Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość katarzyna999

staze

Polecane posty

Gość katarzyna999

chcialabym sie cos dowiedziec o stazu m.in czy trzeba byc zarejestrowanym w urzedzie pracy by go dostac, czy sama moge wybrac sobie staz, ile trwa itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najpierw musisz sie zarejestrowac to konieczne a na miejscu wszytskiego sie dowiesz, no ale kolejka na staz jest dluga i generalnie to Ty szukasz zakładu pracy gdzie chcesz odbyc staz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa 25
Jeśli w danej miejscowości jest kilka zakładów czy urzędów pracy do których kierują na staże, to czy przy ubieganiu sie o staż muszę podać dokładnie w którym zakładzie chce mieć staż ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość im too
a jak to jest ze stażem za który płaci unia europejska?Słyszałam że placa nawet 1.600zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przede wszystkim trzeba być zarejestrowanym w PUP. ja sobie sama wybierałam staż, tzn. dali mi spis wszystkich możliwych miejsc i miałam zdecydować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa 25
Jak można się starać o ten staż za który płaci unia europejska ? I czy po takim właśnie stażu mozna się starać o drugi za który płaci urząd pracy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem pewna ale to chyba tylko w dziale kadr w uczelni w ktorej studiowalas badz studiujesz tak slyszałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdrjdlalalla
a mozna sie zarejestrowc w UP bedac jeszcze studentką?? Jestem na V roku i praktycznie nie mam zajęca chciałabym juz odbyc staż ( zanlazłam nawet firme ktora by mnie ptzyjela) Istnieje taka możliwosć???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale pytaja sie w Urzedzie czy jestes na zaocznych taki wymog ja jestem na 4 i zarejestrowali mie teraz czekam na stazyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×