Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kro

jestem taka wkurzona...

Polecane posty

dzisiaj w galeriach na grono.net trafiłam na galerię \"antyaborcyjną\" pełną zdjęć zmasakrowanych zwłok dzieci z usuniętych ciąż. Chciałam sprawę zgłosić moderatorowi na gronie, bo przecież na gronie większość użytkowników to uczniowei liceum, gimnazjum, szkoły podstawowej - młodzież i dzieci. Napisałam na forum administracji... Zero reakcji z ich strony... Galeria ciągle jest, a zdjęcia epatują, bądź co bądź prawdą, ale tak drastyczną, że tego nie da się opisać... Brak mi słów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnaoo
a moze i dobrze...? sama juz nie wiem..inaczej do tego podchodze teraz jak mam dziecko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piksuś
Skoro traktujemy nienarodzone dziecko jako pełnowartościowego człowieka, to chyba jesteśmy winni szacunek także jego zwłokom? Więc chyba nie należy zamieszczać na forum publicznym zdjęć poaborcyjnych, tak jak nie powinno się publikować np. zdjęć ofiar wypadków itp. Poprawcie mnie jeśli się mylę, pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy chodziłam do Liceum to mój dobry kolega- zagorzały przeciwnik aborcji, zamieszczał takie zdjęcia w gazetce szkolnej, a dziewczyny i tak usuwały ciążę. Uważam, że takie zdjęcia nie wywołują tego, co powinny wywołać. Zawsze można sobie wmówić, że to płód z poronienia i jakoś trzeba go wyciągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×