wagi- jest chyba ważne... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu zaczynam
mam 174cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze nie tak ostro od razu
no to chyba co innego, gdy dziewczyna ma tyle wzrostu i dąży do wagi pomiędzy 64-70 (zakładając) niż jakby dziewczyna miała 160 cm ... miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu zaczynam
dzieki myśle o tym żeby na początek zejsc na jakies 1600kcal i co 2 tygodnie zmniejszac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiikkkkkkk
przy tej wadze musiałaby mieć conajmniej 2,10 żeby nie wyglądac grubo...sorki ale taka prawda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiikkkkkkk
WIESZ, JA SCHUDŁAM DO WYMARZONEJ WAGI NA SOUTH BEACH!!! Dlatego bede ją wszystkim polecać. Ja miałam do zrezucenia 6 kg ale przy twojej nadwadze chudłabyś szybciutko. no i tak naprawde ilościowo aż tak nie trzeba się ograniczać, nie liczysz kolorii. Są po prostu rzeczy których ci NIE wolno tknąć!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość connected
dołączam się.mój cel ost. to 57 kilo.czyli jakies 10 mniej.damy rade.i to dla siebie nie dla jakichs facetow..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu zaczynam
connected witaj mój pierwszy cel to tez 10 kilo:( a jaka diete zamierzasz stosowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeczytajcie to uwaznie
w diecie nie chodzi o to zeby sie głodzic,,, bo to nic nie pomoze a nawet zaszkodzi..... po 1 , sniadanie trzeba zjesz max 2 godziny po przebudzeniu!! po 2. czesto a mało..... 5-6 małych posiłkow dziennie zeby nasz metabolizm nie stanął po 3. zazwyczaj w trakcie diety sa zaparcia... rano na czco szklanke letniej wody z cytryna.... i dziennie zjesz 3 suszone sliwki po 4. ruszac sie... jezeli ktos sie nie moze zmobilizowac do cwiczen to wskazane sa porzadki.... po 5... przekaski.... można zjesz jabłko, jogurt naturalny... po 6 . minimum 5 szklanek wody niegazowanej dziennie, po 7 . ograniczyc kawe i herbate.... lub zastapic np czerwona herbta pu-erh,,, a kawe to polecam nescafe ricole (posiada cykorie ) dobra na trawienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu zaczynam
dzieki za rady wlasnie zjadalm surowke wegetarianska ze 3 łyzki mam na potem jogurt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu zaczynam
zwazyłam sie wczoraj i jest 87 a nie ponad 90 troche mi ulxzyło :)] wczoraj niebyło zle musze policzyc ile kalorii zjadlam ale mam nadzieje ze ponizej 1500 mam nadziej ze dam rade wczoraj zjadlam troche surowki z kapusty jogurt łyzke ziemniakow z 2 jajkami sadzonymi i surowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość connected
wczorasj byl dzien nauki wiec nie uwazalam na to co jem bo jak sie ucze to wcinam wsyzstko ale dzisiaj juz spokojnie wiec poki co chlebek i serek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×