Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

przeniesienie

Kobiety dlaczego nie lubicie, u facetów zmian w ubiorze ?

Polecane posty

[30.01] 13:35 student XXI wieku Wszyscy ubierają się na jedno kopyto, swtery w paski w ciemnych kolorach, jeansy itd. Jak założyłem białe spodnie (latem) i koszule z krótim rękawem to pół miasta się na mnie patrzyło... Chłopacy boją się jakoś wyróżnić bo zaraz pełno ludzi się dziwnie patrzy. Spodnie z materiału uznawane są jako wyjściowe, broń boże na dzień powszedni, jasne kolory, biały, żołty, łososiowy nie męski. Dlaczego tak wam tolerancji ? [30.01] 13:41 Sedzia Dreed bo by się okazało, że facet ładniejszy od babki Wkońcu najładniejsza rźeżba na ziemi z rąk Michała Anioła nie przedstawia kobiety [30.01] 13:42 jaki nie rozumiem ostatniego pytania [30.01] 13:44 student XXI wieku powinno być \" Dlaczego brak\" [30.01] 13:46 ale marudzisz patrzyli sie bo pewnie wygladales jak gej. Albo masz po prostu takie urojenia, to sie chyba nawet jakos fachowo nazywa... [30.01] 13:48 jest takie powiedzenie ze elegancki mezczyzna wyróznia sie tym, ze sie niczym nie wyróznia. W plec damska wpisana jest wielka dbalosc o wyglad zewnetrzny, mezczyzna raczej powinien przyciagac innymi cechami. Natury kobiecej za bardzo nie przeskoczysz, wiec wybieraj. [30.01] 13:50 student XXI wieku a jak ktoś ma nieciekawą twarz ? co czym ma się wyróżnić ? W bajki o tym , że kobiety nie patrzą na wygląd nie wierze i nikt przy zdrowych zmysłach też .... [30.01] 13:54 Mądry Roman Bo jak będziesz wydawał kase na ciuchy to zabraknie na wydawanie na nie.... one wszystko przeliczają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i bardzo dobrze że ubierasz sie jak chcesz nie mozesz tylko przesadzac i wkładać rzeczy obcisłych itp. Ja też nie rozumiem czegośc takiego. Bo ci którzy nie maja gustu uwarzaja że to w czym chodzi połowa miasta jest modne a to nie prawda.buska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto ci takich bajek
naopowiadal :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja znowu sie dziwie dlaczego wlasnie mezczyzni nie lubie sie wyrozniac:) widac autor jest wyjatkiem i gratuluje:) ja jak spotkam takiegoe mezczyzne tez zawsze sie patrze i ogladam za nim ale z podziwem uwielbiam jak facet ma swoj styl walsny inny odwazny:) zreszta dziewczyny tez lubie jak sie wyrozniaja!! dodam, ze za lnianymi spodmiani bialymi u mezczyzn nie przepadam ale to juz tylko kwestia gustu, a o tym sie nie dyskutuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×