Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aniaaaaaaa

ktos pracowal w anglii w sklepie OKADO???

Polecane posty

Gość annyhill
Praca w chlodni (tzw. freezer) polega na zbieraniu zamrozonych produktow (pizza, lody, mieso, itp.) do koszykow umieszczonych na wozku. Temperatura ok -26, bywa i zimniej. Firma zapewnia odziez ochronna w postaci spodni, butow, kurtek, bielizny, rekawiczek. Co 50 minut jest 10-minutowa "rozgrzewka" - wyjscie do cieplejszego pomieszczenia. Ale nie siedzi sie calych 50 minut we freezerze - po zapelnieniu koszykow wychodzi sie na zewnatrz, zeby je zaladowac na tasme i wziac pusty wozek. Poniewaz praca jest ciezka, zarobki sa nieco wyzsze niz u pracownikow z innych pieter. Firma nie zmusza nikogo do pracy we freezerze, trzeba sie samemu zglosic i przejsc przeszkolenie. Mam nadzieje, ze to info Ci wystarczy :) ------- www.hatfield.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Drapichrustek
Siemka!!!!! Ja pracuje od pewnego czasu w OCADO. Praca jest OK. Nie jest ani ciężko ani lekko, zależy od tego na jakim jesteś floorze. Jeśli ktos potrzebuje mieszkania to służe pomocą. Mam do wynajęcia kilka domów w Business Park, 5 minut piechotą od Ocado. Pozdrawiam i miłej pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwachu
Czy da sie zarekrutowac Ocado jesli juz jestem w Londynie? czy tylko przez katowice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filipARTpl
oczywiscie, ze sie da. Moim zdaniem to trwa nawet krocej, niz przez posrednika w PL. Kolezanka czekala na odpowiedz z Katowic ponad 2 miesiace. Postanowila przyjechac tu w ciemno i zlozyc podanie bezposrednio. Ocado odpowiedzialo po niecalym tygodniu :) www.ocado.com lub bezposrednio: http://corporate.ocado.com zakladka Careers jesli na magazyn to dzial: Warehouse Operatives a jak na kierowce, to Home Delivery Team Members. Polecam ta druga pozycje z doswiadczenia. Sa numery telefonow, trzeba podac swoje namiary i wysylaja kwestionariusz do wypelnienia. Pozniej go odsylasz i czekasz na odpowiedz. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomtom
a czy slyszeliscie ze Ocado zamyka rekrutacje na czas wakacji? bo gdzies tak przeczytalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filipARTpl
Mowi sie roznie, ale wszyscy, co pracuja na magazynie wiedza, ze okres wakacji to ten cichy okres w firmie. Mniej zamowien z racji tego, ze wiecej osob wyjezdza na odpoczynek i po prostu nie skladaja zamowien, wiec i nie ma co robic w pracy. Nie doslownie,ale czasem prace konczy sie kilka godzin wczesniej niz poza sezonem letnim. Minusem pracy na magazynie jest to, ze jak wczesniej skonczysz i wyjdziesz do domu, to nie zaplaca Ci za te godziny. Inaczej sprawa wyglada bedac kierowca Vana. Pamietam jak bylo w zeszle wakacje na magazynie, robilem wtedy na Despatchu. Zazwyczaj robote konczylismy 16-17, czasem nawet i pozniej a w czasie wakacji nudno zaczynalo sie robic od 12 i kazdy sciemnial i szukal sobie zajecia byle nie isc do domu. Nie wiem jak to wygladac bedzie w tym sezonie, bo ponoc zwiekszyla im sie liczba zamowien, ale na pewno bedzie inaczej niz w roku szkolnym... Na podstawie tego sam mozesz wywnioskowac... Mniej zamowien, mniej pracy, wiec po co zatrudniac nowych pracownikow? To wydawaloby sie nielogiczne. Choc z drugiej strony widze, ze nowych kierowcow zatrudniaja z dnia na dzien... a i o tymczasowych pracownikach w formie studentow (tych angielskich) tez sie czasem slyszy a nawet sam z kilkoma rozmawialem! f.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gratis
Witam z zaciekawieniem czytam wasze wypowiedzi. Jestem zzainteresowany mógłby mnie ktos zapoznac co i jak powinienem zrobic by zacząć pracę. Będe wdzięczny mój e-mail farmagusta@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gratis
