Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
przeniesienie

pytanie tylko do bardzo otyłych pań

Polecane posty

[31.01] 14:09 tęga niechce byc mam pytanie na powaznie. Bo jak będe w ciązy to tez będe taka gruba i nie będę widziała swoich narządów rodnych. jak więc się myć wtedy i depiklować? jak wy panie to robicie? z lustrem? jak to się robi? [31.01] 14:11 do kosmetyczki ja jestem szczupla ale mam znajoma, ktora niedawno urodzila to mowila, ze ja goli kosmetyczka, a znowu moj kolega, ktorego zona byla w ciazy mowil, ze to on ja golil [31.01] 14:12 tęga niechce byc do kosmetyczki jednak ze wstydu nie pójdę. No a jak z myciem, bo chyba cięzko gtam dac rękę jak jest taki duzy brzuch. [31.01] 14:14 do kosmetyczki ja za bardzo nie wiem ale przeciez mozna prysznicem i chyba nie jest az tak zle ze nie dosiegniesz a u kosmetyczki daja takie jednorazowe majteczki - z reszta one juz sie napatrzyly wiec nie masz co sie krepowac [31.01] 14:18 Asega No i mnie rozłożyło na łopatki http://www.sonika.com.pl [31.01] 14:23 na Kafeterii nie ma otyłych Tu wszyscy są piękni i zgrabni. Dla niektórych Internet jest jedyną szansą na bycie atrakcyjnym. [31.01] 14:37 superzgrabna i superładna A poza tym otyli mają za grube paluchy i mogą używać klawiatury!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×