Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość byubn

czemu nikt nie moze odpowiedziec chocia zpolowa kafeterii oglada ten serial

Polecane posty

Gość aamsn33
widocznie nie tylko ja tak mysle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byubn
nie obrazilam Cie bardziej niz ty mnie, zreszta nie bawia mnie pojedynki na slowa: przyznaje to po raz kolejny: jestem glupia:) mam nadzieje ze teraz sie lepiej poczujesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aamsn33
nie no teraz chyle przed toba czolo, musialobyc ci naprawde ciezko sie do tego przyznac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhrirjff
zaraz zaraz kiedy CJ był mężem Amber? To ona nie byłązona Ricka? p[rzegapiałam ciu odcinków ale myslałam że na bieżaco jestem. A ojciec dziecka jest napewno nei znany?? A co z tym czarnulkiem który mógł byc ojcem dziecka Amber które nei zyje? apropo moja mama powiedziała ze przestanei oglądac ta durnotę jak Eryk Forrster urodzi... w tym serialu nawet to mnie nie zdziwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhrirjff
A no i co z Becky się stało? dlaczego nei żyje? i jak wyszlo z tym czyje to dziecko?wszyscy już wiedząże nei Amber? muszę się wciągnąc w akcję bo mam tyły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhrirjff
A no i co z Becky się stało? dlaczego nei żyje? i jak wyszlo z tym czyje to dziecko?wszyscy już wiedząże nei Amber? muszę się wciągnąc w akcję bo mam tyły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhrirjff
A no i co z Becky się stało? dlaczego nei żyje? i jak wyszlo z tym czyje to dziecko?wszyscy już wiedząże nei Amber? muszę się wciągnąc w akcję bo mam tyły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhrirjff
A no i co z Becky się stało? dlaczego nei żyje? i jak wyszlo z tym czyje to dziecko?wszyscy już wiedząże nei Amber? muszę się wciągnąc w akcję bo mam tyły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhrirjff
A no i co z Becky się stało? dlaczego nei żyje? i jak wyszlo z tym czyje to dziecko?wszyscy już wiedząże nei Amber? muszę się wciągnąc w akcję bo mam tyły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhrirjff
A no i co z Becky się stało? dlaczego nei żyje? i jak wyszlo z tym czyje to dziecko?wszyscy już wiedząże nei Amber? muszę się wciągnąc w akcję bo mam tyły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alice_1990
fhrirjff : Becky to kuzynka Amber. Obie urodziły synów w tym samym czasie, tyle że Becky oddała dziecko do adopcji, a Amber poroniła. Amber bała się, że jej mąż Rick porzuci ją (nie kochał jej, był z nią tylko ze względu na ciążę) dlatego bez wiedzy męża i kuzynki zaadoptowała jej dziecko i wmówiła Rickowi, że to ich syn. Tak przez rok go okłamywała. Potem się wydało, bo do Amber w odwiedziny przyjechała Becky. Becky poznała, że syn Amber i Ricka to w rzeczywistości jej syn (poznała po jakimś znamieniu ) i Amber chcąc nie chcąc po jakimś czasie oddała małego Eryka Becky (najpierw protestowała, potem poddała się). Rick i jego rodzina znienawidzili Amber dlatego musiała wynieść się z posiadłości Forresterów i zamieszkała z Becky i małym Erykiem w wynajętym mieszkaniu. Po jaimś czasie Becky i CJ zakochali się w sobie i wzięli ślub. Niestety okazało się, że Becky jest chora na raka trzustki i po jakimś czasie zmarła. Przed śmiercią nagrała kasetę video, na której mówiła, że dziecko mają wychowywać Amber i CJ. Amber i CJ po jakimś czasie zakochali się w sobie, tyle, że do Amber zaczął uderzać Rick, który rozstał się z Kimberly. Wkrótce Amber została oskarżona o posiadanie narkotyków (została wrobiona) i musiała zamieszkać u Forresterów. CJ zamieszkał z nią. W ostatnich odcinkach CJ zdobył zgodę sędziego by wraz z Amber mogli z powrotem zamieszkać z dala od Forresterów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgkgfbnbn
dzieki to ja pytałąm się o to dzieki za odpwoeidź... wiekszość wiedziałam ale teraz już wszystko się wyjasniło Dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×