Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość strach sie bac

ile kosztuje przebukowanie biletu w wizzair??

Polecane posty

Gość strach sie bac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelaaa
chyba tyle ile wynosi roznica midzy kwota biletow kiedy kupilas a tym ile kosztuja w momencie przebukowania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak wjechalas
a co to znaczy ''przebukowanie'',bo nie ma tego słowa w słowniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy...czy
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chyba 50 funtów
Na stronie wizzair.com poczytaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To już wiesz
przebukowanie jest to zmiana terminu na inny niż mamy na bilecie lotniczym n wykupilismy bilet na konkretna date ale wyskoczyło coś w domu i chce sie wrócić wczesniej to idzie sie na lotnisko przebukować bilet na termin wczesniejszy czasami za dodatkową niestety opłata:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40 funtow w jedna strone
niestety :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40 funtow w jedna strone
a to wizzair, myslalam ze ryanair. W wizzair zmiana lotu online to 26 funtow, telefonicznie 38 funtow - takie podaja opcje na swojej stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola _lola
kupilam juz bilet ale chcialabym, zmienic date wylotu, czy ktos sie orientuje czy oprocz kwoty za zmiane lotu tzw koszt przebukowania (ok 150zl) trzeba jeszcze zaplacic roznice w cenie biletu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaha dobre o tej
na pewno trzeba zaplacic roznice!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola _lola
Jesli to prawda ,to lepiej oplaca sie kupic nowy bilet:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak to jest z tanimi
liniami lotniczymi. tanio to jest tylko wtedy jak sie trzyma co do planu a jak chce sie cos zmienic to juz bardziej oplaca sie kupic nowy bilet. no ale,na tym wlasnie zarabiaj tanie linie lotnicze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak to jest z tanimi
liniami lotniczymi. tanio to jest tylko wtedy jak sie trzyma co do planu a jak chce sie cos zmienic to juz bardziej oplaca sie kupic nowy bilet. no ale,na tym wlasnie zarabiaj tanie linie lotnicze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasica9876
jeżeli zmieniam bilet na inna datę to płacę jedynie za zmianę czy również też za bagaż ? proszę o szybką odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłem bilet lotniczy w dwie strony lecz coś mi wypadło że musiałem wrucić do domu wcześniej zadzwoniłem i zapytałem jaki by był koszt przebukowania biletu i powiedziała mi że 140 złoty to oczywiście podziekowalem i kupiłem bilet za 68 zoty z Sztokholmu do Gdańska i jeszcze miałem tamten wczesniejszy w dwie strony i wykorzystalem go na powrót do Sztokholmu wiec lepiej kupić nowy bilet niż dzwonić i czekać aż ktoś łaskawie odbierze telefon bo z tym też jest problem i tracić więcej pieniędzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie sie nie oplaca, lepiej kupic nowy bilet. Duzo tracisz a jeszcze placisz bardzo duzo za telefon do nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nieprawda, że zawsze wychodzi drożej. sprawdzałam na stronie wizzair i zmienili opłaty za przebukowanie i teraz jest od 10 do 60 euro za zmiane daty i 45 euro za zmiane pasazera. z tego wynika, ze ja placac 100 zł za bilety w dwie strony zmieniajac date na obu zaplace 50 zł (bo biorą 50 % ceny biletów) a za nowe bilety zaplacilabym kolejną stówę (bo cena na szczescie jest taka sama nowych biletow, wiec nie musze doplacac zadnej roznicy). moglabym oczywiscie poleciec dwa razy bo to i tak korzystnie ale czy praca mi na to pozwoli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×