Witam z zaciekawieniem czytam wasze wypowiedzi. Jestem zzainteresowany mógłby mnie ktos zapoznac co i jak powinienem zrobic by zacząć pracę. Będe wdzięczny mój e-mail farmagusta@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filipARTpl
fora maja taka fajna niepisana zasade - udzielaj odpowiedzi publicznie, a nie na prywatny email, bo moze znajdzie sie ktos poza Toba, kto zechce skorzystac z tych informacji, a nie sa one w zadnym stopniu poufne... zapraszam na http://corporate.ocado.com/careers/ wybrac sobie stanowisko i zlozyc aplikacje, na prawde proste... F.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomtom
a ktoś już moze tam dzwonił? bo chcialem sie dowiedziec jak wyglada rozmowa. co trzeba podac itp. no i czy można porozmawiać po polsku? czy tylko angielski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gratis
no właśnie tez bym sie tego chciał dowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filipARTpl
o w morde, jakie zainteresowanie! ;) dzwoniac na ten numer, co znalezliscie go na stronie podanej przeze mnie dodzwonicie sie do Ocado Recruitment Line. Szczesliwi sa Ci, ktorym odbierze jakas zywa osoba i sa to bardzo nieliczne przypadki. Zazwyczaj odbywa sie to tak, ze zglasza sie sekretarka automatyczna proszac o podanie: imienia, nazwiska, adresu, stanowiska pracy na ktore sie chce aplikowac i czegos tam jeszcze. Musisz podac wszystkie te rzeczy, po czym zostanie przyslany Ci na podany (angielski!) adres formularz do wypelnienia. Wypelniasz, odsylasz i czekasz na odpowiedz. To tak z grubsza... po wiecej informacji zapraszam na www.hatfield.pl/forum - tam prawie tylko o tej firmie sie pisze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jowita22
a jeśli ktoś chce pracowac jako kierowca to jakie prawo jadzy trzeba mieć?i jakie są zarobki? czy ktoś mógłby mi napisac ile jesteście w stanie odłożyć w miesiąc?(o ile ktoś odkłada hehe-no ale chyba po to sie tam pracuje:) pozdro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filipARTpl
z polski z polskim prawkiem biora, a przynajmniej brali, po pol roku trzeba teoretycznie wymienic na angielskie. bedac w UK, musisz juz posiadac brytyjski papierek, inaczej sie nie da, no chyba, ze przenosisz sie z magazynu, to tez z polskim da rade, ale pozniej wchodzi w gre teoretyczna wymiana. teoretyczna dlatego, ze sam wymienilem, bo mi bylo potrzebne w paru innych przypadkach, a wiem, ze ludzie pracuja tam ponad rok i nie wymieniali i nadal pracuja :) ile sie odlozyc da, to juz kwestia tego jak wygodnie zyjesz. powiem tylko tyle, ze na reke mam ~£260-270 tygodniowo, wiec wcale nie takie kokosy jakby sie wydawalo... pracy 5dni na 2wolnego po 8h, zmianowo. raz ranki, raz wieczory. zalezy jak grafik ustala, ale zawsze sie mozna zamienic. 70-80% to wieczorne zmiany, delikatnie wiecej platne. wyplata regularnie co piatek. jeszcze sie nie zdazylo, zeby na koncie sie nie pojawila. 23dni platnego wolnego w roku. w tym roku stawka godzinowa to £7.70 za ranki, a po 18:00 £8.90. Co roku podwyzka (z uwagi na inflacje) ktora w tym roku wyniosla ok £0.20 ale moge sie mylic, oprocz tej, maly dodatek za staz w firmie, po roku dodatkowe £10 do tygodniowki, po dwoch chyba £15, albo jakos tak... niewazne. poza tym prywatna opieka lekarska, fundusz emerytalny, mozliwosc wypozyczenia firmowego ferrari na weekendy za 30% ceny a raz do roku mozesz polatac firmowym helikopterem przez 6h za free, ale to chyba w kazdej firmie jest, wiec zadna rewelacja... a tak na serio... ...to ferrari jest za 50% ceny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jowita22
dzięki ;)no faktycznie lipa z tym helikopterem :P mogliby sie bardziej postarać ;)jeszcze parę pytań :) w jakim stopniu trzeba znać angielski eby być kierowcą?trzeba mieć jakiś papier potwierdzający znajomośc języka?a ile kosztuje mniej więcej mieszkanie i utrzymanie?ile można odłożyć miesięcznie , nie żyjąc zbyt "wygodnie"? ;)wychodzi mi z moich obliczeń że najwyżej jakieś 500 funtów czyli 2500-3000 zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filipARTpl
