Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
handm

Gimnastyka w wodzie dla ciężarnych - zbieramy grupę!

Polecane posty

Dziewczyny które zastanawiają się nad rozpoczęciem ćwiczeń aqua aerobicu dla ciężarnych! Na basenie w Konstancinie jest problem z zebraniem grupy. Chodziłam na na aerobik 2 lata przed ciążą. W całej Warszawie nie znalazłam lepszej instruktorki, jest naprawdę dobra. Aerobik wodny dla kobiet jednak nie mógł w styczniu wystartować bo jest zbyt mało chętnych. Zajęcia są w poniedziałki i środy o godz. 19. To super sprawa dla kobiet w ciąży. Nie trzeba umieć pływać bo zakłada się specjalny pas unoszący na wodzie. Miesięczny karnet kosztuje 140zł (tanio w porównaniu z basenami w Warszawie) a warunki na basenie są super - mało ludzi, fajna muzyczka do ćwiczeń, dużo stanowisk z suszarkami do włosów, nie kradną w szatniach (to też ważne). Ubolewam nad tym że nie mogę kontynuować moich ulubionych ćwiczeń bo mija już 3 miesiąc ciąży i nie ruszam się wogóle a i problemy z kręgosłupem wymagają profesjonalnych ćwiczeń. Może dacie się namówić. Służę info pod tel. 0506950201. Dzwońcie jesli macie pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×