Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JAKKAKAKAKA

corka rafalskiego

Polecane posty

Gość JAKKAKAKAKA

i jacek... super watek w klanie, moglabym ich non stop oglADAC :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppppppppppppppl
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pije herbate
a oni mają romans?? ile ta mała ma lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moti
Ej to prawda co piszecie.jacek ma romans z ta dziewczyna?a on chce z nia byc?Ladna czy nie?dlugie nogi seksi wole pewnie ja niz nudna beate.A beata wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nie mają romansu.Ona bardzo chce,nawet się z banku zwolniła,żeby Jacka nie spotykać,odrzucił ją.Ale umówili się na jutro.Może się coś wykluje z tego. Beata po chorobie ciągle się wydziera,traci panowanie nad sobą.Już dawno(jak tylko wróciła ze szpitala)oskarża Jacka o romans z Karoliną. A Karolina?Malutka jest,niewiele wyższa od Jasia,chociaż trzeba przyznać,że jest ładna.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamyk zielony..
Juz w Klanie widzę ze robi sie Moda na ZSukces. Aczkolwiek przeszłam juz etap fascynacją Klanu , Iklp seriali t teraz mnie za mmurowało. Beata miała Rafalskiego = Jaś. Beata ma jacka = małgosia Rafalski = Karolina I teraz jacek z Karoliną? Boze przeciez to śmieszne. jacek pewnie nienawidzi rafalskiego i związałby się z jego córką? czy nieuwazacie ze to jest chore? czemu to oglądacie? od momentu jak łebkowska powiedziała cos przestałam oglądać. Powiedziała o M jak Miłośc ze siedza i sobie tworza jakieś bzdury a skoro wy oglądacie to oni nadal będa te bzdury tworzyć. jest popyt to i jest podaż. A wy namietnie oglądacie, podnosicie oglądalnośc a ona się cieszy i siada i wymysla ze moze by Pyrkosz przespał się z Hanka a moze simona z markiem? dajcie spokój,:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej no nie róbcie sobie jaj
przecież ta karolina to jeszcze dzieciak... nie dałabym jej więcej jak 13 lat (tej aktorce co ją gra), a niby i le ma lat????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyk zielony,każdy ogląda,co mu się podoba!Nie narzucaj nam swojego zdania!:) Ile lat ta aktorka ma to nie wiem,ale w \"Klanie\" już studiuje.Ekonomię.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej no nie róbcie sobie jaj
no to jestem w szoku, bo dziewczynka, która gra Karolinę Rafalską nazywa się JAGODA STACH (rodzona siostra Hani Stach tej z Idola) i urodziła się 26 grudnia 1983 roku a ja poważnie myślałam, że ma ze 13 lat:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakkakak
dzis ogladam :P mogliby ich tylko dawac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuup
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piję codziennie alkohol z ewą
brzydszej aktorki nie widziałam od karolinay: oczy dwa małe kamyki osadzone przy nosie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moti
na miscu jacka nawaizal bym romans z ta mloda.TA beata taka dziwna.z tamta mloda,to bym sie kochl,claowal,ale bez dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona już występowała w klanie
10 lat temu, jak Rafalski miał romans z Beatą - to była ta sama aktorka, tylko, że miała ze 13 lat. Niesamowiete, że po tylu latach wróciła do serialu. Moim zdaniem stosunkowo dobrze gra , a już zwłaszcza w porównaniu ze starymi wyjadaczami - Trojanowską, "Ryśkiem" (ło matko!), nawet gra lepiej od Beaty (Naruszewicz). Moim zdaniem jest ładna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest coś takiego
ja zaczęłam oglądac Klan własnie dla tego wątku :) Już myślałam, że z romansiku nic nie wyjdzie, tymczasem sie pocałowali, a Jacusiowi nie chciał stanąc przy seksie z żoną :P Czekam na jeszcze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddaaddaa
he he karolka w ciąży jest z jacusiem ;d ciekawe co na to beatka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też jestem ciekawa,co na to,Beatka? Może jakoś mu wybaczy?Ostatecznie też ma Jasia za panny....... Tylko,cholera,tam była inna sytuacja.Beata zerwała z Jackiem i związała się z Rafalskim,a tu zdrada w trakcie trwania małżeństwa....... I co za ironia...Zdradził z córką Rafalskiego!I ta ciąża.....Szok! ♥♪♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskooookaa22
ta Karolina jest brzydka :o widziałam przypadkiem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi,hi,hi ciekawe,jak taki kurdupelek tzn.Karolina będzie wyglądać w ciąży.........:D Szczególnie w ostatnich tygodniach.Przecież brzuch będzie jej sięgał do nosa:O ♥♪♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I was born to be Dorn
lo matko swinta!! ale porazka :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a juz wiem :) a co było pokazane ?? czy po prostu tak Klanowo to wyszło ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście,że było pokazane \"klanowo\":D Przecież to nie jest serial o tematyce erotycznej:D Pokazali ich w łóżeczku,po wszystkim i tyle :P Dzisiaj Karolina zakomunikowała Jackowi(bo żadnych sprzeciwów nie życzy sobie),że ten zostanie ojcem.Jackowi jakby ktoś przywalił w łeb.A jaką minę zrobił.........:P ♥♪♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreee
Ta karolina to wredny karzeł!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×