Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lilien

jakich kosmetyków essence używałyście?

Polecane posty

uzywam korektora i cienia w musie :) obydwa super tylko..ze cien roluje sie gdy naloze go zbyt duzo ..a korektor troche trudno wykrecic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli macie ochotę na kosmetyki essence prosto z niemeic zapraszam na stronę http://www.drogeria4u.com Wkrótce w sklepie pełna oferta kosmetyków pielegnacyjnych i kolorowych tej marki. Także kosmetyki Catrice propdukowane również przez firmę Cosnova producenta Essence. Załóż konto i zamów co cię interesuje nawet jeśli nie ma tego jeszcze w ofercie. Zapraszam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja używam pudru w kulkach - jest rewelacyjny!!!!!!!!!!!!!!!!! Wzyciu nie miałam lepszego pudru w kuleczkach, super efekt rozświetlania, trzyma sie cały dzien od 7 do 19. mam tez błyszczyk powiekszający usta też super - miętowy usta po nim fajnie \"puchną\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak tak, dzieki za link jakiś czas temu szukłam bazy rozświetlającej od tej firmy Catrice a u nas jej nie widziałam. Babka zaraz odpowiedziała mi na gg co i jak i już robie zakupy. Normalnie zrobiłaś mi prezent tym linkiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullshit - ciesze się że podoba Ci się mój sklep a na gg rozmawiałaś ze mną :D Dzięki za zamówienie, pozdrawiam i zapraszam znów ;) Aha a lielien dziekuje za poruszenie tematu essenca - sama nie miałam śmiałości robić sobie reklamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilien
mnie najbardziej interesuja kosmetyki do paznokci. coś jest szczególnie warte polecenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilien masz extra duży zestaw najróżniejszych odżywek, olejków i super sa sztywty odżywcze, zmiekczające skórke itp Do tego są bardzo praktyczne w użyciu i ekonomiczne. Sa super plasterki ratujące złamany paznokieć i duży wybór kolorowych lakierów. Oglądnij na www.essence-cosmetics.de Tam jest pełna oferta. A potem zapraszam tylko do mnie ;) Na sklepie masz nr gg, jesli czegoś nie rozumiesz po niemiecku przetłumaczę Ci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość judytkaaa
Mam odżywkę do paznokci 5000express w markerze.Po prostu cudo. Ale trzeba nakładać na paznokcie systematycznie. I mam teżcalcium gel - odżywkę do paznokci.Równie dobra jak poprzednia,wspaniale wzmacnia paznokcie tylko jest bardzo mało wydajna. Posiadam także lakier z mikrokryształkami barwy mlecznej, długo utrzymuje się na paznokciach, fajny jako baza pod kolor. A z innych kosmetyków essence to mam błyszczyko-balsam który super pachnie i usta są po nim gładziutkie,kredke do paznokci-totalny niewypał, żel do rzęs i brwi- super nabłyszcza oraz poczwórne cienie-nie jest to rewelacja ale mają bajeczne opakowanie. No to by było na tyle. pozdro i miłych zakupów życze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemota
Blyszczyk do ust bezbarwny _ w ogole sie nie klei, ale troszke wysusza usta, dlatego uzyywam tylko na wieksze wyjscia. Kredka do oczu Metallic - zlota - swietna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mary jane zawsze blisko
ja mam zmywacz do paznokci kokosowy uwaga, mozna wypic przez pomylke tak slicznie pachnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja używałam lakieru do paznokci i byłam zadowolona. Był trwały, miał ładny kolor, szybko schnął, miał dobrą konsystencję i szybko się rozprowadzał. Lakier był z brokatem, którego było całkiem sporo, pozostawiał na paznokciach fajny efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×