Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

panna dzeszczowa

fryzjer a ciąża

Polecane posty

ja kończe 12 tydzień, pytałam lekarki czy moge zrobic pasemka - żadnych przeciwskazań.... więc jestem znowu śliczna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kfiatuszek22
ja robilam sobie pasemka na odrosty na foli i wyszlo dobrze jestem zadowolona i chce isc przed koncem ciazy znowu to powtorzyc pozatym nie wierze w te wszystkie przesady ktore wypisuja w internecie czytajac to idzie sie usmiac albo jak kto woli rozchorowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kfiatuszek22
nie wiem czy juz pisalam bo sie pogubilam w tym wszystkim ja radze ci isc do lekarki i poprostu zapytac mysle ze teraz juz mozna ja po niecalych 3 miesiacach poszlam oczywiscie jest ryzyko ze moze nie wyjsc tak jakbys tego oczekiwala .wiec mysle ze jesli ciaza przebiega prawidlowo i czujesz sie dobrze wszystko wyjdzie i bedzie OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szatynka85
dziękuje wam za pmoc..bylam u fryzjera i wyszly mi piekne pasemka nawet kolor byl taki sam jak zawsze :))niepotrzebnie sie denerwowalam bo wszystko wyszlo ok!!!!Dlatego nie wierzcie w te wszystkie przesady na temat farbowania w ciazy ktore wyczytacie w internecie tylko dbajcie o siebie nawet w ciazy....POZDRAWIAM PRZYSZLE MAMY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kfiatuszek22
mam pytanie co sadzicie o stosowaniu kremow brazujacych itp. w ciazy? sa jakies przeciwskazania? ja jestem w 24 tyg. ciazy czuje sie dobrze ale przed ciaza nie zalowalam sobie solarium teraz nie moge sobie pozwolic na nie wiec wpadlam na pomysl zeby kupic jakis balsam krem samoopalacz czy nie sa szkodliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kfiatuszek22
jestem w 24 tyg ciazy.przytylam 6 kilo troszke sie martwie bo to niewiele patrzac na to ze przed ciaza bylam szczuplutka teraz waze 60 kilo wszyscy wokol mowia ze nie widac po mnie ze jestem w ciazy a ja uwazam ze mam maly brzuch:( a to juz prawie 7 miesiac co wy o tym sadzicie?moze przesadzam ale zaczynam sie zamartwiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aisa 18 tc
mój lekarz powiedział, że fryzjer to po 16 tyg. ciąży. nie wczesniej... wiec mozna tyle odczekac dla dzidziusia... tylko efekt moze byc rozny... a co do opalania to podobno zadnego, kremów tez nie...czyli w to lato będę białaskiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×