Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość co myślicie...

Be...sensual AVON - co myślicie o tym zapachu?

Polecane posty

Gość co myślicie...

jak w temacie. trwały jest? podoba się? ktoś ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuuuup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słodki zapach (trochę duszący), jak na wodę toaletową AVONu trwały (oczywiście nie tak jak wody perfumowane). Mi nie przypadł do gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam go, typowo wieczorowy, na co dzien sie nie nadaje, mi sie podoba, podoba mi sie tez bardziej swiezy Summer White :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuuup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izunia77
incadensse albo celebr rozowy hmmm super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krefetka
Prześliczny i trwały (jak na Avon). Polecam. Używam i ja i moja mama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropka1212
Mój facet, który ogólnie nie jest czuły na zapachy jak poczuł be sensual ..to oszalał..powiedział ze zapach jest niesamowicie sexowny...to samo koledzy z pracy..pytali co to jest..bo chcieliby zeby ich żony tak pachniały..a więc..same wyciągnijcie wnioski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfghh
mnie sie nie podoba... najlepsze z avonu sa incandense percive i celebre ,..... i trwaly nie jekst wcale a wcale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady Vintage
Zapewne każda z Was zna markę AVON. Ja również- znałam ją jako jakościową i niedrogą markę kosmetyków. Zatrudniłam się w tej firmie jako ankieter i promotor.W ogłoszeniu szukali osoby do roznoszenia ulotek reklamujących lakiery do paznokci. W ogłoszeniu oferowali 5zł/h - dzień próbny a na stałe 8zł/h. Na miejscu okazało się, że dzień próbny tyle wynosi,ale nie mam rozdawać ulotek tylko wypełniać ankiety i zapraszać klientki na darmowe malowanie paznokci. Płacono mi 0,50 gr za ankietę i 1zł za osobę która wejdzie do środka z ulotką. Żadna z Pan poproszonych o wypełnienie ankiety nie chciała podać numeru kontaktowego niestety bez tego ankieta była nie ważna. Zarobiłam 4zł za 5 godzin pracy to zwykły wyzysk.Ta firma wykorzystuje ludzką ciężką sytuacje finansową.Ta firma traktuje ludzi jako tanią siłę roboczą. Mam nawet na to dowód . Kiedyś firma ta tworzyła kosmetyki w stanach. Teraz produkty są wytwarzane w chinach. W dodatku ich jakość jest bardzo słaba wręcz żadna. A cena jak na takie produkty wygórowana. szczególnie jeśli chodzi o torebki i perfumy. A to jeszcze nie koniec... Sprzedawałam w koszyku produkty ,które były na promocji. Produkty te były przeterminowane. Stały się wodniste przestały ładnie pachnieć,aż bałam się to komukolwiek sprzedawać. Apeluje do Was drogie Kobiety nie kupujcie tego chińskiego szajsu. Wspierajcie inne marki, polskie które oferują naprawdę dobre rzeczy np Ireny Eris, lub bardzo dobre i tanie produkty Eveline Cosmetics. Chyba że chcecie wspierać zagranicznych wyzyskiwaczy,którzy nie szanują ani swoich pracowników oferując im coś takiego ani klientów sprzedając im coś co w ogóle nie powinno być dopuszczone do sprzedaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×