Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kita1234

ZDRADA

Polecane posty

Gość kita1234

Mam wspanialego faceta jestesmy ze soba juz rok a ja niedawno calowalam sie z innym :( (tak wyszlo nie- chce o tym pisac) powiedzialam mu o tym a on okropnie sie zdenerwowal ,ja plakalam przepraszalam............powiedzial mi ze szkoda mu tego roku :( na drugi dzien moja kumpela ktora z nim rozmawiala powiedziala mi ze plakal przy niej ale nie chcial zebym o tym wiedziala :( wczoraj sie spotkalismy i bylo tak jak dawniej a jak chcialam z nim pogadac o tym zmienil temat i powiedzial ze chce o tym jak najszybciej zapomniec ......... mam pytanie o czym to swiadczy ze tak sie zachowal ja bym nie wybaczyla zdrady czy on mnie naprawde kocha?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobiłas mu krzywdę, on Cię raczej kocha skoro tak cierpi... jego płacz nie świadczy o tym, że jest słabeuszem. okazuje emocje i ma za co. podziwiam go, bo nie wiem co ja bym zrobiła. na pewno wielki sajgon, więc twój facet musi być naprawdę cierpliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszyscy grzesznicy zginą. Biblia mówi: „Zaiste, bezbożni wyginą, A nieprzyjaciele Pana są jak ogień w piecu, zniszczeją, pójdą z dymem.” PS. 37,20 (BW) popełniłaś błąd -nie rób tak więcej a teraz serio -po co mówiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominator_
Jestes szmatą, dziwie sie, ze od razu nie odszedl, tylko sie bawi w jakies ceregiele - jak sprawdzalas w ten sposób czy on cie kocha to masz nieźle najebane w garach. Obyś uschła sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawska ma racje.... :D zrobiłaś coś źle....mogłaś iść z tym do spowiedzi a nie chłopakowi się chwalić swoją głupotą :) nie ma ideałów....ja to wiem ...Ty zrozumiesz z czasem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może was to zdziwi ale są ludzie którzy nie zadradzją :-O a na ciebie podła pusta szmato szkoda słów:-O brzydzę się tobą i twoją moralnoscią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kita1234
Moj post byl do osob inteligentych a nie o waskim zakresie rozumowania pojecia zdrada a zdradzanie..........wiem ze zrobilam zle,ukrywalam to miesiac czasu az nie wytrzymalam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
psi bucu ty masz wąski zakres rozumowania:-O uczucia innych BLISKICH osób sie dla ciebie nie liczą:-O a co ty kurwa myślisz że co ?? pocieszał cie bede?? zdychaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kowalski Antoni
Myślę,że możesz oczyścić się poprzez seks z reprezentantem Boga na ziemi czyli z księdzem.Wina na pewno zostanie Ci odpuszczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ateista luzak
jyuken psi bucu ty masz wąski zakres rozumowania uczucia innych BLISKICH osób sie dla ciebie nie liczą a co ty k**wa myślisz że co ?? pocieszał cie bede?? zdychaj A teraz będę grzeczny Polak Katolik? Czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×