Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość casablanka

zdradziłam

Polecane posty

Gość casablanka

Zdradziłam swojego chłopaka jesteśmy ze sobą od 4 lat 3 miesiace temu urodziła sie nam córeczka a ja go zdradziłam. Nie układało nam sie juz wczesnie ale skoro miało sie urodzic malenstwo to jestesmy nadal razem on mówi ze mnie kocha ale nie jest dla mnie dobry woli kolegów ode mnie i dziecka w soboty woli isc do nich niz pobyc z nami, i stało sie, nie wiem moze mnie źle ocenicioe ale potrzebowałam tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm,,,jannie krytykuje i nie pochwalam,,Ty sama musisz wiedziec jak sie po tym czujesz,, jesli mowisz ,ze potrzebowalas,a nie zalujesz,,,no nie wiem,,,ocen sama,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość placek
to pocholere mu ślubowałaś ?????dla rodziny ?? opini sobie popsuć niechciałaś ? teraz bedzie lepiej wyglądało ?? pożucona mama a nie panna z dzieckiem ? hipokrytka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sis5
ale ona chyba nie wyszła za niego... pisze ze zdradziła swojego CHŁOPAKA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylkoże
ona nie napisala ,ze slubowala tylko ze sa razem-tak na marginesie,nie wynika z jej wypowiedzi zeby bula mezatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość placek
ja tam o swojej żonie od 20 lat mówie że to moja dziewczyna -no bo to dziewczyna i to moja ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylkoże
byla mialo byc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość placek
no to może to dziecko nie jego ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akrii
A może w takim razie powinnaś się zastanowic czy ten związek ma jakąś przyszłość. Może powinniscie sie roztać .To że wy nie bedziecie razem nie oznacza że dziecko straci ojca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×