Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lamcia

Siedze w Anglii bez pracy..bez sensu to wszystko

Polecane posty

Gość lamcia

szukam i szukam od 1,5 miesiaca i nic..wszyscy tylko obiecuja ze zadzwonia i zonk.. w lutym pewnie bedzie to samo, zastanawiam sie czy nie zjechac do domu na luty.. chłopak za mna czeka steskniony, a ja tu bez sensu gapie sie w monitor.. Jak myslicie kiedy zaczyna byc lepiej z praca? Bo słyszałam ze marzec..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moge ci tylko tyle powiedziec ze najgorzej z praca to jest w okresie wakacyjnym bo zjezdzaja studenci z calego swiata. generalnie po swietach zaczyna sie troche rozkrecac ale wszystko zalezy od tego gdzie i czego szukasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamcia
a ja słyszałam ze w wakacje jest bardzo duzo pracy, kolezanka miała pełno ofert. Ja mieszkam niedaleko Sheffield...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To siedź dalej
może pracodawca do ciebie sam zapuka :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamcia
myslisz ze nie szukam tylko siedze jak ksiezniczka?? odwiedziłam wiecej miejsc niz ty w anglii widziałas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w Sheffield akurat jeszcze mnie nie bylo ale sadze ze nie moze byc tak zle. napewno masz mniejsza konkurencje niz w Londynie wiec powinnas z tego skorzystac i wziac sie za AKTYWNE szukanie pracy. to ze zajdziesz w pare miejsc i czekasz az zadzwonia to jeszcze nie jest gwarancja sukcesu. moze bede brutalna ale znam pare osob ktore przyjechaly do Londynu, 2 razy w tygodniu wyszly na miasto po gazety z ogloszeniami lub przejechaly sie pod sciane placzu i narzekaly ze nie ma pracy. jakiej pracy konkretnie szukasz? masz dobrze napisane CV? komunikatywny angielski? jesli nie masz sprecyzowanych oczekiwan i czekasz az cos sie samo trafi to raczej ci sie nie trafi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zajrzyj sobie na www.reed.co.uk chociaz nie wiem jakiej pracy szukasz ale moze akurat cos znajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprobuj tez TNT i inne lokalne gazety jak Loot albo Trade IT (w Sheffield oczywiscie moga byc jeszcze inne). w Evening Standard jest sporo ogloszen. poza tym warto zarejestrowac sie we wszystkich mozliwych agencjach bo to zwieksza perspektywy na prace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamcia
mam dobre cv z polski, tam byłam ksiegowa, angielski dos komunikatywnie, gdzie daje cv to chca szukac mi pracy w zawodzie, a ja moge wziac byle co.. byle jakas kasa wpadła..chyba tym cv sobie popsułam, mysla moze ze jak siedziała w biurze to nie dam rady pracowac fizycznie..ale sie myla. CzaSAMI SŁYSZE ZE GDZIES PRZYJMUJA, PĘDZE, A NA MIEJSCU MÓWIA, Sorry nioe przyjmujemy..nie wiem o co chodzi w tym wszystkim..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyslij mi to CV (jesli masz ochote oczywiscie). ja akurat siedze w biurze wiec wiem mniej wiecej czego wymagaja. poza tym nie powinnas szukac czegokolwiek skoro masz doswiadczenie w administracji. moze rzeczywiscie uwazaja cie za \"overeducated\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamcia
nie mam na dysku tego cv, wiem ze wymagaja program sage, ale nie wiem czy bym chciała dostac sie do jakiegos biura, nie czuje sie az tak silna z angielskim..poczekam jeszcze tydzien i chyba wróce w marcu.Szczerze to juz mi na tej anglii nie zalezy, uznam to za przygode..ale dzieki za informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie musisz byc od razu ksiegowa. sa stanowiska nie wymagajace SAGE np moje. ja tez powinnam zrobic SAGE 50 zeby pracowac w zawodzie ale na razie pracuje jako Pension CSR i nie wymagali ode mnie Bog wie czego. jesli poszukasz w ogloszeniach stanowiska Administator powinnas z latwoscia sie zalapac. na takie stanowiska przyjmuja tutaj mlodziez po ich szkole sredniej tj 17-18 latkow. nie powiesz chyba ze maja wiecej doswiadczenia od ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość london boy
pod kazda prace powinno byc osobne CV,jezeli zadowoli cie prca fizyczna to wiadomo ze z doswiadczeniem ksiegowej nikt ci nie wezmie. Swoja droga 1.5 miesiaca to jeszce nei tak strasznei dlugo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
latwo sie poddac - ale to mozesz zrobic w kazdej chwili na twoim miejscu sprobowalabym od nowa. daj sobie jakis czas np do marca ale przez ten okres naprawde postaraj sie znalezc cos innego niz dotychczas i podnies poprzeczke wyzej. jezeli zrezygnujesz juz teraz to szkoda twojego siedzenia do marca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamcia
dzieki za wsparcie, nie spodziewałam sie odzewu kogos tak konkretnego. Faktycznie mam wieksze doswiadczenie, ale chyba w tych wypadkach biurowych najbardziej chodzi o angielski.Widze ze Ty znasz go bardzo dobrze.. ja niestety nie.. i to mnie tez ogranicza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oto przykladowa oferta z reed\'a. uwazam ze spokojnie bys sobie poradzila Branch Administrator« Previous job | Next job » Agency: Reed Employment Sheffield Location: Sheffield, South Yorkshire Salary: £11,000 - £12,000 per annum Job Type: Permanent Date: Just added Applications: 1 Ref: 11113856 A national retail outlet is looking for a branch administrator for their site in Drakehouse, Sheffield. You will be responsible for processing customer orders and payments via their in-house system. The right candidate will have accurate data entry skills and ideally an office background. You will be based in a customer facing area and may be required to answer basic quiries from customers so customer service skills would be beneficial also. The hours of work will be 37.5 between 9.30am and 8pm and will include weekends. To apply, please click the Apply button below and I will contact you within 4 HRS to give you an update on your application. Applicants must be over 18 as you will be dealing with financial information.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie kazda praca wiaze sie od razu z obsluga klienta. jest wiele pozycji tzw back office gdzie ucza cie kilku procesow, masz 2 lub 3 dodatkowe aplikacje i tluczesz w kolko to samo. wazne jest tylko zebys sie tego nauczyla. w kazdej pracy zapewniaja szkolenie - nawet jesli przechodzisz z jednego departamentu tej samej firmy do drugiego to szkolenie jest obowiazkowe. nikt nie wymaga cudow na kiju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamcia
weszłam na ta stronke co mi podałas i sledze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamcia
własnie tam weszłam..moze cos sie znajdzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jak ci idzie? wstukaj sobie w googlach ponizsze agencje - przynajmniej kilka z nich powinno byc w Sheffield -Office Angels - Key Recruitment - Fish4jobs -Lucy Bristow -Hot Recruit - Pamela Neave najlepiej wyslac mnostwo aplikacji przez reeda bo pod niego sa podpiete inne agencje wiec twoje szanse sie zwiekszaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość valerianaszkoda twojego trudu
pani lamcia woli sobie sieeedzieć i popatrzec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość valerianaszkoda twojego trudu
i może-coś-się-znajdzieeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość valerianaszkoda twojego trudu
marny trud, ale oby więcej takich ludszi jak ty na świecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze mam problem z linkami do pierwszego wpisz sobie Keyword -administrator i location - Sheffield wtedy powinno zadzialac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na kafe...
daj spację albo enter po wklejeniu linka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×