Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

przeniesienie

okoliczności pierwszego razu

Polecane posty

[28.01] 13:10 ...malinka22... planowany czy nie planowany ale atmosfera konkretna musiała być. u mnie lato, jeziorko, kocyk gdyby nie bolało to mogłabym rzec że przebiło wszystkie moje wyobrażenia [28.01] 13:12 ...malinka22... oczywiście w nocy po północy [28.01] 13:28 tezire ja miałam duzo prób. Z miesiąc nie mogłam się przełamać,ale chodziło o psychikę, jak się odblokowałam to nie bolało i juz za drugim razem mogłam się cieszyć ze zbliżeń. [28.01] 13:28 tezire zrobiliśmy to z chłopakiem w domu, bo najcieplej, miekko i bezpiecznie [28.01] 13:30 Mia* planowany, było do kitu, zero krwi i mały ból. u niego w domu. naaprwde nieudany pierwszy raz, drugi, trzeci czwarty, piąty też nie.... jestem z nim do tej pory i jest o nieboooooooooo lepiej [28.01] 13:51 Jest cudowna Mój pierwszy raz był zaplanowany oczywiscie..To stało sie w poprzedniego Sylwestra...wynajelismi sobie pokoik w hotelu.Ja bardzo sie denerwowałam i przez cały czas byłam spięta i do tego bolało i to dość mocno...Ale za to stało sie to z kimś,kogo kocham do dziś...Teraz nasz seks jest cudowny...pełen uczuć i bliskości!I nie uprawiamy go często,więc jest traktowany jak ceremonia! [28.01] 13:52 Jest cudowna Mój pierwszy raz był zaplanowany oczywiscie..To stało sie w poprzedniego Sylwestra...wynajelismi sobie pokoik w hotelu.Ja bardzo sie denerwowałam i przez cały czas byłam spięta i do tego bolało i to dość mocno...Ale za to stało sie to z kimś,kogo kocham do dziś...Teraz nasz seks jest cudowny...pełen uczuć i bliskości!I nie uprawiamy go często,więc jest traktowany jak ceremonia! [28.01] 13:56 bbubusia moj pierwszy raz.. totalna kicha;( ale... ale dalej jestesmy razem i teraz jest wspaniale! to bylo u mnie. 161cm 14.01- 62kg cel-----55kg nie poddam sie! Dla Ciebie tez:* [28.01] 14:24 ...malinka22... u mnie pózniej kazdy kolejny raz był lepszy od poprzedniego!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aei
heh, zaprosił mnie na oglądanie filmu u niego w domu, to było czwarte spotkanie, nawet nie pamiętamy co to był za film ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×