Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Maksiu2

żona ma wibrator

Polecane posty

Gość Yokko
ha ...żeby moja tak chciała i miała! i czym sie tutaj uzewnętrzniasz ?!!!! ja za to bym jej kupił futro z szynszyli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neo69
Stary skąd ty sie urwałeś. Czy Ty należysz do Miłośników Radia M. czy jesteś aktywnym działaczem PIS. Pomijam fakt że grzebiesz żone w jej rzeczach i nie powiedziała Ci że kupiła wibrator. To też o Was świadczy jakim zaufaniem darzycie sie w związku. Myślę że jestem wyrazicielem opini większości, w której wibrator w domu to normalność i w większości przypadków kupiony przez partnerów, którzy kupili dla urozmaicenia doznań erotycznych a nie z powodu własnych niedoskonałości. Taki wibrator to na prawde wspaniała zabawka a ile przyjemności może dać partnerce. Porozmawiaj z nią. A może zrób niespodziankę i kup inny, drugi wibrator (lub inny gadżet z sexshopu) i zaskocz ją swoim pomysłem na urozmaicenie seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kpinka-linka
Ja też mam i co z tego.....a mój maz jest super w łóżku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość działaczka aktywistka
"Czy Ty należysz do Miłośników Radia M. czy jesteś aktywnym działaczem PIS" o przepraszam działacz pis z łodzi i przy okazji stały słuchacz rm wysyła do swoich podwładnych płci odmiennej sms o treści : "czy wylizać ci muszelkę" i "czy niezobowiązujący seks cię zadowoli?" jak więc widać pisowski "członki" też moga mieć fantazję!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość litosciwy
kup drugi i wsadz go sobie w dupe polaczy was wspolna rozkosz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie odnosnie tego wibratora, ale co sie tak oburzacie, że zajrzał do szafki z bielizną żony? nigdy nie krzyczycie do Waszych mężów,/narzeczonych/facetów z łazienki żeby podali Wam czyste majteczki? bo ja często rano jak idę pod prysznic to zapominam ubranka i przecież nago nie wyjdę, skoro nie mieszkamy sami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neo69.............. \" a nie z powodu własnych niedoskonałości\" a jeżeli z tego powodu to coś złego? ze myśla o przyjemności partnerki?? maja się może powiesić albo w inny sposób odejść by znalazła sobie bardziej hm doskonałego partnera????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tom boy
Moim zdaniem! Żona czy dziewczyna ma vibrator ,albo wam mówi że go chce,jeżeli się Kochacie to świadczy o jednym. Urozmaicenie! Jeśli skierujecie sprawy w dobra strone to obydwoje skorzystajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja żona też ma wibrator i często się nim z zabawiamy bo lubimy. Polecamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzibi
Ja żonce kupiłem i to dwa zabawiamy się razem w trójkącik jak nam przyjdzie ochota jest super żonka lubi na dwa baciki takie fanytazje wzmacniają związek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wejdź na E-MASTURBACJA.PL Mi pomogli i poznałem masę znajomych do wspólnej onanizacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×