Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ameli

zolty kolor w tym sezonie????

Polecane posty

Gość ameli

czy w tym sezonie wiosna-lato modny jest kolor zolty???pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O kurde tylko nie to
!!! Podobno "musztardowy" będzie modny:O , czyli inaczej sraczkowaty... To chyba pochodna żółtego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona123454
ciuchy w złotym koloże to najgorsze co moze być!!!! laski czy wwy oczu nie macie latacie za ta beznadzejna modą. i sie dziwicie że ludzie na was dziwnie patrzą i tylko gadacxie co sie kurwa patrzysz,no cóż żadko sie widuje kosmonaute na ulicy , to sie patrzymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona123454
ciuchy w złotym koloże to najgorsze co moze być!!!! laski czy wwy oczu nie macie latacie za ta beznadzejna modą. i sie dziwicie że ludzie na was dziwnie patrzą i tylko gadacxie co sie kurwa patrzysz,no cóż żadko sie widuje kosmonaute na ulicy , to sie patrzymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona12344
ciuchy w złotym koloże to najgorsze co moze być!!!! laski czy wwy oczu nie macie latacie za ta beznadzejna modą. i sie dziwicie że ludzie na was dziwnie patrzą i tylko gadacxie co sie kurwa patrzysz,no cóż żadko sie widuje kosmonaute na ulicy , to sie patrzymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missmarta
zdaje mi się, że w temacie topiku pojawia się kolor ŻÓŁTY, a nie złoty... bo ŻÓŁTY owszem, będzie modny w tym sezonie - wiosnę mam na myśli. I mam na myśli różne odcienie żółtego: od rozbielono-maślanego, poprzez taki żonkilowy, kanarkowy, na cytrynce skończywszy. Moją faworytką jest żółć lekko rozbielona, lekko pastelowa, ale też nie taka maślana... trudno mi określić... polecam ŻÓŁTY ciemnowłosym i ciemnookim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm wlasciwie wiekszosc co chcialam napisac napisala \"missmarta\":) ja juz 2 zolte bluzeczki zakupilam;) do jeansow ciemnych super:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dkfsa
koloże?????????????? zolty czy zloty??????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooo fuj
wstrętny kolor na ciuchy....sraczkowaty ,musztardowy, żóltko jaja, kanarek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missmarta
o, tak, tak, Kubanko: mi również bardzo odpowiada zestawienie żółta bluzeczka z granatowymi dżinsami:) ooo fuj: wiadomo, nie każdemu żółty musi się podobać, nie każdy w nim też dobrze wygląda. u mnie pod obydwoma względami jest ok, więc zamierzam się nim cieszyć:) poza tym: sraczkowaty za nic nie kojarzy mi się z żółtym, raczej z czymś pomarańczowo-brązowym, a nie o tym mowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pretty_woman
Ja również słyszałam, że ma być okropnie modny, widać to zresztą po nowych kolekcjach, ktore już można spotkać w sklepach. Osobiście podchodziłam z dystansem do tego koloru, zero żółtych ciuchów w szafie. Ale ostatnio przymierzyłam żółtą bluzę i się skusiłam;P Wygląda świetnie do jeansów tak jak wspomniały poprzedniczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×