Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość język

ulubiona część ciała do lizania lub ssania u partnera

Polecane posty

Gość język

po drugie : napiszcie, gdzie sami lubicie być lizani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość debileee
pępek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuuuk
to ja wam cos opowiem mój mąż nie pozwala mi ani dotykać , ani lizac , ani nawet dmuchac na swoje sutki; nie moge tez go całowac tak , żeby cokolwiek poza linią warg obślinić; nie wolno mi takze zbliżyć reki do jego przedziałka miedzy póldupkami no i nie moge dotykac jego fiuta ,kiedy jest w majtkach - a bez majtek jest wyłącznie w łóżku - oczywiście poza łóżkiem nie wolno mi też ściągnać mu majtek , wiec siłą rzeczy - nie mogę dotknąć jego fiuta fajnie , nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość język
moją ulubioną jest u niego szyja do lizania, do podgryzania uszy, usta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość język
to co on taki niedotykalski jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuuuk To przykre :( Widocznie posiada inne zalety, które są dla Ciebie ważniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość język
może się boi, że się go uszkodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuuuk
eh tak , posiada zalety , ale one powoli staja się dla mnie mniej wazne , bo nasze życie seksualne to katastrofa - ja juz nie mam ochoty prowokować , namawiac , prosić , przekonywac ,podsuwac pomysłów - bo i tak kończy się na niczym może powinnam zacząć flirtować z innymi facetami , żeby wzbudzic zazdrosć , moze to do niego dotrze - bo to naprawdę cienizna , ten erotyzm w naszym zwiazku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stopomaniaczka
duzy palec u nogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość język
może ma silnie zakodowane poczucie własnej nietykalności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pedro_17
tuuuk może najlepiej przśpij się z jakimś innym facetem a wtedy zobaczysz ile tracisz. Zawsze wydawało mi się że to faceci są napaleni a konbiety ich powstrzymują. Ale ten twój facet to jakiś odmieniec. A może coś z tobą nie tak. Nie podobasz się jemu? A innym facetom podobasz sie? Chyba to wiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuuuk
jeszcze tylko cos dodam i spadam , zeby wam nie psuć humoru :) ale muszę sie wyżalić wiecznie jest zmeczony (nie można przeciez być WIECZNIE zmęczonym - można przez tydzień , miesiąc , pół roku , ale nie cały czas!) , seks jest na odwal się , ledwie wejdzie , już mieknie, ja nawet nie wiem , czy on już skończył , czy w ogóle umarł , nic nie czuję - bo albo wejdzie i od razu ma wytrysk , albo wejdzie i nie wiem co sie tam dalej dzieje , chyba następuje zgon; wiec sie pytam - czemu do cholery nie możemy podjąć akcji , kiedy jest jeszcze przytomny ? na przykład o 19 ? a nie tuż przed zasnieciem - taki seks jest o dupę rozbić , w ogóle nie satysfakcjonujący; jemu sie nie chce , nie czuje potrzeby wypróbowywania czegos nowego , nie zada sobie trudu , żeby poczytac, czy nie da sie czasem opóźnic wytrysku - a jak cokolwiek poddam w wątpliwosć , to wielce obrazony , bo on taki umęczony wszystkim , a ja jeszcze oczekuję "nie wiadomo czego"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuuuk
nic ze mna nie tak , podobam się facetom, mam temperament - nic mi nie brakuje i wiem , jaki fajny potrafi być seks , z moim byłym byliśmy świetnie dobrani pod względem seksu , jak sie dotykalismy , to aż iskrzylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuuuk
dobra , uciekam , chciałam to tylko wypluć pozdrowienia dla Was łobuzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pedro_17
Ile macie lat. Ile jesteście po ślubie. Czy macie dzieci. Nie rozumiem tego faceta. A może ma kogoś na boku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
ahahaha pekne;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominka 19
szyja sutki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pedro_17
Ja już pękłem. Haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa z Haaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pedro_17
No no dominika !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
amoj nie ma ochoty wogole ostatnio mowi ze go nie nosi choc jakis czas temu bzykalismy sie kilka razy dziennie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pedro_17
A może też skacze na boki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominka 19
Pedro_17 cio :p eż tak byś chciał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie będę oryginalna
U partnera - penis. Po prostu :) U mnie - cipka. Też po prostu. :P tuuuk --> nie gniewaj się, wiem że tu nie ma nic do śmiechu, ale rozbawiłaś mnie sposobem, w jaki opisałaś zachowania swojego męża podczas seksu. :) Pewnie fajna babka z Ciebie, szkoda że mąż do niczego. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bnnn
u niego - szyja, kark, dlonie, penis u mnie - uda , posladki, szyja, kark

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inx
dziewczyno to brzmi tragicznie. Twój facet to jest chyba geniuszem intelektu skoro ciągle jesteście ze sobą. Nie wiem jak długo jesteście razem ale co będzie po następnych kilku latach. Najpierw konflikty, potem zdrada? Jeśli masz możliwość i tego chcesz albo przynajmniej to rozważasz to kończ to waćpanna zanim będzie zbyt późno na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedz
do tuuuk> dziwny ten twój facet... jakis chory chyba... mój to w kazdej chwili dnia i nocy chetny zawsze i wszędzie... ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uytre
tuuuk nie che cie martwic ale moze twoj mąz ma romans,i dlatego nie ma juz ochoty na seks z toba. w kazdym razie dziwnwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×