Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nowa346

zesmucilam sie

Polecane posty

Gość nowa346

odezwalam sie na gg do starej kumpeli z liceum z kotra sie kumplowalam,chcialam sie pochwalic ze bede mamusia ona mnie ostro skrytykowala i chwalila sie jak to ona fajnie ma ze nie jest od nkogo zalezna i imprezuje co dwa tygodnie ..i ze mam przesrane...,powiedzialam jej ze dla mnie to radosc ,ze mam na wszystko pieniadze i nie musze zebrac ..i ze z dyskotek tez wyroslam-ona na to ze nie mialam wyjscia i ze pewnie mi zal...nie mogla uwierzyc w to ze majac dziecko w wieku 20 lat mozna sie cieszyc ,bardzo mi sie przykro zrobilo..a kiedy napisalam jej ze najwazniejszesz jest zdrowie dziecka to nic nie odpisala...i tak wygladal koniec rozmowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izzu
jak wyzej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietaszatana
heeh... jak widac Ty szybciej dojrzalas i ja tez bym siecieszyla bo czasami juz chce mi sie dzidzi a jestem tylko roczek mlodsza:)... Twoja kolezanka widocznie ma jeszcze ptasią kupe w glowie i tylko imprezki alkochol i chlopcy ja obchodza a nic o powaznym zyciu nie wie.... Ciesz sie ze kontakt wam sie urwal bo ja nie chciala bym jej miec kolo siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość josr
szczesliwy mąż młodziutkiej laseczki....zalosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no masz problem. Dziewczyno zajmij się czymś poważniejszym a nie głupią koleżanką. Co ty jej będziesz tłumaczyć. Co ma ci być smutno. Jak ktoś ma inne zdanie to trudno ma do tego prawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa346
spytala sie gdzie bede mieszkac ,napisalam ze wraz zmoim michalem kupujemy mieszkanie to ona sie zasmiala i ze za co ..tak ironicznie,pamietam ze jak w liceum zazelam znim chodzic t dziewczyny non stop powtarzaly ze mi sie znim nie uda bo jest starczy o 7 lat odemnie i ze tylko mnie wykorzystuje a sie okazalo ze teraz zadna ztych trzech nie ma chlopaka...a ja jestem nadal ze swoim misiem badzo sie stara..i sie kochamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiele osób pisało
ci już tu na Kafe to samo co twoja koleżanka, nie daje ci to do myślenia ?????? Miała racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byczycaa
A dlaczego niby koleżanka głupia i ma kupę ptasią w głowie ? Ona ma teraz swoja faze , nie chce miec dziecka , chce sie bawic. A ty nie chcesz sie bawić , chcesz mieć dziecko. Ok. Kazdy niech robi jak uważa. Moze była niemiła - i za to ją mozna krytykowac. Ale nie za to , że woli imprezy od niańczenia dzieci , i to w tak młodym wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa ehhh
szkoda gadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×