Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość stringunia

Mikro stringi - gdzie kupić??

Polecane posty

Gość stringunia

Cześć, wiecie może gdzie kupić takie malutkie stringi, takie mikrostringi najlepiej transparentne albo takie stroje kąpielowe z samych sznureczków. Mój facet marzy sobie żeby mnie w takim czyms zobaczyć a ja nie wiem gdzie to kupić. macie może jakies adresy albo producentów tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stringunia
a w polsce nie ma nic?? jakiegoś dystrybutora albo czegoś podobnego? ja nie wiem jak szukać w goglu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile masz lat
? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggfghnhnhmmn
a w sexshopie?? nigdy nei byałam ale pewnei są takie mikro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stringunia
16 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fogjofjogj
mnei dla odmainy interesują stringi z paskeim z pereł :) kiedyś tu takie dziewczyny wynajdywały... a ja nie umiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ohoho...ho
Czego to sie dla faceta nie robi? BO ON CHCE :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ohoho...ho
Czego to sie dla faceta nie robi? BO ON CHCE :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bielizna
Gość Gosia5656
@jest taka strona ha ha :D do Autstralii trzeba przynosić się żeby kupić. C-stringi też nie wiedziałam o tym, dzięki)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ExpertD
No widzicie panie - nie widzialyscie anin nie slyszalyscie o takich rzeczach, tak jak 90% Polek, a uwazacie, ze znacie sie na modzie i mozecie krytykowac wszystko i wszystkich dookola. Polska to zascianek w kazdej dziedzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka_Mała
@ExpertD eee-tam, Panie eksperci. Też nie wiedziałam co to jest stringi-C, ale co z tego? Nie wiem dużo różnych dziwnych rodzajów bielizny (zwlascza erotyczną) bo tym tematen po prostu nie interesuję się (pewnie jak i moje przedmówcy). Dlatego nie uważam że kobiety powinny wiedzieć coś na ten temat. :) ale ciekawostki przejrzałam co to jest stringi C. dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opinie na ich temat z tego co widze sa podzielone. Mnie osobiscie one zaciekawily ale na zasadzie kupienia ich dla jaj, niz raczej do codziennego uzytku... wpisalam w google i pierwszy wyskoczyl mi taki sklep http://www.sisi.pl/bieliznaerotyczna/c-string---bow/id/4100/ haha jest nawet opcja ''z dziurka''. czy jest tutaj ktos kto juz takie ma ?????? chcialabym znac opinie uzytkownika takich ;p chce je potraktowac jako cos kupionego dla jaj na 1 raz ;p ciekawe co powie na nie moj facet :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia-ze-wsi
po co takie coś kupować? nie rozumiem ludzi!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franek88
ktoś pytał o bielizne z perłami to - chyba firma Braccli, ale tego w Polsce nie ma. a bikini super ma firma Flamme - i niektóre też odważne. to chyba jakaś nowa marka, ale moja żona wniebowzięta -- i ja też :D https://www.flamme.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×