Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamiza

czy kupic zamszowe kozaki ? nie przemakaja ??

Polecane posty

niby sa ocieplane, ale pytam bo zawsze mialam skorzane i nie wiem czy takie mi nie przemokna, moze mi ktos poradzic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno będzie je trudniej czyścić z błota, soli... to raczej tylko na suchą pogodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj niestety
mi przemakaja:-( a takie ladne sa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KoRy
Przemakają, są bardzo trudne w pielęgnacji, szybko się odbarwiają i tracą początkowy wygląd. Szkoda pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kermittt
przemakjaą. moje maja wstawkę na 'czubku' skórzaną, ale i tak miałąm zawsze mokre nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam zamszowe i nie
przemakaja ale jesli masz zamiar sobie kupic takie w stylu jesienne na obcasie to beda ci przemakac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna_szyd
kOCHANA kAMIZO!! Ja chodze od 4 lat w zamszowych, nubukowych butach i mi nie przemakaja. Musisz je tylko zaimpregnowac. Kupuje sie taka pianke, albo psiukacz w sklepie do inpregnacji obuwia zamszowego i mozesz chodzic po sniegu. Koszt takiego specyfiku to ok 12.00zł i starcza na bardzo dlugo, bo wystarczy tulko raz spryskac buty. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisz nam czy
użyłaś tego środka do impregnacji tylko raz przed pierwszym wyjściem ? Czy używasz go przed każdym wyjściem z domu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna_szyd
uzywasz ten srodek tylko raz. Jak kupisz buciki, czy to letnie czy zimowe, przed pierwszym zalozeniem spryskaj je tym impregnatem i poczekaj az wyschna. Pozniej juz nie muszisz tego robic. Robisz to tylko raz. Dlatego ten srodek jest taki wydajny hi hi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskooookaaa22
ymm ja spryskuje takim sprayem(sa bezbarwne i kolorozujące, ja mam czekoladę) jest napsiane na nim, ze chroni przed wilgocią.... ale ja spryskuje raz na 2tyg. czy jak się ubrudzą... to po wyczyszczeniui szczoteczką... może ja zbyt często psikam;) czy mi nie przemagają? hmm średnio, ale fakt faktem, ze kozaki zamszowe mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×