Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama Lenki

Wózeczek parasolka - proszę o rade

Polecane posty

Gość mama Lenki

Witam drogie mamy!!! Właśnie z córeczką rozstałyśmy się z wózeczkiem (speedi sx) i zamierzamy kupić inny - "parasolkę". Niestety w mojej mieścinie nie ma zbyt dużego wyboru więc pewnie będę musiała zamówić wózeczek przez internet bez możliwości zobaczenia go "na żywo". Zależy mi by wózeczek był dość lekki, miał regulowane oparcie i podnóżek i nie był drogi (max 700 zł), chciałabym też żeby miał pokrowiec na nóżki i folię przeciwdeszczową - podobał mi ię PP plico lite ale podobno do niego nie można dokupić ani pokrowca ani foli. Co sądzicie o: chicco CT 04, teutonia solano, coneco astral????? Proszę o radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coneco wizualnie bardzo ładny,oby prowadził się tak jak wygląda.(Plus za folie i okrycie na nóżki.Mógłby ważyć chociaż 1kg mniej. Chicco też niezły(plus za folie i okrycie na nóżki w komplecie)Niestety nie podają wagi..Teutonia dla mnie odpada wizualnie(brzydki).Oczewiście jest to moje zdanie i zaznaczam ,że żadnego z wózeczków nie miałam.Ja bym zproponowała peg perego(minus- o wiele więkrza cena)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomocy :( Muszę kupić spacerówkę - parasolkę Obecnie mam Buzza i osobiście innego wózka nie chcę ale.. ale czasem Synek zostaje u moich rodziców, szczególnie gdy ja mam zjazdy na uczelni i nie chcę obarczać moich rodziców 15kg wózkiem i chcemy kupić jakiś lekki wózek aby był u dziadków używany może raz w tygodniu znalazłam dwie spacerówki, pomiędzy którymi się zastanawiam - co byście wybrały? Chicco multiway http://www.allegro.pl/item337258540_wozek_sp acerowy_chicco_multiway_z_barierka_orgina.html ct 0.5 http://www.allegro.pl/item339421613_oryginalny_wozek_chicco_ct_05_od_ss_kolorpuzzle.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupilam coneco joker i jestem z niego bardzo zadowolona :) tych co pokazujesz niestety nie znam wiec nie doradze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi zależy aby do spania miał ok 80-85cm, Synek jest wysoki a szczuplutki a do tego ja mam 173cm i wózek musi mieć 105-110cm rączki jakby mi przyszło kiedyś nim jechaćdlatego wybrałam te dwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dlaczego rozstałas sie z speedi sx? Też mam taki d tygodnia przesiadłam sie na spacerówke,niestety musze dokupic folie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie rozstaje się z Quinny Buzzem - dla mnie to super wózek - Jaś w czercu skończy dwa latka ale nadal lubi sobie pospać w dzień z 2 godzinki a Buzz jako jeden wózek jaki spotkaliśmy ma naprawde długiw oparcie. wiem, że inni narzekają że jest wąski i dzieciom w nim ciasno ale dla nas jest idealny - Jaś to taka chudzina :( ja chcę dokupić spacerówkę do moich rodziców - coś aby mieli u siebie dyżurnie jak Jaś zostaje gdy ja mam zjazd - moja mama na upartego wnosi wozek do domu mimo że jej setki razy t.łumaczymy aby go zostawiła na dole w klatce w przedsionku i pod tym względem jest niereformowalna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ct 0.5 jak dla mnie mało wygodny(nie posiadam takiego ale kilka razy woziłam w nim córke),co do tego pierwszego to taki własnie mielismy kupić.I wygodny i kółka wygodniejsze(ale trafił nam sie tanio peg perego pliko ) i zrezygnowaliśmy z chicco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i właśnie tu się łamię :( ct 0.5 wygląda skromniej jak Multiway i tak troszkę biedniej ale za to jest dwa kilko lżejszy - niby nie wiele a jednk dla mojej mamy zawsze lżej... sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppppppppppppppppppppppp
coneco traffic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chicco
sa przereklamowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×