Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość heaventime

rossmann czy natura???

Polecane posty

Gość acheti
NATURA!!!!!! W Rossmanie nie ma samoopalaczy (!) i mojego ulubionego lakieru do włosów L'Oreal Invisi FX. A w Naturze są. I wystrój ładniejszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowestare
zdecydowanie rossmann, dziewczyny mile i nie chodza za toba i nie stekaja a pomoc, a co pani szuka z natury po czyms taim od razu wychodze i swoja droga wyszłam i znalazłam lepsza droge do rossmanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niljha
Rossman bo mają Alterrę i Isanę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rossmann, bo większy wybór. Natura, bo więcej tanich i interesujących marek typu essence, pierre rene.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama gula
Zdecydowanie Rossmann!! Tam przynajmniej ekspedientki rozumieją znaczenie słów "sklep samoobsługowy" i nie naskakują na ciebie z durnymi pytaniami "w czym mogę pomóc?". Oglądam spokojnie, a jeśli potrzebuję pomocy SAMA O NIĄ PROSZĘ! Poza tym jest naprawdę tanio, i mają rewelacyjną markę Alterra (czy jakoś tak ;) Z nachalnym zachowaniem ochrony sie nie spotkałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez długi okres czasu chodziłam tylko do Rosa, z wielu rzeczy musiałam zrezygnować bo nie było produktów danej firmy w ofercie, przyzwyczaiłam się że np. nie kupię wymarzonego eyelinera z Esence, aż przed moimi oczami wyrosła w mieście Natura. Poszłam i miałam mieszane uczucia. Wchodziłam "anobotak". Gdy zobaczyłam eyeliner z Esence oczy zrobiły mi się wielkie jak jednozłotówki i chyba przez dziesięć minut stałam i wpatrywałam się w niego. Aż usłyszałam skrzekliwy głos "mogę w czymś pomóc". Nie byłam przyzywczajona bo w Rosie nikt tak nie atakuje to klient prosi kogoś by pomógł coś znaleźć i doradzić. W Naturze sunie za mną spojrzenie ochroniarza i ekspedientki... Usłyszałam kiedyś "taka gówniara i ile kupuje". Chyba miałam nie słyszeć ale i tak usłyszałam. Chciałam pokazać im dowód z którego można było wyraźnie odczytać że jestem przed trzydziechą. Ros o wiele lepszy. Idę i patrzę co ciekawego jest, a przy Naturze wertuję ofertę milion razy by wiedzieć po co idę, zabrać to, zapłacić i jak najszybciej z tamtąd wyjść. Przebrzydła atmosfera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkie kobitki, a może i panów! Na rynek polski weszla nowa firma internetowa, zajmująca się sprzedarzą perfum (czyli powyzej 16% zaperfumowania, a nie mniej jak w drogeriach) oraz środki czystości do domu. Wkrótce również inne rzeczy. Wszystko w najwyzszej jakosci i w niskich cenach. Dołączając do firmy zyskuje sie 30% znizki na WSZYSTKIE produkty, nie ma żandych umow, nic się nie traci. Można kupować rzeczy dla siebie, rodziny, znajomych, do domu ( bo przeciez kazdy musi czasami posprzątać). Można zaoszczędzić, a i zarobić spore pieniądze polecając dalej firmę i produkty . Jeżeli ktoś byłby zainteresowany, proszę o kontakt i myślę, że przez skype czy ewentualne spotkania dałoby się wszystko jasno wytłumaczyć. Coś w podobie FM, ale znacznie lepsze i bardziej zyskowne! Ja sama przeszlam z FM, do tej wlasnie firmy. Także drogie panie i panowie, proszę śmialo pisać i pytać o wszelkie informacje, dogadamy się i będziemy działać w tym świecie bez pracy!! Piszcie tu: aniaz78@wp.pl Pozdrawiam gorąco ! Buziaczki !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żaden Polak nie kupuje w tej żydowskiej firmie jaka jest rossman tylko polskie drogerie daje 1zl więcej za szczoteczke ale Polakowi 100 razy wole nature

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka443
W przypadku chemii i kosmetyków to ja najchętniej szukam promocji w Rossmannie. Dobra jakość za niezłe pieniądze. Właśnie sprawdzałam wczoraj ich gazetkę online na www.rossmann.okazjum.pl i kilka rzeczy będzie w kuszącej cenie. Tak sobie myślę nad elektryczną szczoteczką bo mają za dość małe pieniążki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Między sieciówkami nie ma zbyt dużej różnicy, ale na forum gowork można się przekonać, które jest lepsze, choćby przez atmosferę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli szukasz przystępnych cen oraz szerokiego wyboru asortymentu to polecam tobie stronę internetową http://www.cozacena.pl/ Tu bez wychodzenia z domu oraz stania w kolejkach możesz sobie porównać ceny interesujących ciebie produktów. Szybko sprawnie wystarczy kliknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam jestem chłopakiem nie wytrzymałem i musiałem podzielić się ze wszystkimi tą informacją polecam tylko ROSSMANN Natura to nie chce wysławiać się brzydko lecz chciałbym bardzo zamawiałem dziś perfumy na mikołajki miało dotrzeć w 4 dni mówie 4 dni! a dotarło dopiero w 7 dniu jeszcze jedno dzwoniłem i zamiast powiedzieć że moge sb wybrac perfumę jaką chce i za tą cenę ta "pani"powiedziała nie wysyłka dotrze dopiero w 7dniu i na co ta perfuma pytam jeśli jesteś mądry wybierz ROSSMANN piszę grubymi literami a nie tych nawet nie chcę napisać tej nazwy.... jeszcze raz pomyślcie i do nie jest tak ze ja piszę nie prawdę wręcz przeciwnie to CZYSTA PRAWDA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×