Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nikomu tego nie życzę

Robicie coś, żeby dziecko nie miało odstających uszu?

Polecane posty

Gość nikomu tego nie życzę

Moje uszy są ładne, małe, ale niestety trochę odstające. Nigdy mi to jakoś szczególnie nie przeszkadzało, ponieważ i tak noszę fryzury zakrywające uszy, ale w szkole przeszłam istne piekło: byłam szykanowana i wyśmiewana. Oglądam swoje zdjęcia z dzieciństwa i kiedy byłam noworodkiem nie miałam odstających uszu. Nakładam synkowi czapeczkę na uszy, kładę go tak, żeby uszy się nie zaginały. Co jeszcze powinnam robić? Odstające uszy są dziedziczne, czy to efekt niedbalstwa rodziców? Moi rodzice mają uszy przylegające, ale moje małe kuzynki mają odstające uszy i 2 z nich przeszły już operacje plastyczne, a ja ciągle tylko patrzę na synka i boję się, żeby go to nie spotkało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na to nie masz wpływu. Moj syn od poczatku nosi czapeczki i czasem nawet spi w czapce bo u nas jest zimno i jak bł mały to miał nie odstajace uszy a teraz zaczynaja mu odstawac:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Ja też zakładałam czapeczkę Niuni, bo lubiła się tak wiercić przed spaniem by uszko jej sie zagięło i wtedy zasypiała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja miałam od małego odstające uszy, rodzeństwo mi nawet przyklejało na plastry zeby nie odstawały :D a teraz nie mam odstających, poprostu głowa urosła i uszy stały sie bradziej proporcjonalne i juz nie odstają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikomu tego nie życzę
dziękuję za odpowiedzi. Czyli nic nie można z tym zrobić? Raczej mam liczyć na łut szczęścia, że a nuż moje dziecko nie będzie miało odstających?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jest wada werodzona, ja mialam, moja mama tez i ze moj bobas tez bedzie mial jest wielce prawdopopdobne. Mi ponoc zadne czapeczki jak bylam mala nie pomagaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze tasma klejaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak byłam dzieckiem miałam odstajace uszy i mam przyklejała mi małe plasterki zebym podczas przewracania sie nie zaginała uszu. No i pomogło, mam ładne przylegające uszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość że w szafce
a ja słyszałam że trzeba dziecku dawac opaske na uszy do noszenia i pomaga. Myślę że nie zaszkodzi spróbowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buźka Symbol Wytłumaczenie :) :-) Uśmiech, radość, zadowolenie. :( :-( Smutek, przygnębienie. ;) ;-) Puścić oko, figlarnie, nić porozumienia. :D :-D Duży uśmiech, śmiech, cieszyć się jak dziecko. :P :-P :p :-p Pokazać komuś język. :o :-o :O :-O Zmieszanie, zakłopotanie. 😭 Płacz, łzy, żal. :classic_cool: Patrz, jaki jestem cool. Wyluzowany. 🌼 🌻 Kwiatek, słodki, wyraz sympatii i wdzięczności, ewentualnie dobrego humoru. 🖐️ Przywitanie, przyjazny gest. ❤️ 😍 Gorące uczucie. 😴 Spioch, senność, jeszcze ranek. 👄 😘 Pocałunek. 😠 Jestem taki zły. 😡 Wściekły. I to jak. 💤 Ziewam. Jestem zaspany. Ale nudy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może pinezkami je przypinac na noc;) żartuje ale wiecie co? mój wujas swojemu synkowi to rzeczywiscie przyklejał je plastrem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie tez osobiscie balamy by mojej corce nieodstawaly uszy,mam przyjaciolke z dziecinnych lat i ona ma odstajace uszy i pamietam jak ona strasznie ubolewala nad tym, i staralam sie uwazac na uszka nawet w czapeczce by niebyly jakos odwiniete....i przygniecione i plasterkiem kleilam na noc ..moj maz pukal mi w czolo,ale jak sobie przypomne co to za koszmar dla mojej porzyjaciolki byl to chceialam tego mojemu dziecku oszczedzic..i to w dodatku dziweczynce........co wlosy wiazac bedzie chciala,a i chlopakowi tez ......ciezko by ukryc odstajace uszy... wiec jesli chcesz miec czyste sumienei ze sie staralas to zrob jak chcesz.....a po za tym uszka maluszka sa bardzo \"gietkie\" i jesli zacznie sie od zaraz to sa szanse by niemialo pozniej dziecko odstajacych uszu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma_muś
mojemu synusiowi odstaja i dlatego jest taki piekny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuuuk
przyszyc do głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mojej córeczce przez pierwsze tygodnie zakładałam opaskę wykonaną z miękkiego materiału. Produkt dostępny jest na CoZaCena – www.cozacena.pl w niskiej cenie. Jeżeli chcesz dokonać zakupu to skorzystaj z porównywarki cenowej CoZaCena, sprawdzisz ceny produktów w jednym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty durny trolu zaloz se opaske na c**e3 lub c***a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Genów nie oszukasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aaaaa4321 dziś - spamować w wątku sprzed... UWAGA.. 10 lat! Ależ ty musisz być biedna i zdesperowana!!!. Podaj konto - wyśle ci 2 zł i przez tydzień nie będziesz musiała tak rozpaczliwie spamować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×