Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Monika29

Lodówka LG prosze o opinie

Polecane posty

Witam, chce kupic lodówke LG (model GR459GL-CA) moze ktoś ma lodówke tej firmy lub nawet taką sama, prosze o inforamcje jak sie sprawuje. Jest dosyć droga więc wole sie upewnić ze dobrze wybralam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trefniś amator
Nie wiem jak LG ale te śmieszne amiki itp to wszystko ma aluminiowe te kraty radiatorki za lodówką i potem to sie szybko rozszczelnia u mnie 2 lata i właściwie nowa albo wymiana tych rurek i gaz nowy. Można to naprawić jednak koszta są duże warto zwrócić uwagę by te elementy z tyłu gdzie płynie gaz były miedziane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trefniś amator
i żeby nie było tak u tylko u mnie to jest seryjna przypadłość tego sprzętu w serwisie stała kolejka ludzi z tym problemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze nie wiedziałam o tym, dzięki za informację, zwróce uwagę na te rurki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam LG bezszronową od ok 4 lat i dziala bez problemów. Jestem z nie jbardzo zadowolona i polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam lodówke LG od roku i jestem z niej bardzo zadowolona. A z tyłu nie ma żadnych rurek, wszystko jest schowane. Bezszronowych jest dużo marek ale tu mowa o systemie No Frost (nie wiem jak to sie pisze) i właśnie chyba LG jako piersi wprowadzili ten system więc mają w tym względzie duże doświadczenie. Model tkóry chcesz kupić jest chyba z dystrybutorem wody więc się upewnij czy możesz nalewać wodę sama czy lodówkę należy umieścić blisko ujęcia wody, sprawdz co z filtrami(jak często należy wymieniać) Właśnie na te drobne szczególiki wybrałam model bez dystrybutora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za opinie, mój model jest bez dystrybutora, wiec problemu nie ma. Troche mnie martwią tylko plastikowe boczne półeczki, czy sie szybko nie lamia bo tak licho wyglądaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×