Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anita z farbą

malowanie

Polecane posty

Gość anita z farbą

Farba po wyschnieciu platami odchodzi os ściany, co robic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anita z farbą
nikt mi nie pomoze, moze jest tu jakis facet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrych wieści nie mam: ściany do wymycia, wyskrobania, zagrunotwania, wypełnienie ubytków, znowu unigrunt i dopiero malowanie. Nie przygotowałaś ściany wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zajrzałam :) Witaj :D🖐️ Opowiem Ci w wolnej chwili via mail, co tam się nawyrabiało. Niestety bez zmian :( Ale nigdy tak nie było, żeby jakoś nie było, prawda? Może już za m-c zamieszkam w wynajętych metrach kwadratowych. Albo pizgnę to wszystko za kilka m-cy i pojadę osobiście Twego kociołka szukać ;) Cieszę się, że wróciłaś do świata elektryczności ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anita z farbą
Tink wielkie dzieki, jest tylkjo jeszcze taka sprawa ze to sa tylko 2 miejsca gdzie te farba odchodzi. Pierwsze przy kontakcie a drugie przy kaloryferach, boje sie zatem, ze jak zaczne zdzierac to mi zejdzie cala sciana. Ja wymuyslilam, ze zagipsuje go no i potem pokryc unigruntem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anita z farbą
Ludzie nikt nie malował domu ? pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sciany sa
tłuste :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sciany sa
jest bodajrze takie mydło a najlepiej to idz do skelu z farabmi pędzlami itd i zapyatj sie o porade oni sie tam znają. ps jezeli faraba odpada to zle masz przygotowana sciane do farbowania. Sciana jest tłusta i trzeba ja odtłuscic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anita z farbą
dziekuje i tak wlasnie moze byc przy kontakcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anito :))a nie masz w tych miejscah wilgoci?? czasem odchodzio farba jak nakłada sie za gruba warstwę :)) wiesz zakup no ty to mydło bo rzeczywiscie ściana moze być tłusta a potem posmaruj ją unigruntem :)) to powinnoi zadziałać :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×