masz dosc konkretne obliczenia, kiedys odkladalem £600-650/miesiac, (przy czynszu £220/mies) teraz £400, ale bardziej sie ciesze z £400, bo zdrowszy jestem, wygodniej mi sie zyje i mam co mi sie zachce. Jak masz u kogos mieszkac i przylatujesz na krotki termin, to miesiecznie masz wiecej o ok. £250-300 z uwagi na czynsz i oplaty. Papierka potwierdzajacego znajomosc jezyka zadnego nie trzeba miec, bo egzaminy sa w jezyku ang, szkolenie itp. Jak im sie nie spodoba, to odpadasz i tyle. Ale robia dodatkowe szkolenia z jezyka dla swierzo przyjezdnych, wiec nie da sie nie zrozumiec :) www.hatfield.pl - tam wiecej na temat Ocado, ceny kwaterunkow, zycia, etc. zapraszam w imieniu adminow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jowita22
dzięki wielkie ;* jeszzce ostatnie 2 pytania-czy zazwyczaj każdego przyjmują?i czy pracując w magazynie zarabia sie dużo mniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jowita22
i jeszcze naprawde naprawde ostatnie pytanie ;) czy trzeba miec duze doswiadczenie jako kierowca?ja dopiero robie prawko,no ni czy przyjecliby kobietę na kierowcę? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filipARTpl
pracujac na magazynie rzeczywiscie mniej placa, ale sa to sprawy groszowe, na reke za tydzien dostalabys kolo £230-250 o ile odbrze pamietam, ale konczac wczesniej nie placa Ci za caly dzien. Tylko za godziny przepracowane, n akierowcy jak skonczysz 3-4h wczesniej, mozesz isc do domu, a placa za cale 8h. No niestety, ale prawko musisz miec o ile dobrze pamietam, 3 lata. Ale moge sie mylic! Zdziwilabys sie ile kobiet pracuje jako kierowca :D tez je przyjmuja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki2
Witam wszystkich .Mam test 13 we Wrocławiu i mam parę pytań.Jak się Wamj pracuje na stanowisku dostawcy, iaki panuje klimat w pracy, i ile średnio jest godzin w tygodniu na powyższym stanowisku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jowita22
dzeiki i pozdro ;************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubo
Od początku pażdziernika zaczynam pracę w Ocado i szukam jakiegoś w miarę taniego pokoju lub miejsca w pokoju.Mam 33 lata:) Lubo@interia.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sibiela
Czy ktoś coś wie na temat rekrutacji w Ocado? Zacznie się w październiku czy przesunie na jeszcze późniejszy termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A sa bonusy kwartalne? Staram sie o prace na stanowisku Delivery Driver, w ofercie dostalem taka informacje. Quarterly bonus based on individual performance – up to £320 gross Chcialem sie dowiedziec jak to wyglada w rzeczywistosci? Prosze podac jaki jest sredni koszt wynajmu pokoju w Hatfield?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filipARTpl
tak, sa bonusy kwartalne i zalezy to w glownej mierze od tego, jak caly oddzial sie spisuje, a w malej czesci od Ciebie (od obecnosci, a raczej nieobecnosci). Ostatnio dostalismy po 170-190 na glowe, wyplacane sa bardzo regularnie. Co do pokoju to proponuje poczytac ten watek, albo zajrzec na www.hatfield.pl w dzial Forum... bylo poruszane z milion razy!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaluśka
Czy mam szanse dostac jakas posade w Ocado jesli moj angielski jest bardzoo mizerny? Prosze o szczere odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adik85
Witam.Czy ktos pracujacy w Ocado moze powiedziec mi z czego wynika poslizg w rekrutacji przez agencje SGI w Katowicach?Czy nadal Ocado nie przyjmuje innych pracownikow (poza frameloading)Poiwexziano mi ze pojade w polowie wrzesnia.Teraz okazuje sie ze jednak w pazdzierniku,dokladnie nie wiadomo kiedy.Macie jakies info odnosnie rekrutacji w Ocado?Czy sa jakies nowe przyjecia?Z gory dzieki za informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×