Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

malusia s

gdzie moge kupić takie buty - może któraś z was gdzieś takie widziała ??

Polecane posty

Gość afra
powiem tak- sklepy New Look maja swoje strony, zerknij, poszukaj, bo mam wrazenie ze troche idziesz na latwizne-podaj bratu adres...i bedzie wiedzial gdzie tego szukac. Ja nie jestem ani posrednikiem ani tez sprzedawca, sklepy widzialam ale nei jestem tez zainteresowana wysylaniem wszystkiego z irlandii do polski - teraz jestem na etapie pomagania bratu wiec sadze ze i Twoj brat moze pomoc ci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afra
nie obraz sie ale nie jestem w stanie pomoc wszystkim ktorzy o to prosza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niee brat odpada - prosiłam już zresztą on nie ma czasu wyjść do pubu więc do londyny nie ma czasu jechać - :( . Wiem że nie chce ci się wysyłać - bo i zależy też za ile mi je sprzedasz - a poza tym ja chciałam cie prosić o wystawienie na jakimś typu allegro ale niekoniecznie - nie żebym sie narzucała - ale w Polsce nie dostane tych czerwonych które tak bardzo mi sie podobają i praktycznie spradwzą sie jako zamaskowanie blizn :( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co afra powiedziała że nie chce jej sie szukać - a może któraś kobietka widziała gdzieś podobne - ;) poprosze o opinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afra
nie chce mi sie bo i tak mam duzo zajec a jestem w trakcie poszukiwan dla brata! moze umiesc prosbe na watku dla ludzi przebywajacych poza POlska:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja nie wiem gdzie takie cos umieścić - tzn na jakim forum :( i kto odpisze :( pewnie tylko ty ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afra
jak to ghdzie-tu na kafeteri tez jest dzial Zycie zagranica! a do tego jest wizaz-tam tez mozesz sie oglosic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×