Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość byubn

czemu nikt nie moze odpowiedziec chocia zpolowa kafeterii oglada ten serial

Polecane posty

Gość byubn

kto jest synem dziecka amber? blondyn czy brunet? czemu oboje mowia ze to ich syn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byubn
tak sie wkurzylam ze zle napisalam..kto jest ojcem dziecka amber?moda na sukces

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak patrze
to nie jest jej syn :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w świetle ostatnich wydarzeń w samoobronie, ojcem dziecka Amber może być nawet Wanda Lżwińska :-0 wszystko teraz możliwe.............jak nie Lyżwiński i Lepper to pewnie Lyżwińska :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak patrze
I zaden z nich nie jest ojcem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja Ci powiem
po 1. to nie jest dziecko Amber tylko Becky - tej co zmarła po 2. prawdziwy ojciec jest nieznany po 3. Brunet uważa się za ojca bo był mężem Becky a po 4. a blondyn uważa się za ojca ponieważ kiedyś Amber wmówiła mu że to ich wspólne dziecko ...potem się okazało, że ich wspólne zmarło a te jest Becky - ta z kolei najpierw dziecko oddała a potem się rozmyśliła i chciała je odzyskać Masz więcej pytań? odpowiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byubn
dzieki:) czyli cala trojka kloci sie o nieswoje dziecko( chociaz najbardziej nalezy do bruneta), nie rozumiem po co ten blondyn je chce odzyskac skoro wie ze ono nie jest jego, czy nadal zyje w nieswiadomosci?aha i kto to jest becky?jest z foresterow? dzieki na odp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cojakco
Ale poprzedni aktor, który grał Ricka był przystojniejszy. Niby dobrali podobnego ale ten przy nim to jakiś taki kluch.....Tylko dla tamtego oglądałam ten durnowaty serial, teraz już nie mam po co..... Jak się nazywał ten poprzedni "RICK", znaczy się aktor grający się go.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cojakco
Becky to kuzynka Amber. Becky zmarła na raka trzuski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja Ci powiem
moim zdaniem dziecko powinno zostać z Amber - było z nią od urodzenia przez pół roku czy coś takiego ...a potem oddała je Becky ...dla niej to jak syn ...a blondyn mógłby uchodzic za tatusia bo przez pół roku żył w takim przekonaniu, że to jego dziecko Ta parka związana jest z dzieciakiem emocjonalnie a ten Brunet?? to ja nie wiem o co mu chodzi???? cudze dziecko... on taki młody....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Ci odpowiem: To nie jest dziecko Amber, tylko jej zmarłej kuzynki Becky, ale ojciec dziecka jest nieznany (chyba) C.J. nazywa się jego ojcem ponieważ był mężem Becky. A jeżeli chodzi o Ricka, sprawa jest bardziej skomplikowana, otóż swego czasu Amber była z nim w ciąży ale niestety dzieciaczek zmarł, w tym samym czasie ta owa Becky też urodziła ale nie chciała dziecka, więc Amber je wzięła i wcisnęła kit Rickowi że to ich (tóż przed rozwiązaniem wyjechała i rodziła bez niego). Później prawda wyszła na jaw Rick ją zostawił ale teraz znowu mu się odwidziało, a że przez pewien czas uważal Małego Eryka za swoje dziecko te uczucia w nim zostały. Mam nadzieję, że jasno to opowiedziałam, pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna sowa
inseminator sów :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byubn
pewnie dla zagmatwania sprawy, wkrotce pjawi sie prawdziwy ojciec dziecka,o ile nie jest nim brunet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sellaa
pojawi się na dniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprzedni aktor
który grał Ricka to Jacob Young!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aamsn33
do byubn , jak nie wiesz kto jest kim i czyje to dziecko to lepiej nie ogladaj tego serialu bo jestes zamalo inteligenta zeby go ogladac pytac sie o takie rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byubn
no jak widac jestem,romzumiem ze ten serial oglada sama elita intelektualna,niestety nie wszystko mozna zrozumiec po obejrzeniu 2ch odcinkow,a nie mam czasu przesiadywac przed tv tak jak ty pozdro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aamsn33
nikt ci nie kaze ogladac tego serialu!! trzeba bylo sobie poczytac najpierw co i jak a nie zadawac tak proste pytania. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aamsn33
a jeszcze jedno . skoro masz casz przesiadywac w necie to trzeba bylo wejsc na strone msn i tam wszystko pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tam nic nie pisze.........
jak już, to JEST NAPISANE:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byubn
nie musisz mi wcale odpowiadac, bo zrobili to bardziej wyrozumiali ludzie:) polecam nerwosol:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aamsn33
hihi bardzo smieszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieter
do byubn : wiesz co ja mysle ze ty nie to ze czasu nie masz tylko za glupia jestes zeby go zrozumiec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byubn
aamsn33 nie musisz pod 5 nikami pisac tego samego:) juz sie przyznalam ze jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aamsn33
nie obrazaj mnie po co mam zmieniac nick

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×