Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość magda11111111111111

Jedzienie w ciąży!!!!!!!!!!! wejdzcie!!!

Polecane posty

Gość magda11111111111111

dziewczyny prawda że to że jamy dużo albo mało nie świadczy o tym jakie duże urodzi się dziecko??? mój mąż twierdzi że nasze dzieco na pewno urodz sie małe ale ja jem tyle ile potrzebuje. nie odchudzam się ani nic takiego. jem owoce i jogurty wiec nie wiem o co mu chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość telewizor kolorowy
Dziecko urośnie takie , jak ma urosnąć. Wszystko , co potrzebuje , wexmie sobie - od ciebie. A ty sie martw - czy nadrobisz te deficyty jedzeniem , czy nie nadrobisz. Jak nie nadrobisz, to ci sie osłabi organizm - na dziecko zawsze sie znajdą rezerwy - wapń z kości i zebów , z innymi rzeczami to samo. Więc to jedzenie to raczej z myślą o sobie , a nie o dzoecku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj!!! Ja zawsze byłam szczupła, nawet w ciąży.Jadłam normalnie, przytyłam tylko 14 kilogramów.Lekarz kręcił nosem, ze troszke za mało.Potem, gdy urodziło sie dziecko wszyscy sie dziwili jak to możliwe,że taka drobna i niepozorna chudzina urodziła czterokilowe dziecko.To był szok nawet dla mnie samej, bo naprawdę jadłam mało a napewno nie za dwoje.Nic sie nie martw, dbaj tylko o siebie i wcale nie musisz jeść za dwóch, aby dziecko urodziło sie z prawidłową wagą, bo jak widze to od tego nie zależy!!!!Pozdrawiam wszystkie przyszłem mamusie:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×